این مشکل اعصاب خورد کن وسط قرار دادن فایل فلش

leontry89

Member
بچه ها من یک مالتی مدیا فلش طراحی کردم میخوام وسط دسکتاپ قرار بگیره. میبرم تو دایرکتور کند نمایش میده. نمی دونم چیکار کنم. با Adobe Air میشه وسط قرارش داد؟

aliamel

کاربر فعال
با فرض این که nw شی ای از نوع NativeWindow باشه به کمک کدی مشابه زیر میشه مختصات محل نمایش اپلیکیشن رو محاسبه کرد:

PHP:
nw.x=Math.round((Capabilities.screenResolutionX-nw.width)/2);
nw.y=Math.round((Capabilities.screenResolutionY-nw.height)/2);

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

leontry89

Member
ببخشید من این کد و داخل اکشن اسکریپت گذاشتم و یک خروجی exe گرفتم اما کار نمیکنه

aliamel

کاربر فعال
1-باید خروجی AIR گرفته بشه.
2- باید شی ای از نوع Nativewindow به نام nw ایجاد کنید.
ضمنا بخش مهم کد رو قرار دادم و نه تمامشو.

aliamel

کاربر فعال
یه سند AIR باز کنید و داخل فریم اولش این کد رو قرار بدید:

PHP:
import flash.display.NativeWindow;
import flash.system.Capabilities;
var nw:NativeWindow=stage.nativeWindow;
nw.x=Math.round((Capabilities.screenResolutionX-nw.width)/2);
nw.y=Math.round((Capabilities.screenResolutionY-nw.height)/2);
در انتها خروجی AIR بگیرید و APP رو نصب و اجرا کنید.
موفق باشید.

leontry89

Member
دوست عزیز من مشکلم حل نشد
من این کاری که شما انجام دادید و انجام دادم
اما یک فایل نصب ایجاد میکنه
من میخوام فرض گنید یک Autorun exe برای یک سی دی ایجاد کنم میخوام مستقیما وسط قرار بگیره نه اینکه تو کامپیوتر طرف نصب بشه

منم این کارو از اول انجام دادم تا ی راه حلی پیدا کنم ولی متاسفانه برا منم جواب نداد:-?

آخرین ویرایش:

aliamel

کاربر فعال
می تونید خروجی رو به صورت partable استفادکنید. برای این کار اپلیکشن رو روی سیستم تون نصب و اجرا کنید و سپس به محل نصبش برید و فایل های exe و سایر فایل های ضروری رو روی سی دی کپی و به درحالت اتوران اجرا کنید.

smartie7

Member
می تونید خروجی رو به صورت partable استفادکنید. برای این کار اپلیکشن رو روی سیستم تون نصب و اجرا کنید و سپس به محل نصبش برید و فایل های exe و سایر فایل های ضروری رو روی سی دی کپی و به درحالت اتوران اجرا کنید.
خب چرا کسی اینو نگفت به من! من خودمو کشتم تو این تاپیک ، یه نفر نگفت میشه اینجوری autorun ساخت!
حالا به غیر از این، میشه به صورت application with runtime embedded هم خروجی گرفت بعد رو سی دی یه فایل inf بزاریم مسیر بهش بدیم دیگه؟

aliamel

کاربر فعال
خب چرا کسی اینو نگفت به من! من خودمو کشتم تو این تاپیک ، یه نفر نگفت میشه اینجوری autorun ساخت!
حالا به غیر از این، میشه به صورت application with runtime embedded هم خروجی گرفت بعد رو سی دی یه فایل inf بزاریم مسیر بهش بدیم دیگه؟

در صورتی که شما بخواین پلیر مربوط به AIR رو Embedd کنید (و نه فلش پلیر)می تونید گزینه application with runtime embedded را فعال کنید.

smartie7

Member
در صورتی که شما بخواین پلیر مربوط به AIR رو Embedd کنید (و نه فلش پلیر)می تونید گزینه application with runtime embedded را فعال کنید.

برای من مهم نیست چی embed بشه، فقط میخواستم برنامه راحت رو هر سیستمی اجرا شه.
نمیدونستم Air وجود داره اصلاً ! :)
برای همین میخواستم فلش پلیر رو embed کنم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا