این یکی از چه تکنیکی استفاده شده ! ؟

sajad_VFX

Member
سلام دوستان
این یکی از چه تکنیکی استفاده شده ؟ ( یه کم پیشرفته تر از قبلیه) :cool:

**** این کارها فاینال نیستند و فقط برای تست تکنیک هستند ( فقط تکنیک بکار رفته رو بچسپ)

پیوست ها

• Completed gp.mp4
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 172

khoushechin

Well-Known Member
تکنیکش خوبه ولی به شدت بد اجرا شده یهو محو میشه بعد میرزه نه من دوست نداشتم!

sajad_VFX

Member
تکنیکش خوبه ولی به شدت بد اجرا شده یهو محو میشه بعد میرزه نه من دوست نداشتم!
-----------------------------------------------------------------------
**** این کارها فاینال نیستند و فقط برای تست تکنیک هستند ( فقط تکنیک بکار رفته رو بچسپ) و لطفا هیچگونه نظری در مورد رنگ، کیفیت، نحوه اجرای تکنیک ( حرفه ای یا ضعیف بودنش) ندین و فقط تکنیک بکار رفته رو بچسپ

bita_mo

New Member
سلام من تازه به این سایت ملحق شدم و از این تیکه فیلم خیلی خوشم اومد..ادیوس و افتر افکت کار می کنم البته تازه کارم ..لطفا در مورد این تکنیک خاص کمی توضیح بدید ممنونم .

sajad_VFX

Member
سلام،
انتظار همکاری بیشتری داشتم ! :shock:
حداقل یه نظری، نحوه ساخت، نرم افزارش، یه چیزی...

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اخه خیلی نامفهوم حرف میزنید :rose: نرم افزارش هم احتمالاً همین فوژان چیه که توی ایدیدتون عکسش هست
این کار با خیلی برنامه ها میشه انجام داد با پارتیکال مکس و پارتیکال افتر افکتز و ... ولی اسم خواصی فکر نکنم تکنیک داشته باشه یعنی چی اسم تکنیک چیه یا چه تکنیکی به کار رفته منظورتون دقیق نمیگیرم ؟

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
تکتیک پودر شدن:green: شوخی
شما یه سری ویدیوی بی کیفیت گذاشتین و احتمالا خودتون ساخته باشین و جوری سوال میکنین که به نظر میاد فقط میخواین بدونین کسی بلد هست یا نه،من این حس بهم دست داد و فکر میکنم که بقیه هم واسه همین در بحث شرکت نکردن

sajad_VFX

Member
تکتیک پودر شدن:green: شوخی
شما یه سری ویدیوی بی کیفیت گذاشتین و احتمالا خودتون ساخته باشین و جوری سوال میکنین که به نظر میاد فقط میخواین بدونین کسی بلد هست یا نه،من این حس بهم دست داد و فکر میکنم که بقیه هم واسه همین در بحث شرکت نکردن
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
درسته آقا شما بلدین 1000 نفر دیگه هم بلدن منم بلدم، منتها شما با AE و یکی دیگه با Illusion من با یه چیز دیگه یکی با مثلا چندتا نرم افزار ادغام میکنه میسازه من گفتم بیایم اونایی که میتونن راجع به ساختش صحبت کنیم تا با تکنیک های مختلف ساختش توی نرم افزارای مختلف که بچه ها کار میکنن آشنا بشیم، حالا اون به نظر اومدنو دست خودته که چه جور به نظرت بیاد، مثلا شاید من این کارو بتونم با Paint ویندوز انجام بدم میام میگم شما با فرم یکی دیگه با مدیا پلیر ! خلاصه بده با تکنیکای ساخت اینا تو نرم افزارای مختلف آشنا بشیم، این ویدئو بی کیفیتا مال چند سال پیشه که با گوشی موبایل خوب اون موقع فیلمش گرفته شده، پرده سبز هم نداشتیم و ... ، شما ببخشین دوربین فیلم برداری و امکانات نبوده دیگه! :cool:

آخرین ویرایش:

sajad_VFX

Member
اخه خیلی نامفهوم حرف میزنید :rose: نرم افزارش هم احتمالاً همین فوژان چیه که توی ایدیدتون عکسش هست
این کار با خیلی برنامه ها میشه انجام داد با پارتیکال مکس و پارتیکال افتر افکتز و ... ولی اسم خواصی فکر نکنم تکنیک داشته باشه یعنی چی اسم تکنیک چیه یا چه تکنیکی به کار رفته منظورتون دقیق نمیگیرم ؟
--------------------------------------------------------------------------
درسته با خیلی برنامه ها میشه انجام داد ! خب منم همینو میگم! حالا میگم شما با چه برنامه ای انجامش میدی؟ من باچی؟ یکی دیگه با چی؟ نا بدونیم چی به چیه ؟
نمیدونم خلاصه e منظورو رسوندمش یا نه!
:-?
راستی همون نحوه ساخت و ایناش میشه تکنیکش دیگه

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
sajad_VFX
اگه عنوانتون رو مناسب انتخاب می کردید . اتفاقا بحث خوبی میشد .
یکی از بچه ها تو همین بخش یه نمونه ویدئوی خارجی رو نشون داده بود که یه پسر تو هوا معلق بود و اتفاقا اونجا خیلی بحثای خوبی شد و اکثرا نظرای خوبی دادن .
اگه هدف بحث در مورد این تکنیک بوده که باید مثلا عنوان " بحث در مورد تکنیک shattering " انتخاب می کردید . یا همچین چیزایی . ( اسم تکنیک رو می گفتید که جذاب تر باشه و یه ویدئوی قوی هم در صورت امکان )
تاپیک قبلیتون هم عنوان این تاپیک هست .
انتخاب عنوان مناسب خیلی مهمه .
ممنون :rose:

sajad_VFX

Member
آره هدف من بحث در مورد تکنیک ساخت یه همچین چیزایی حالا پیشرفته ترش بود، باید از یه عنوان مناسب تر استفاده میشد
خب هر کسی که با افتر افکتز کار کنه مطمئنا ویدئو کوپایلت و ا ی تیوتز و هزار تا منبع
آموزشی دیگه رو می شناسه و با اونا میاد جلو و تو همشون هم توضیحات لازم رو در این زمینه دادن و 95 درصد افراد میدونند یا حداقل می دونند توی افتر مثلا با فرم ساخته میشه منتها شاید
چندتا نرم افزار دیگه و چند نوع قلق دیگه وجود داشته باشه که همگی ازشون اطلاعی نداریم، من خواستم اینا مطرح بشن

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا