این سایت با چی پروگرام شده http://designarchives.aiga.org/index.html

ه عزیز
برام جالب بود که این سرعت پایین که من دارم اینا اینقدر خوب لود میشن
این فلشش با برنامه نویسی همراه یا فلش خالیه

YTERROR

Active Member
این سایت یک سایت ابتدای در زمینه فلش و برای این که می بینید سریع لود میشه بخاطر استفاده نکردن از هیچ عکس و فایل حجم داری نبوده و فقط اسکریپ و تکست که اونم اصلا حجمی نداری و وقتی فایل اس دبلیو اف رو زیپ کنید حجم اونا هم فوق العاده کم میشه

و لودینگش همونطور که گفتن فلشه برای سریع تر لود شدن میاند صفحات رو تقسیم بندی می کنند تا هر بخش جداگانه لود بشه و هر بخشی که لود میشه یک اس دبلیو اف جداگانه

amir_s

Active Member
YTERROR گفت:
این سایت یک سایت ابتدای در زمینه فلش و برای این که می بینید سریع لود میشه بخاطر استفاده نکردن از هیچ عکس و فایل حجم داری نبوده و فقط اسکریپ و تکست که اونم اصلا حجمی نداری و وقتی فایل اس دبلیو اف رو زیپ کنید حجم اونا هم فوق العاده کم میشه

و لودینگش همونطور که گفتن فلشه برای سریع تر لود شدن میاند صفحات رو تقسیم بندی می کنند تا هر بخش جداگانه لود بشه و هر بخشی که لود میشه یک اس دبلیو اف جداگانه
بله کاملا!

سایت به طور دینامیک درست شده ... و لود صفحه main اون خیلی سریع انجام میشه !

overcrash

Active Member
جدا از تمام مسائل گفته شده.
برنامه نویسی این سایت خیلی جالب هست
منظورم قسمت نمایش عکسهاست که درحالت زوم کیفیت رو هم بالا میبره!!! (یعنی از چندتا عکس استفاده میکنه و یا compres عکس رو تغییر داده؟ )

درووووود بر دوستان

ممکنه یه کم بیشتر در باره یه اسکریپت و برنامه نویسی این سایت توضیح بدید

مجید
بدرووووووود

آخرین ویرایش:

amir_s

Active Member
برای عکس ها میشه از چند طریق عمل کرد !
میشه همزمان چند عکس رو آپلود کرد ... و یا از Server Side Programming استفاده کرد ... که به نظرم استفاده از راه دوم عاقلانه تره !
یعنی در هر جا که لازم بود آدرس عکس رو از یه فایل ServerSide که عکس رو Resize میکنه لود کرد !

جدا از اینها به نظرم این سایت از یه اسکریپت آماده استفاده میکنه !

overcrash

Active Member
برای عکس ها میشه از چند طریق عمل کرد !
میشه همزمان چند عکس رو آپلود کرد ... و یا از Server Side Programming استفاده کرد ... که به نظرم استفاده از راه دوم عاقلانه تره !
یعنی در هر جا که لازم بود آدرس عکس رو از یه فایل ServerSide که عکس رو Resize میکنه لود کرد !
جدا از اینها به نظرم این سایت از یه اسکریپت آماده استفاده میکنه !
یا شما متوجه سوال من نشدل یا من نفهمیدم چث گفتی ( احتمالا دومیش)
درهرصورت یه نگاه به عکسها بنداز
وقتی زوم میکنی کیفیت عکس خوب نیست. اما به تدریج لود میشه و کیفیت خوب میشه!
منظورم فقط همین قسمته ;)

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سيستم قسمت عكس اين سايت با دو عكس كم حجم و با كيفيت هاي مخطلف عمل ميكند - وقتي كه شما ميزان زوم را مي دهيد اگر ميزان از حدي كه تايين شده بيشتر باشد عكس دوم با دريافت ميزان و تغيير سايز بر روي عكس قبلي كه به وسيله يك موي كليپ ميباشد لود مي شود و در كل سيستم پيچيده اي نيست فقط خلاقيت طراح است وهمين است كه طرحي جالب درست شده البته سطح كار اين سايت بسيار خوب نيست البته اين نظر منه گرافيكش ميشده بهتر باشه. بهروز

amir_s

Active Member
دسته .. درست مثل Google earth
منظور من این بود که اگر طرف اینکاره باشه میاد عکسی رو آپلود میکنه که اندازه بزرگی داره !
و وقتی احتیاج به لود کردن عکس کوچک تری باشه می تونه از ServerSideProgramming کمک بگیره !
یعنی درخواست های لود عکس به این صورت در میاد :

کد:
http://www.Domain.com/gallery/resize.php?id=1&size=small

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
البته درست كه نگاه كردم ديدم براي هر عكس 10 20 عكس تيكه تيكه وجود داره

amir_s

Active Member
behrouzpc گفت:
البته درست كه نگاه كردم ديدم براي هر عكس 10 20 عكس تيكه تيكه وجود داره
اوف ! چه حوصله ای !

همونطور که گفتم سریع ترین راه حل استفاده از برنامه های سمت سرور هست !
و بدترین و بی نظم ترین راه همینی که این سایت استفاده کرده ست !

جدیدترین ارسال ها

بالا