این پیغام در ویندوز 7 چیست ؟

aliap

New Member
سلام من ویندوز 7 رو نصب کردم البته 1 ساله و این اواخر وقتی دارم کار می کنم این پیغام میاد و Explorer رو ریست میکنه / لطفا راهنماییم کنید / ممنون

پیوست ها

• massage.jpg
    massage.jpg
    47.4 کیلوبایت · بازدیدها: 23
فکر کنم یه جور کرش ریپورت باشه. احتمالا برنامه خراب شده مثلا یه ویروس خرابش کرده. منم اوندفعه یه برنامم خراب شده بود و این رو میداد.

aliap

New Member
کمک بیشتر

لطفا یک راهنمایی کنید که چطور درست میشه !!!!!
ممنونم

اگه من باشم که قید IE رو می زنم و میرم با FireFox کار می کنم ولی بهترین راه اینه که از سایت مایکروسافت IE جدید رو دانلود کنین و بعد نصبش کنین یا اگه قبلا فایل نصبش رو دارید دوباره نصبش کنید.

پس می تونید یک کار بکنید ، از روی یک کامپیوتر سالم فایل explorer.exe رو که تو پوشه ی windows قرار داره رو کپی کنین روی فلش دیسک ، بعد با Task Masnager پروسه ی explorer.exe رو ببندید ، بعد از منوی file تو ی Task Manager گزینه ی New Task رو انتخاب و بعد تایپ کنین cmd. حالا فلش دیسکتون رو وصل کنین بعد با دستور copy فایل رو با cmd از روی فلش تو فلدر windows روی فایل موجود overwrite کنین. اگه همه چی درست باشه می تونید از منوی فایل و نیو تسک حالا explorer.exe رو دوباره اجرا کنین. اگه درست شد که فبها اگه نه احتمالا مال extension های موجود در رجیستری هست که با هاشون ور می ریم.

جدیدترین ارسال ها

بالا