این جلوه ویژه که یکی روی فرش ایستاده و با فرش تو آسمان پرواز می کنه چطوری می سازند؟

ahmad125

Member
این جلوه ویژه که یکی روی فرش ایستاده و با فرش تو آسمان پرواز می کنه چطوری می سازند؟ یا مثل هری پاتر که با عصا پرواز می کنه؟

FLASH-CLICKER

Active Member
یه سوال
چه ربطی داشت به مالتی مدیا
این سوالو بهتر نبود تو انجمن تری دی مطرح می کردین

ghodrat

Member
Aftabgardan-cc گفت:

سلام
آقا ما از ظهر سه بار آموزشهای شما را بازدید کردهایم ولی تو حالت آفلاین غیر قابل مشاهده است .ذخیره هم نمی شوند
اگه ما بخواهیم دوباره به اینجا بر گردیم چه میشه کرد
تا الان 5000تومان از اینترنتم رفته .اگه هم راهی نداره ما خداحافظ
موفق باشین
تماس با ما

فرستادن پیام شما با مشکل مواجه شد.
از این بابت پوزش میخواهیم, خواهشمندیم که دوباره پیام را بفرستید.
[ برگشت ]
اگه جواب قانع کنندهای ندارین عمرا اگه به افتابگردان سر بزنم:twisted:

ToFaN

Well-Known Member
ahmad125 گفت:
این جلوه ویژه که یکی روی فرش ایستاده و با فرش تو آسمان پرواز می کنه چطوری می سازند؟ یا مثل هری پاتر که با عصا پرواز می کنه؟
این نمونه جلوه های با نرم افزار های مانند
Adobe After Effect & Apple Shake ايجاد ميشه
كه اول بايد بازیگران در یک اتاق Blue Box به صورت پیش فرض انجام بدن و در محیط افتر افکت یا اپل شیک اون رو ویراش کنند در ضمن نرم افزار های زیادی برای این کارها در بازار موجود می باشند که اینها بهترین هستند
موفق باشید

ghodrat

Member
اقاما عضو شدیم غلط کردیم
حیف اون همه کارت
حیف وقتم
حیف از کارهام که موندم
حیف از اسایشم اقا عضویت که میگن علافیه همینه حی سنگ سایت به سینه بزنین
گردو بازی هم یادتون باشه

Aftabgardan-cc

Active Member
ToFaN گفت:
شما كه میدونید باید عضو بشن کاربران لطفا ذکر کنید

سلام؛
طوفان عزيز؛ اين پست مربوط به چند ماه پيش هست، من چند وقت پيش، بعد از اينكه ديدم بعضي از مديران اينجا فقط دنبال پست‌هايي مي‌گردن كه لينك به يه سايت شخصي داده تا بهش گير بدن، حتي يك لينك هم به سايت خودم ندادم!
الان هم بعد از حدود 4 ماه، من پستم رو حذف كردم و اميدوارم خدا از سر تقصيرم به خاطر كمك به يكي از رفقا بگذره...

اما باور كنيد اين رسمش نيست!
مثل اينه كه من به شما بگم چرا در امضاتون ننوشتيد براي فعاليت در اون سايتي كه تبليغش در امضاتونه (graphicplanet)، بايد عضو بشيد!

ghodrat گفت:
اقاما عضو شدیم غلط کردیم
حیف اون همه کارت
حیف وقتم
حیف از کارهام که موندم
حیف از اسایشم اقا عضویت که میگن علافیه همینه حی سنگ سایت به سینه بزنین
گردو بازی هم یادتون باشه

...!

آخرین ویرایش:

ToFaN

Well-Known Member
Aftabgardan-cc گفت:
سلام؛
طوفان عزيز؛ اين پست مربوط به چند ماه پيش هست، من بعد از اينكه ديدم بعضي از مديران اينجا فقط دنبال پست‌هايي مي‌گردن كه لينك به يه سايت شخصي داده تا بهش گير بدن، حتي يك لينك هم به سايت خودم ندادم!
الان هم بعد از حدود 4 ماه، من پستم رو حذف كردم و اميدوارم خدا از سر تقصيرم به خاطر كمك به يكي از رفقا بگذره...

