این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Vray_Render_Man

New Member
سلام دوستان من یه کار 3d دیدم اصلا از خود بیخود شدم!
سکته کردم!
اصلا اینو چطور به این کیفیت دراوردن!Winner_02.jpg
اصلا ادم باور نمیشه این کار 3d هست!
می دونم با c4d دراوردن!
این شکوفه هایی که ریخته رو اب رو چطوری کار کردن!
یکی بگه هنگ کردم!:rose:

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
من کارهای بهتر هم دیدم، البته اکثرا با مکس بودن، مطمئنید این با c4dهست؟
مهارت در مدلسازی و متریال دهی و تکسچرینگ، آشنایی با مبانی عکاسی و رنگ و نور پردازی،تمرین زیاد، در نهایت یک سیستم 10 میلیون تومانی...

راستی در انتخاب نام تاپیک دقت کنید.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
کار اونتقدر هم کار قوی نیست ، کارهای اقای فرشید هاشمی ، هست توی همین سایت که از کیفیت خیلی خوبی برخورددار هستند ، این کار یک کار رده ی b محسوب میشه .

Vray_Render_Man

New Member
دوستان من فقط مات این شدم!
چطور شکوفه رو روی سطح اب گذاشته!
چطور بازتاب آب رو این طوری کرده!
اصلا از خود بیخود شدم!
من vray رو فولم ولی باز نمی تونم بفهمم این بازتاب و رنگ آب رو چطور کار کردن!
بعد درسته این کار با c4d شده و اول شده!
تو یه مسابقه ولی دقیق اطلاع ندارم!

Vray_Render_Man

New Member
من کارهای بهتر هم دیدم، البته اکثرا با مکس بودن، مطمئنید این با c4dهست؟
مهارت در مدلسازی و متریال دهی و تکسچرینگ، آشنایی با مبانی عکاسی و رنگ و نور پردازی،تمرین زیاد، در نهایت یک سیستم 10 میلیون تومانی...

راستی در انتخاب نام تاپیک دقت کنید.
منظورت از یه سیستم 10 میلیونی چیه!
یعنی با i7 نمیشه همچین رندری گرفت!
برام سوال شده خیلی از این حرف ها شنیدم!
ولی کسی نمی دونه فقط می نویسه!

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
چرا با i5 هم میشه همچین رندری گرفت، منتها وقتی شما یک سیستم قدرتمند داشته باشید خیلی بهتر میتونید رندرهای تست برای بهتر شدن کار و حتی تمرین و آموزش بگیرید اما اگر سیستم قوی نباشه برای هر تست رندر یا تمرین تقریبا 5 ساعت باید صبر کنید که باعث میشه خسته بشید و نتونید به نتیجه ی دلخواه برسید و درنتیجه پیشرفت نکنید و از چنین رندر های مبهوت بمونید.
ضمن اینکه قیمت CPU های i7 از 900 تا 3.800.000تومن هست که با سایر قطعات ایده آل قیمت میتونه به بالای 10 تومن هم برسه، پس اینطور که بنظر میرسه شما نه نتها توی vray فولید، بلکه توی سخت افزار هم فولید

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

نه نتها توی vray فولید، بلکه توی سخت افزار هم فولید

:lol: دستت درد نکنه اقا ! عجب اثباتی بود !

خدمت شما عرض کنم که
jan drozdia

مسابقه ای بوده که ایشون اول هم نشده ، دوم شده
عکس نفر اول :

http://www.home-designing.com/wp-content/uploads/2011/07/industrial-house-with-unique-pool.jpg

http://www.home-designing.com/wp-co...stone-house-with-infinity-pool-near-beach.jpg
http://www.home-designing.com/wp-content/uploads/2011/07/modern-house-on-a-lake.jpg
http://www.home-designing.com/wp-content/uploads/2011/07/simple-house-with-pool.jpg

این عکس ها همه با مکس هستند .

پیوست ها

• industrial-house-with-unique-pool.jpg
    industrial-house-with-unique-pool.jpg
    223.2 کیلوبایت · بازدیدها: 18

Vray_Render_Man

New Member
دوست گلم!
من برام فرقی نداره تو چه فکری کنی!
من وی ری رو کاملا بلدم!
یه مدت هم تو اسمبل کامپیوتر فعالیت داشتم!
کل کیس رو می ریزم پایین دوباره می رم بالا!
اگه سوادتون قد بده باید بدونید سرعت رندر به تعداد باگت های سی پی یو رپت داره!
سرعت i5 با i7 یکیه هر دو هم با 4 تا باگت رندر می کنن!
ولی قدرت پردازش i7 بیشتره که باعث میشه زود تر رندر شه!
در من هیچ وقت از 2 ساعت رندر هام تجاوز نکرده چون اصولی وی ری رو یاد گرفتم و اصولی برای رندر تنظیمش می کنم!
شده بیشتر زمان بره ولی چون لب تاب اتیش شده بود نزاشتم بیشتر بره!
در ضمن اگر قرار باشه سر هر فریم 5 ساعت زمان برای رندر بخاد که دیگه هیچی!
اگر انیمیشن کار کرده باشید!
می دونید استاندارد رندر انیمیشن ntfc هست که هر ثانیه دقیقا 24 فریم رندر می کنه!
حالا اگر بخایم برای یک ثانیه 120 ساعت زمان بزاریم باید برای یک ثانیه 5 روز کامل کامپیوتر تو رندر باشه!
می دونی یعنی چی؟
یعنی نصف هسته های سی پی یوت در برابر حرارت شدید سوخته!

در ضمن قیمت i7 با 8 مگ کش 1 میلونو 200 هزاره!
من قراره یک سیستم برای رندر بگیرم!
سی پی یو اینتل با 20 مگ کش یا همون چیچ!
با رم 16 با فرکانس بالا!
این سیستم من دارم می خرم!7 میلیون!
تازه با کارت گرافیک fier prog v7100 که پردازش خطی ویوپورتم رو خیلی خوب نشون می ده!
+ مادر بورد آبی
+ بهمراه مانیتور!led
چون می خام بطور جدیتر وارد کار رندر های رئال بشم!
در ضمن شما اگر سیستمتون ضعیفه و مشکل رندر های سنگین رو دارید!
یک دستگاه رندر باکس تهیه کنید که به صورت portable یا اکسترنال هست!
تازه دو قابلیت cpu + gpu رو با هم داره!
من تو این کار فقط جذب شکوفه های روی سطح اب شدم!
و انعکاس آب!
همین!
برای رو کم کردن من یه خورده زود عمل کردی !
حیف که نمونه کارهام از روی سیستم با تعویض ویندوز پاک شدن!
و گرنه کارهای اجراییم رو برات می زاشتم خودت کف کنی!
در ضمن حمید جان عرض می کنه این کار با مکسه ولی ایمیلی که حاوی این تصویر بود نوشته بود c4d and vray قابل قبوله؟
دوست من Barnara بیشتر روی پست هات کار کن!

LinkinForEver

ببین محمد عزیز ، شما اطلاعاتت کمه ، فکر میکنی زیاده چون زیاد تو جو علمی نبودی ، اگر باشی میبینی اصلا پایان نداره ؛ این رفتار اصلا درست نیست .
ببین شما که هیچ رونن بکر من هم ویری رو کامل بلد نیست ، شما میگی نمونه کارات باک شده ، من میگم شما اصلا نمونه کار نداری ! اگر هم باشه ضعیفه ، فکر میکنی خوبه ... همش و وهمی بیش نیست .
شما وقتی میگی این کار خیلی خیلی ... یعنی اینکار معمولی رو خدا میدونی پس کار خودت از 50% این هم بالا نمیتونه بیاد . پس پیشنهاد میکنم به جا سنگر گرفتن تا میتونی کار قوی ببینی و تمرین کنی . با حرف زدن چیزی حل نمیشه .
Barnara یکی از افراد اگاه و پر اطلاعات این سایت هست ، خیلی موقع ها کمک کرده به افرادی که مشکل سیستم داشتند . i7 یا i5 توی هسته یکی اند اما Thread ها متفاوتنند . سرعت هم بله هستند اما اون به توان و مگاهرتزش مربوطه ...
سی پی یو ها روی i ــشون که مقایسه نمیشن روی fabrication ها و ... طبقه بندی میشن که در حال حاضر Haswell ها از بقیه یک سرو گردن بالاترند ... ولی من زیاد از این چیز ها سر در نمیارم اما میدونم حرف شما صحیح نیست .

اینم حواست باشه عزیز ، ما درمورد انیمیشن دیگه نمیتونیم کار Still بزنیم . Still خیلی فرق داره با انیمیشن ، این کار Still هست .

من تو این کار فقط جذب شکوفه های روی سطح اب شدم!
ساده ترین بخش کار همینه ، شما کافیه یک برگ بسازی اسکاتر کنی ...
یه مدت هم تو اسمبل کامپیوتر فعالیت داشتم!
کل کیس رو می ریزم پایین دوباره می رم بالا!
چه ربطی داره ؟؟؟ یک مکانیک اگه یک ماشینو بتونه بازو بسته کنه میتونه یک ماشین بسازه ؟؟؟ یا مثلا یک سیستم دیجیتال برای سیستم بنویسه ؟؟؟

دوست من Vray_Render_Man بیشتر روی پست هات کار کن!

اگر شما خیلی ادعایه ویری و رندر دارید من به شما یک صحنه ساده با چند باکس میدم ببینم چیکارش میکنید ؟ خودتون رو با کار نشون بدین همیشه نه با حرف زدن .
موفق باشی :rose:

Vray_Render_Man

New Member
نمی دونم چرا هی دوست داری بگی من بیسواد هستم!
عید فطر شبکه 5 یه برنامه نشون داد نمی دونم اسمش دقیقا چی بود!
ولی پشت کار ستاره ستاره بود!
اون کارو من طراحی کردم و دقیقا همون کار من اجرا شد!
من سعی نمی کنم با 4 تا نمونه کار برای خودم افتخار درست کنم!
افتخار من وقتی هست که میشینم پشت سیستم!
اون موقع هنرم رو میریزم رو آب!
در ضمن اگر حرف شما رو هم بخام تایید کنم!
که می گید کیفیت کارم 50% درصد هم نیست!
مشکلی نداره!
تازه 16 سالمه تا به سن 20 سالگی شما برسم!!!!!!!
در ضمن گفتم من حداکثر تمرکزم روی انیمیشن سازی هست!
شما هم اگه ادعا سواد زیادی دارید یه سوال در مورد مادباکس دارم!
جوابدید؟
اون موقع می گم بهت استاد!
ok

LinkinForEver

کار شبکه 5 بدترین کار های صدا سیماست که صدا سیما بدترین کار های ایرانه :دی ( البته کارهای خوبم داره مثل انیمیشن کوتاه سکو 1404)
در ضمن عزیز من 17 سالمه ... من نه استادم و ... من خیلی هم مبتدی ام ، استاد خیلی کلمه ی سنگینی هست .
اگر کمکی از دستم بر میاد ، بله ، بپرسید ، نه برای اثبات چیزی ، برای کمک به شما . :rose:

LinkinForEver

لطفا اسپم نکنید .

وقتی مدل سر رو انتخاب می کنم مدل تو ویوپورتم سیاه سیاه میشه و هر چی با نور ها و متریال ها ور می رم نمی تونم رنگشو تقییر بدم!
مثل مدل های وی ری روی مکس!

شما کارت گرافیکت مشکل داره و باید درایور رو اپدیت کنید .

amin256

Well-Known Member
[quote=Vray_Render_Man;1328747]سرعت i5 با i7 یکیه هر دو هم با 4 تا باگت رندر می کنن![/quote]

تازه 16 سالمه تا به سن 20 سالگی شما برسم!!!!!!!
در ضمن گفتم من حداکثر تمرکزم روی انیمیشن سازی هست!
شما هم اگه ادعا سواد زیادی دارید یه سوال در مورد مادباکس دارم!
جوابدید؟
اون موقع می گم بهت استاد!
ok

