این فایل بی کیفیت رو با کیفیت کنید

confesseur

Member
سلام این فایل صوتی رو که ضبط کردم با یه میکروفون shure sm58s خیلی با ولوم پایین ظبط شده
لطفا ولوم صدا رو بالا ببرید و نویز هارو بگیرید

در ضمن اگه فرصت داشتین آموزشش رو با audition هم بدین
میخام ببینم حد اکثر چقد خوب میشه و احیانا اگه کسی فرصت نداشت آموزشه کاراشو بزاره حداقل خوده فایلو بزاره تا یه الگو خوب باشه واسه خودم

پیوست ها

• majid.zip
    237.8 کیلوبایت · بازدیدها: 52
آخرین ویرایش:

Nima3d

Member
repair

سلام
صدا و کیفیت میکروفن خوبه! من level رو تنظیم کردم اما زاویه میکروفن با دهان درست نیست.

پیوست ها

• new1 repair.rar
    113.1 کیلوبایت · بازدیدها: 55

confesseur

Member
عالیه
من قبلا باهاتون تو مسینجر صحبت کردم
چند تا سوال
1-کلا این کاری که انجام دادی چقد طول کشید؟
2-شما فایل رو تمامشو select می کنید ها تیکه تیکه مثلا اونجایی که صحبت نمیشه رو جدا select میکنید و اونایی که صحبت می کنم رو جدا select می کنید و یک سری افکت متفاوت میدین؟
3-درخواست آموزش یا حداقل بصورت خلاصه که برای فلان کارش مثلا افزایش صدا رفتم اینجا و نویز رو از اینجا برداشتم و فلان چیزو اینقد تنظیم کردم به فلان علت
4- زاویه باید چطوری باشه؟
آخرین ویرایش:

Nima3d

Member
عالیه
من قبلا باهاتون تو مسینجر صحبت کردم
چند تا سوال
1-کلا این کاری که انجام دادی چقد طول کشید؟
2-شما فایل رو تمامشو select می کنید ها تیکه تیکه مثلا اونجایی که صحبت نمیشه رو جدا select میکنید و اونایی که صحبت می کنم رو جدا select می کنید و یک سری افکت متفاوت میدین؟
3-درخواست آموزش یا حداقل بصورت خلاصه که برای فلان کارش مثلا افزایش صدا رفتم اینجا و نویز رو از اینجا برداشتم و فلان چیزو اینقد تنظیم کردم به فلان علت
4- زاویه باید چطوری باشه؟
1- حدودا 3 دقیقه طول کشید
2- تو Adobe Soundbooth رو کل فایل فیلتر Normalise دادم
3- فواصل بین دیالوگ ها که دارای هوا یا صدای آمبیانس یا نویز هستن رو جدا جدا انتخاب کردم و ولومشون رو صفر کردم.
4- زاویه باید حدود 45 درجه باشه (بسته به لحن تغییر میکنه) اگه صدای اسپیکر رو زیاد کنی و پخش کنی متوجه یه سوت توی دیالوگ ها میشی همچنین تو عدد پنج اصطلاحا پ میزنه

موفق باشید

confesseur

Member
نیما جان
من aodbe soundbooth گرفتم عجب interactive هستا نه؟ خیلی راحت به چیزی که میخاستم نزدیک شدم برعکس audition هر چند اودیشن هم خداییه واسه خودش
من normalise رو ندیدم کجاس؟
ولی تونستم اونجایی رو فقط هوا بود صفر کردم خوبه ولی میدونیی خیلی تابلو هست وقتی اونجاشو صفر می کنی چون اون هوا اونجایی که حرف میزنم هستش و یهو صدای هوا قطع میشه و تابلو میشه ! راهی نداره غیر از این؟

نمیشه هوایی رو که حین صحبت هم وجود دارن رو برداشت؟

Nima3d

Member
نیما جان
من aodbe soundbooth گرفتم عجب interactive هستا نه؟ خیلی راحت به چیزی که میخاستم نزدیک شدم برعکس audition هر چند اودیشن هم خداییه واسه خودش
من normalise رو ندیدم کجاس؟
ولی تونستم اونجایی رو فقط هوا بود صفر کردم خوبه ولی میدونیی خیلی تابلو هست وقتی اونجاشو صفر می کنی چون اون هوا اونجایی که حرف میزنم هستش و یهو صدای هوا قطع میشه و تابلو میشه ! راهی نداره غیر از این؟

نمیشه هوایی رو که حین صحبت هم وجود دارن رو برداشت؟

- آره برنامه خوبیه ، فقط مشکلش اینه که single track هست و مثل Audition نمیشه Multi Track کار کرد.
- تو Effect ها بخش Ampliot
- مشکل از کیفیت رکوردته ، کیفیت رکورد خوب باشه اصلا جاهای خالی رو هم نمیخواد Mute کنی
- چرا ، تو استودیو ضبط کن هوا حذف میشه

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا