این مسئله Escمن حل نمیشه

sefr

Member
با سلام به دوستان ... در یک مشکلی گیر گرده ام که دمار از روگارم در آورده .
فایل اجرایی ایگزه که درست میکنم با دکمه ایسکیپ بسته میشه . برای خلاصی از این مشکل چه کنم . ممنونم .
ضمنا جوابی که در سوال مشابه شده بود در برنامه ام نیافتم .

amir-1978

New Member
سلام
برو به یک Cast خالی و روی کلید behavior کلیک کن تا یک پنجره Script در صفحه باز بشه . حاله نوشته های زیر رو در او بنویس :
on preaparemovie
the exitlock =true
end
فقط دقت کن که نوع این Cast از نوع Parent behavior باشه . اگه مشکلت حل نشد خبر بده .

sefr

Member
ممنون امیرخان اما حل نشد

سلام . فرمایشات شما را اعمال کردم . با تمام جزئیاتی که گفته بودید . ولی در اجرا عمل نکرد . ضمنا آیا کتاب یا سایت خوبی در زمینه آموزش دایرکتور می شناسید که معرفی کنید . تشکر

Mahdiseif

Member
سلام

در زمان ساخت پروژه File->Publish Setting->Projector عبارت Exit Lock را علامت بزن

amir-1978

New Member
حرف آقا مهدی درسته ، ولی به شرطی که از ورژن MX 2004 استفاده کنی .
آقای صفر تو حتما یک جای کارت می لنگه . چون آن مثالی که برات فرستادم رو خودم بارها در برنامه های مختلف استفاده کردم .
1- ممکنه کار گفته شده رو تو یک Cast اکسترنال انجام داده باشی
2- دقت کن که این member باید در Cast اینترنال اصلی اولین Movie اجراییت باشته . یعنی همان Movie که داری ازش EXE می سازی .

0012

Member
این دستور رو باید تو یه اسکریپت فایلم(Movie) قرار بدی
رو یه خانه خالی کست برو و کلید های Ctrl+0 رو بزن یه صفحه خالی باز میشه این دستور توش تایپ کن

on preparemovie me
set the exitLock to TRUE
end
رو کست یک کلیک کن دقت کن فقط یک کلیک بزن تا در حالت انتخاب در بیاد نه اینکه بازش کنی بعد به منوی Window برو بعدش Property Inspector برو یا از کلد هایCtrl + alt +; رو بزن روی زبانه Script برو و اونجا رو روی Movie قرار بده حالا فیلم رو اجرا کن نباید دیگه مشکلی داشته باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا