این نوع فیلمها را با چه نرم افزاری کار میکنند ؟

parsigame

New Member
سلام جدیدا دو فیلم StarTrek va GI Joe The Rise Of Cobra را تماشا کردم خیلی حال کردم . این نوع فیلمها را با چه نرم افزاری می سازند ؟ یه سوال دیگه اینه که انیمیشنها را با چی کار می کنند . مثلا اکتر انیمیشنهای والت دیزنی ؟

animations

Active Member
در مورد انیمیشن های دیزنی، بیشتر کارها با دست انجام می شه. یعنی برای هر فریم، طراحی می کنند، و با حساب اینکه هر ثانیه 25 فریم از این طراحی ها رو نمایش می دن، تعداد بسیار زیادی طراحی برای یک انیمیشن بلند دوبعدی انجام می شه.

در واقع، نرم افزار توی انیمیشن های دوبعدی، اونقدر مورد بحث نیست که قدرت دست طراحان... انیمیشن های قدیمی تر دیزنی روی طلق های شفاف نقاشی و رنگ می شدند. بعد از اونها عکس می گرفتند و تبدیل به فیلم می کردند.

معمولا شرکت های خیلی بزرگ نرم افزارهای مخصوص خودشون رو دارند. ولی نرم افزارهایی که الان برای انیمیشن های دوبعدی بیشتر استفاده می شه اینان:

Toon Boom Studio (بیشتر برای رنگ آمیزی و بستن کارها)
Anime Studio (برای انیمیشن های کات اوت)
Flash (معمولا برای انیمیشن های تحت وب)
و...

SPD

Member
معمولا شرکت های خیلی بزرگ نرم افزارهای مخصوص خودشون رو دارند. ولی نرم افزارهایی که الان برای انیمیشن های دوبعدی بیشتر استفاده می شه اینان:

Toon Boom Studio (بیشتر برای رنگ آمیزی و بستن کارها)
Anime Studio (برای انیمیشن های کات اوت)
Flash (معمولا برای انیمیشن های تحت وب)
و...

بابت این نرم افزار هایی که گذاشتی بی نهایت ازت ممنونم ... در مورد نرم افزار ها تو سایت های متفاوتی تحقیق کردم و به اون نتیجه ای که میخواستم رسیدم ...

در حال حاضر هم در حال دانلود نرم افزار Toon Boom و همچنین یه سی دی آموزشی مربوطه به حجم هفتصد مگ هستم ...

مرسی :rose:

SPD

Member
خوب مفهوم نشد . میشه واضح تر بگید برای فیلها؟

مدیر جان سه تا از بهترین نرم افزار های دو بعدی که باهاش انیمیشن طراحی میکنند رو گذاشتن به همراه یه توضیح خیلی مختصر ..

شما فقط کافی اسم نرم افزار رو داخل گوگل سرچ کنی مطمئنن به نتایج ایده آلی دست پیدا میکنی .....

موفق باشی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا