باحالترين برنامه‌هاي كاربردي با سورس آنها

hoom

Active Member
سلام

من يه بلاگ درست كردم فقط براي برنامه نويسان و علاقمندان به باحالترين برنامه هاي كاربردي كه اولا مجاني هستن و بعدش هم سورس آنها هم ضميمه هستش. البته هنوز به قيافه سايت اصلا نرسيدم و بيشتر بچسبين به محتوا.
آدرسش هم هستش : http://www.hoomb.blogsky.com

ارادتمند

MrMohi

Active Member
ای بابا این آی اس پی ما زده از دم بلاگ اسکای رو فیلتر کرده ! عجب مزخرفیه ها!

با عرض شرمندگی به علت فیلتریزاسیون نشد که سایت شما رو ببینیم . اینرو نوشتم که بدونید وبلاگتون از جانب برخی آی اس پی ها فیلتر شده . بهتره برای جلب بیشتر بازدید کننده بلاگتون رو به پرشین بلاگ یا هر بلاگی که فیلتر نشده منتقل کنید و اگر مقدور هست یک فکری برای حل این مشکل کنید . این رو بخاطر بیشتر شدن بازدید کنندگانتون گفتم

با تشکر

iRWEBDES

Active Member
اين مدير انجمن جديده؟
سلام!
من شما رو نميشناختم
مديري كه سال به سال نمياد D:

مهرداد كوهي

hoom

Active Member
با سلام

فكر كنم من يكي از اولين و قديميترين كاربراي مجيد آن لاين باشم،‌تاريخ عضويت رو ببينيد. دوسال تمام. ولي فعلا از مديريت فقط عنوانش رو يدك ميكشم. :)
درمورد سايت هم چشم، حتما در اولين فرصت به يه دامين درست و حسابي منتقلش ميكنم.

ارادتمند

mossi

Member
آقا زيپ كه معرفي كردي ، از وين رار بيشتر فشرده نميكنه
شما خودت امتحانش كردي.؟

anti-life

Active Member
Hoom جان اون برنامه كه معرفي كردي به نام Emule در اصل اينجوري بايد بنويسي ... eMule

Mule يعني قاطر .....

ولي وبلاگ خوبيه !

anti-life

Active Member
من كاري به اين كار ندارم كه كدوم بيشتر فشرده ميكنه ....براي من اين مهم هست كه پسوند RAR با اين برنامه باز ميشه.....ولي تا حالا امتحان نكردم ببينيم اين حرف درست يا نه!

hoom

Active Member
mossi گفت:
آقا زيپ كه معرفي كردي ، از وين رار بيشتر فشرده نميكنه
شما خودت امتحانش كردي.؟

سالار و محسن جان،

من اين برنامه رو بيشتر بخاطر سورس آن گذاشتم كه كساني كه دوست دارند با الگوريتمهاي فشرده سازي و يا بازكردن فايلهاي فشرده آشنا بشن يا يه برنامه اينطوري بخوان بنويسن و حتي يه پروژه براي دانشگاهشون، بتونن توي اين دوره زمونه كه همه چيز پولي شده، يه برنامه كامل با سورسش داشته باشن. نيت ايجاد اين وبلاگ هم همين بود وگرنه خودتون ميدونين كه وبلاگهايي كه فقط داونلود برنامه دارن كم نيستن و من همچين چيزي رو نميخواستم.
درضمن من توي توضيحات نگفته بودم كه از WinRar بيشتر فشرده ميكنه. گفته بودم از Zip بيشتر فشرده ميكنه. با اين حال اين هم نتيجه تست من :

من 7 تا فايل Exe و متني رو با هم توي يه آرشيو قرار دادم، ساير نرمال آنها 6.778 MB

Zip 2.069 MB
RAR 1.889 MB
7Zip LZMA 1.792 MB
7Zip BZIP2 1.685 MB

ارادتمند

hoom

Active Member
بازم سلام

خب يه كمي به سايت رسيدم. برنامه‌هاي جديد و قيافه جديد. يه نگاهي بياندازيد.

ارادتمند

anti-life

Active Member
ا باريكالا بابا ......... اين رو ميشه گفت قالب ....... ولي بزار قالب من اماده شه كل ميزارم ... :دي

hoom

Active Member
سلام

خيلي ممنون. لطف داريد. ايشااله سعي ميكنم. هرروز برنامه‌هاي باحالتري بذارم

ارادتمند

mossi

Member
آقا دستت درد نكنه

اما يكي از بچه ها يك برنامه ميخواد به نام تون بوم

اين را من دارم . 30 مگا بايته . من ميخواستم اين را يه جايي آپ كنم كه اون دوستمان برداره . خواستم فشرده اش كنم بلكه كوچكتر بشه . اما نه وين رار نه PK ZIP و نه وين زيپ و نه اينكه شما داديد هيچكدام نتوانستند اين فايل exe را از 30 مگابايت كوچكتر كنند . فقط شايد حدود 400 تا 500 كيلو كوچكتر ميشد . ميخواستم بدانم چرا .

البته با وين رار ميشه مثلا 30 تكه اش بكنيم . ولي خوب ميدونيد كه كار اپلود و دانلودش كومپليسيرت ميشه.

در هر حال ممنون از سايت خوبت .

anti-life

Active Member
باشه اگه بحث محتواست پس چشم ما هم يكي از اين سايتهاي كامپيوتر ميزنيم ..... اخه عشق من قالب سازيه نه كامپيوتر بازي .........

Hoom جان دمت گرمه .........

hoom

Active Member
آقا دستت درد نكنه

اين را من دارم . 30 مگا بايته . من ميخواستم اين را يه جايي آپ كنم كه اون دوستمان برداره . خواستم فشرده اش كنم بلكه كوچكتر بشه . اما نه وين رار نه PK ZIP و نه وين زيپ و نه اينكه شما داديد هيچكدام نتوانستند اين فايل exe را از 30 مگابايت كوچكتر كنند . فقط شايد حدود 400 تا 500 كيلو كوچكتر ميشد . ميخواستم بدانم چرا .

البته با وين رار ميشه مثلا 30 تكه اش بكنيم . ولي خوب ميدونيد كه كار اپلود و دانلودش كومپليسيرت ميشه.

محسن جان

من معمولا وقتي ميخوام يه همچين فايلهاي بزرگي رو بفرستم. اونا رو با WinRar به قطعات 3 تا 5 مگي تقسيم ميكنم و توي ياهو Briefcase ميذارم و لينكش رو براي دوستم ميفرستم. خيلي راحت و عاليه. چندبار كه اين كار رو كردم خيلي خوب جواب داد، اصلا هم كومپليسيرت نيست. راستي شما كجاي آلماني؟
ارادتمند

mossi

Member
hoom گفت:
آقا دستت درد نكنه

محسن جان

من معمولا وقتي ميخوام يه همچين فايلهاي بزرگي رو بفرستم. اونا رو با WinRar به قطعات 3 تا 5 مگي تقسيم ميكنم و توي ياهو Briefcase ميذارم و لينكش رو براي دوستم ميفرستم. خيلي راحت و عاليه. چندبار كه اين كار رو كردم خيلي خوب جواب داد، اصلا هم كومپليسيرت نيست. راستي شما كجاي آلماني؟
ارادتمند
آقا مرسي
به نظر مياد روش خوبي است

اما من باAOL كار ميكنم . البته در ياهو مسنجر هم يك
آي دي دارم.
اين فايل فرستادن به ايران خيلي مكافات دارد . ايميل ميكني ، نميتوانند بگيرند.
آقا اينو توضيح بده ببينم چكار بايد كرد . تو ياهو منظورم است .
درضمن من در هامبورگ هستم.

مرسي

hoom

Active Member
محسن جان

هر يوزر ياهو يه ديسك اينترنتي داره به آدرس Briefcase.yahoo.com، محتويات اين قسمت ميتونن خصوصي باشن و يا با دوستاني كه مشخص ميكني به اشتراك باشند. تنها مشكل آن اينه كه نميتوني بيشتر از 5 مگ در هربار لود كني. اگر فايلت رو با WinRar به قطعات 5 مگي تقسيم كني و دونه دونه اونا رو بفرستي بالا بعدش ميتوني اونا رو انتخاب كني و دكمه EMail رو بزني و ايميل دوستت رو بدي و ياهو اتوماتيك يه ايميل به دوستت ميفرسته كه توي اون لينك فايلها هستش. خيلي خيلي راحته.

جدیدترین ارسال ها

بالا