اما باور كنيد اين رسمش نيست!
مثل اينه كه من به شما بگم چرا در امضاتون ننوشتيد براي فعاليت در اون سايتي كه تبليغش در امضاتونه (graphicplanet)، بايد عضو بشيد!

...!
دوست عزیز من نمیگم چرا لینک میدین
منظور من اینه که شما وقتی یه لینکی میدین طوری عمومی باشه که همه بتونن استفاده نه طوری باشه که کسی که میخواد از 1 مطلب شما که میخواد استفاده کنه باید عضو و این ور اونور بره
من با تبلیغات مخالف نیستم - منتها تبیلغ سالم و صحیح
موفق باشید :)

Aftabgardan-cc

Active Member
ToFaN گفت:
دوست عزیز من نمیگم چرا لینک میدین
منظور من اینه که شما وقتی یه لینکی میدین طوری عمومی باشه که همه بتونن استفاده نه طوری باشه که کسی که میخواد از 1 مطلب شما که میخواد استفاده کنه باید عضو و این ور اونور بره
من با تبلیغات مخالف نیستم - منتها تبیلغ سالم و صحیح
موفق باشید :)

ممنونم،
شما هم موفق باشيد:)

ghodrat

Member
آقای آفتابگردان امروز 12/11/84 از ساعت 14 من دارم هی بخودم لعنت میکنم مرد حسابی
میگه مال سه چهار ماه قبله برو مدیریت سایتتوببین من همین امروز بخاطر استفاده از مطالب خوبی که گذاشته بودین عضو شدم
عزیزم یه کمی هم به فکر کاربرانتون باشین
نوکرتونیم
سروری
یا علی

Aftabgardan-cc

Active Member
ghodrat گفت:
آقای آفتابگردان امروز 12/11/84 از ساعت 14 من دارم هی بخودم لعنت میکنم مرد حسابی
میگه مال سه چهار ماه قبله برو مدیریت سایتتوببین من همین امروز بخاطر استفاده از مطالب خوبی که گذاشته بودین عضو شدم
عزیزم یه کمی هم به فکر کاربرانتون باشین
نوکرتونیم
سروری
یا علی

ghodrat جان،
سلام؛
من راستش آخرش نفهميدم شما الان داريد ما رو فحش مي‌ديد يا سئوال مي‌كنيد يا تعريف؟ :cry:

ببينيد، اين صفحات همونطور كه گفتيد، در حالت آفلاين قابل مشاهده نيستند، چه مي‌شه كرد، يكي از ويژگي‌هاي اين سيستم مديريت محتوا يا به كل زبان برنامه‌نويسي PHP همينه:sad:

من به اين مشكل، خيلي فكر كردم، دارم يه كارايي مي‌كنم كه اين مشكل كه بعضي از صفحات در حالت آفلاين قابل مشاهده نيست، در بخش آموزش‌ها رفع بشه...
اما تا اون موقع،
شما مجبوريد همه مطالبي كه مي‌خونيد رو به يك دابل كليك ساده در هر كجاي مطلب، انتخاب و كپي كنيد و در نرم‌افزاري مثل Word پيست (Paste) كنيد...
اينطوري حتي مي‌تونيد همه مقالات رو در يك فايل Word داشته باشيد:wink:

اگر مشكلي بود، من در خدمتم، اگر هم خواستيد، بگيد من مقالاتي كه خودم نوشتم رو براتون به صورت HTML ارسال كنم...

فعلا خداحافظ:wink:

ToFaN

Well-Known Member
Aftabgardan-cc گفت:
ghodrat جان،

سيستم مديريت محتوا يا به كل زبان برنامه‌نويسي PHP همينه:sad:

:wink:
شما ميتونید در تنظیم مدیریت مدیریت محتوای PHP Nuke اگه دارید طوری فعال کنید که کاربران معمولی هم دسترسی به مطالب سایت داشته باشن
موفق باشی

Aftabgardan-cc

Active Member
نه، طوفان جان،
من چيز ديگه مي‌گم!
اگه اشتباه نكنم، آقا مي‌پرسن چرا در در حالت آفلاين نمي‌شه صفحات رو ديد!
من مي‌گم زبان PHP چون مدام با سرور سروكار داره، تقريبا نمي‌شه در حالت آفلاين صفحاتش رو ديد...

در مورد سطح دسترسي، من فعلا بين اينكه بخش آموزش‌ها رو عمومي كنم يا نه در ترديدم! آخه باور كنيد به خاطر بعضي از اين مقالات، (به خصوص اونهايي كه خودم نوشتم) مدت‌ها زحمت كشيدم و دلم مي‌خواد يه جوري باعث عضويت و فعاليت اعضا بشه...

اما...
ولش كن،
همين الان تصميم گرفتم محدوديت رو بردارم، خودم هم از اينكه پشت در بسته بمونم بدم مي‌ياد!
بفرماييد، الان ديگه مشكلي در بازديدش نيست... :wink:

ToFaN

Well-Known Member
Aftabgardan-cc گفت:
نه، طوفان جان،

من مي‌گم زبان PHP چون مدام با سرور سروكار داره، تقريبا نمي‌شه در حالت آفلاين صفحاتش رو ديد...

:wink:
همین سایت PHP يه دیگه ببین چه راحت همه به محتوای سایت ( البته فایل ها نه ) میتونند دسترسی داشته باشند :)

Aftabgardan-cc

Active Member
ToFaN گفت:
همین سایت PHP يه دیگه ببین چه راحت همه به محتوای سایت ( البته فایل ها نه ) میتونند دسترسی داشته باشند :)

طوفان جان،
من خودم مي‌دونم، به همين خاطر "تقريبا" رو درشت نوشتم،
من هنوز نتونستم بفهمم چرا بعضي از صفحات مثل صفحه اصلي انجمن‌ها، به راحتي در حالت آفلان قابل مشاهده هستند...
اما بخش‌هاي ديگه اين مشكل رو دارن،
البته شايد بخش انجمن‌ها به خاطر استفاده از PHPBB هست، نمي‌دونم...
اين رو بايد از izone بپرسم.

به هر حال، بعضي از صفحات نيوك رو نمي‌شه در حالت آفلاين ديد، البته الان با Google Tab كه من خودم در يه سايت ديگه نصب كردم، بعضي از صفحات PHP به HTML تبديل مي‌شن و به راحتي مي‌شه به صورت آفلاين مشاهدشون كرد، اما براي بخش "آموزش‌ها" كه مشكلي اصلي اين تاپيك ماست، هنوز راهي نيافتم:sad:

در كل، من سعيم رو مي‌كنم كه هم كاربران به همه بخش‌ها دسترسي داشته باشن و هم به صورت آفلاين بتونن صفحات مختلف سايت رو مرور كنن:)

ghodrat

Member
سلام
آقای آفتابگردان سایتتون حرف نداره .عضویت هم دو کلیک بیشتر نیست منم عضو شدهام
ولی باین سرعت مزخرف که می گن ای-1 هم هست با ساعتی کع 600 برا من تو خونه اب می خوره خوب منم دوست دارم بهتر از مطالب استفاده کنم
خدایی خودتون جای یه عضو وارد سایت بشین ورد هم داشته باشین
موقع ان لاین اگه ویراش ورد بالای نوار ادرس فعال بود به ما هم بگین شاید ویندوز ما ایراد داره
عضویت خوبه لغوش نکن هر که طاوس خواهد جور هندوستان کشد
در ضمن من آموزشهای سایتتون را لازم دارم دیگه هر گلی زدین برای اعضای بعدی رفع مشکل شه
در ضمن اگه ممکنه حالا تا تغییرات سایت اعمال بشه html را من چه طوری ازتون دریافت کنم
تو سایت افتابگردان هم نام کاربری من همینه
یا علی

Aftabgardan-cc

Active Member
ghodrat گفت:
سلام
آقای آفتابگردان سایتتون حرف نداره .عضویت هم دو کلیک بیشتر نیست منم عضو شدهام
ولی باین سرعت مزخرف که می گن ای-1 هم هست با ساعتی کع 600 برا من تو خونه اب می خوره خوب منم دوست دارم بهتر از مطالب استفاده کنم
خدایی خودتون جای یه عضو وارد سایت بشین ورد هم داشته باشین
موقع ان لاین اگه ویراش ورد بالای نوار ادرس فعال بود به ما هم بگین شاید ویندوز ما ایراد داره
عضویت خوبه لغوش نکن هر که طاوس خواهد جور هندوستان کشد
در ضمن من آموزشهای سایتتون را لازم دارم دیگه هر گلی زدین برای اعضای بعدی رفع مشکل شه
در ضمن اگه ممکنه حالا تا تغییرات سایت اعمال بشه html را من چه طوری ازتون دریافت کنم
تو سایت افتابگردان هم نام کاربری من همینه
یا علی

ghodrat جان،
من منظورم از استفاده از ورد، اين نبود كه از نوار ابزار روي كليد ورد كليك كنيد!
من گفتم همه مطالب رو انتخاب كنيد، (با استفاده از موس، از بالا تا پايين مطالب موس رو بكشيد تا انتخاب بشه...) و بعد كپي كنيد و در يك Document از ورد paste كنيد...

اگه الان به بخش آموزش‌ها بريد، مي‌بينيد كه من بلوك‌هاي سمت راست رو حذف كردم تا ديگه حجم صفحات كمتر بشه و درصد مشاهده به صورت آفلاين بيشتر بشه...

در مورد مقالات، بهتره مقالات رو از همون بخش آموزش‌ها ببينيد و به همين صورت به سرعت ذخيره كنيد، چون من موقع ارسال مطلب،‌تغييراتي در مطلب مي‌دم كه الان در فايل‌هايي كه روي هارد هست، اعمال نشده و ممكنه يه كم با مشكل مواجه بشيد!
اما اگر براتون سخته، به من پيغام خصوصي بديد تا مقالات رو به صورت گروه گروه بفرستم، چون حجمشون زياد مي‌شه و سرعت اينترنت ما هم تعريفي نداره:sad:

به هر حال، من در خدمتم:wink:

ghodrat

Member
آقای سان ست
از لطف عالی ممنونم
همین که شما به شکایات کاربران می رسین جای تشکر داره
در ضمن شما که کار خوب بلدید
لینک ادیوس را هم بذارین تا ما که به بازا های نرم افزاری جدید دسترسی نداریم
دانلود کنیم
دیگه عصبانیتم تمو فروکش کرده
و در اولین فرصت که همین الان است
در سایت زیبای افتابگردان هستم
موفق باشین ما که دیگر گلایه ای نداریم
همه اش حله
یا علی

Aftabgardan-cc

Active Member
منظورتون سان فلاور (SunFlower) بود؟:)

از لطف عالی ممنونم
همین که شما به شکایات کاربران می رسین جای تشکر داره
خواهش مي‌كنم:wink: فقط از اين به بعد زود عصباني نشيد، مال دنيا ارزش اعصاب خردي نداره:) :neutral:

در ضمن شما که کار خوب بلدید
لینک ادیوس را هم بذارین تا ما که به بازا های نرم افزاری جدید دسترسی نداریم
دانلود کنیم
فكر مي‌كنم در انجمن اديوس باشه، اگر نبود، من مي‌گم مدير مربوطه اقدام كنه:wink:

دیگه عصبانیتم تمو فروکش کرده
و در اولین فرصت که همین الان است
در سایت زیبای افتابگردان هستم
موفق باشین ما که دیگر گلایه ای نداریم
همه اش حله
یا علی

ممنون از شما، نظر لطفتونه...:)

جدیدترین ارسال ها