دوست من " افتادگی آموز اگر طالب فیضی *** هرگز نخورد آب زمینی که بلند است"
من 32 سالمه یعنی 2 برابر تو داداش کوچیکم سن دارم.
اینجا چت فیسبوک نیست که هرکس هرچی به زبانش اومد بنویسه. اینجا یک وب علمی هنریه با قواعد اخلاقی مشخص که هر کسی بی ادعا هرچی بلده واسه کمک به من و تو رو می کنه. من خودم از بچه های این پیج چیز های زیادی یاد گرفتم و همینطور بالعکس...
عزیزم اینجا حتی اون کاربرانی که سطح اونها به 100 رسیده و کارهاشون تو تاپ گالری خورده نمیگن ما ویری رو فولیم. چون همه چیز را همگان دانند و همگان هم هنوز از مادر زاده نشده.
تو اگه با این غرورت بخوای اینجور ادامه بدی تو کارت موفق نمیشی.
همه ما باید اشتباهاتمون رو بپذیریم و تعصب و سرسختی به خرج ندیم. مثلاً تو پست اول سیستم من Core i7 هست و می بینم که با 8 تا باگت رندر می گیره. یا در مورد پست دومی که زدی گلم اینجا پیج 3d max هست نه مادباکس و قاعدتا من و خیلی از بچه های دیگه هم شاید کوچکترین اطلاعی از کار با این نرم افزار ندونیم و جای هیچ ملامتی هم نیست.
بازهم می گم داداش عزیزم: سطح تحمل و بردباریت رو بالا ببر و به دانسته های همگان احترام بذار که یکی از رموز موفقیت همین است. موفق باشی...

Vray_Render_Man

New Member
حمید جان کارت گرافیکم ati radeon هست!
روی لب تاپ hp probook 4540sa تو هیچ نرم افزار طراحی مثل مکس حتی مایا مشکل نداره!
امین جان منم خیلی چیزا از تو این انجمن یاد گرفتم من خیلی وقته تو این انجمنم!
ولی چون چند تا از اکانتام خراب شده با یه اکانت جدید اومدم!
خدا عمر اضافی به صاحب این تالار بده!
به نظر خودمم از 100 درصد وی ری 99 در صد رو مسلطم!
منظورم از فول همون تسلط بوده اشتباه برداشت نکن!

Vray_Render_Man

New Member
[quote=Vray_Render_Man;1328747]سرعت i5 با i7 یکیه هر دو هم با 4 تا باگت رندر می کنن!

دوست من " افتادگی آموز اگر طالب فیضی *** هرگز نخورد آب زمینی که بلند است"
من 32 سالمه یعنی 2 برابر تو داداش کوچیکم سن دارم.
اینجا چت فیسبوک نیست که هرکس هرچی به زبانش اومد بنویسه. اینجا یک وب علمی هنریه با قواعد اخلاقی مشخص که هر کسی بی ادعا هرچی بلده واسه کمک به من و تو رو می کنه. من خودم از بچه های این پیج چیز های زیادی یاد گرفتم و همینطور بالعکس...
عزیزم اینجا حتی اون کاربرانی که سطح اونها به 100 رسیده و کارهاشون تو تاپ گالری خورده نمیگن ما ویری رو فولیم. چون همه چیز را همگان دانند و همگان هم هنوز از مادر زاده نشده.
تو اگه با این غرورت بخوای اینجور ادامه بدی تو کارت موفق نمیشی.
همه ما باید اشتباهاتمون رو بپذیریم و تعصب و سرسختی به خرج ندیم. مثلاً تو پست اول سیستم من Core i7 هست و می بینم که با 8 تا باگت رندر می گیره. یا در مورد پست دومی که زدی گلم اینجا پیج 3d max هست نه مادباکس و قاعدتا من و خیلی از بچه های دیگه هم شاید کوچکترین اطلاعی از کار با این نرم افزار ندونیم و جای هیچ ملامتی هم نیست.
بازهم می گم داداش عزیزم: سطح تحمل و بردباریت رو بالا ببر و به دانسته های همگان احترام بذار که یکی از رموز موفقیت همین است. موفق باشی...
[/QUOTE]

دوست من اشتباه کردم!
i7 4 تا هسته اصلی داره 4 تا مجازی!
درسته با 8 تا باگت رندر می کنه!
من اشتباه کردم!

Matin.B

Member
من دیگه با این اکانت فعالیت نمی کنم!
یا علی همتون موفق باشید!

سلام میخواستم بگم ...... شما به چه نرم افزاری کار میکنید !؟........... الان که چیزی نشده چرا فعالیت نکنید ؟ ......... اشکالی نداره فعالیت کنید ........ میگم همین واقعا Vray رو فولید ؟

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام اول از همه حمیدرضا تشکر میکنم که جو رو خوب مدیریت کرده.
دوستان ادامه ندین. این بنده خدا سنش کمه. عیب نداره. مونده تا وارد دنیا واقعی بشه.
موضوع بسته

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا