این بنر با چی درست شده؟

kashiforosh

New Member
سلام آقا من نیاز دارم که چندتا بنر تبلیغاتی درست کنم واسه سایتم یک نمونه دیدم که پسندیدم میخام بدونم با چی درست شده
این عکسش هست

20317636448779863709.jpg

این هم سایت اصلی که توش خود بنر هست

::ويرايش گيلاس::

ممنون میشم راهنمایی کنید :rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
لطفا آدرس سايت هاي فارسي رو توي پستتون نگذاريد
قوانين هم حتما مطالعه كنيد

kashiforosh

New Member
آقا من 123 Flash Banner و Flash Banner Wizard رو دانلود کردم
اینها که فونت فارسی رو درست پشتیبانی نمیکنن . وقتی فارسی تایپ میکنم برعکس مینویسه یه برنامه معرفی کنید که با فارسی مشکلی نداشته باشه

پس اگه این عکس بالا با همین نرم افزار درست شده چرا من نمیتونم توش درست فارسی تایپ کنم؟

kashiforosh

New Member
راه دیگه ایی نداره ؟
یعنی همه با فارسی نویس کار میکنن
روی خود بنر که موس رو نگه میدارم مینوسه با ادوب فلش ساخته شده
اگه کسی ادوب نداشته باشه یعنی نمیتونه این بنر رو ببینه؟

kashiforosh

New Member
آقا ما به توصیه دوستان از خیر بنر فلش گذشتیم حالا اگه بخاییم بنر gif درست کنیم که بشه توش فارسی هم تایپ کرد چه نرم افزاری وجود داره؟
مثلا بنرهایی که توی دیجی کالا صفحه اول هست با چی درست شده؟

hossein h2

New Member
یه سری فونت ها هستن که از اونا میتونی برای فارسی نویسی استفاده کنی که من چنتاشو اینجا گذاشتم

پیوست ها

• Hossein h2(1).zip
    1 مگایابت · بازدیدها: 22

kashiforosh

New Member
آقا خداوکیلی یکی یه راهنمایی بکنه
این همهبنر که طرح های خیلی از اونها واقعا زیبا هست و مثلا یکیش همینم بنر پایین این صفحه که مال خود مجید آنلاین هست یا خیلی از تبلیغات سامسونگ و ال جی که توی سایت ها وجود داره رو با چه نرم افزاری درست کردن؟

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوست عزيز
اين رو با نرم افزار فلش درست كردند ارتباطي هم به فتوشاپ و اين قسمت نداره
شما ميتونيد با نرم افزار adobe flash بنر حرفه اي بزندي
البته نرم افزارهاي ديگه اي هم براي اين كار هستند

::انتقال گيلاس ::

kashiforosh

New Member
از راهنمایی دوستان ممنونم
اما اگه توجه کرده باشین من در پست های آخر با توجه به اینکه خیلی از کاربران اینترنت ایران فلش پلیر روی سیستمشون نیست از خیر برنامه فلش گذشتم و درخواست کردم که اگه آموزشی یا راهنمایی واسه ساخت بنرهایی که با gif کار میشه معرفی کنید الببته خودم gif anaimatin رو نصب کردم و دارم باهاش کار میکنم اما چون هیچ مرجعی واسه آموزش ندیدم به صورت آزمن و خطا دارم کارز میکنم البته اگه یه آموزش یا قسمتی واسه زودتر به نتیجه رسیدن بود خیلی بهتر یمشد بلاخره هر برنامه ای یه سری ریزه کاری داره که تا بیایی همینچوری یاد بگیری وقت میگیره

حالا دوستان یه همچین مرجعی رو میشناسن؟

farshid1371

New Member
دوست عزیز بهترین برنامه برای طراحی بنر فتوشاپ میباشد
که هم فونت فارسی داره هم امکاناتی داره که هیچ نرم افزاری
به پای این نرم افزار نمیرسه بنده سفارش میکنم از فتوشاپ استفاده کنی

farshid1371

New Member
آموزش ساخت بنر تبلیغاتی متحرک با فوتوشاپ

1-ابتدا فتوشاپ را باز کنید .

2-یک صفحه جدید با سایز ۴۶۸ در ۶۰ ایجاد کنید.

ph-2.jpg

ph-3.jpg

ph-4.jpg

3- رنگ پس زمینه را انتخاب کنید .

ph-5.jpg

4-یک نوشته به دلخواه در وسط صفحه بنویسید .

ph-6.jpg

ph-7.jpg

5-روی لایه نوشته کلیک راست کنید و گزینه Blending Options را انتخاب کنید تا پنجره Layer Style باز شود.

ph-8.jpg

6- تنظیمات زیر را برای آن انجام دهید . ( تنظیمات دلخواه می باشد ).

ph-9.jpg

7-کسانی که از CS4به بالا استفاده می کنند باید از منو Window بخش Animation را فعال کنید

ph-10.jpg

ولی اگر از ورژن پایینتر استفاده می کنید برای انتقالبه ایمیج ردی کلیدهای Ctrl + M را بزنید . بعد از انتقال در قسمت Animation (اگر غیر فعال است از منوWindow بخش Animation را فعال کنید) روی کلید مشخص شده در شکل زیر برای ایجاد یک فریم دیگر کلیک کنید.

ph-11.jpg

8-حالا دو فریم دارید . در فریم اول هیچ تغییری ایجاد نکیند. روی فریم دوم کلیک کنید و آن را در حالت انتخاب قرار هید . سپس در سمت راست در بخش Layers لایه نوشته را پنهان کنید .

اگر میخواهید در اندازه واقعی ببینید بر روی تصویر کلیک کنید.
ph-12.jpg

9-حالا شما دو فریم متفاوت یکی با نوشته و یکی بدون نوشته دارید حالا برای دیدن نتیجه از بخش Animation روی کلید Plays کلیک کنید تا انیمیشن نمایش داده شود .

ph-13.jpg

10-اگر می خواهید مدت زمان تغییر بین فریم ها را تغییر دهید یا کمتر کنید در بخش زیرین هر فریم یک فلش وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید مدت زمان نمایش همان فریم را تنظیم کنید . در این بنر چشمک زن زمان هر دو فریم ١/٠ ثانیه می باشد .

ph-14.jpg

ph-15.jpg

11-کار ساخت این بنر متحرک ساده به پایان رسیده .حال آن را با فرمت gif ذخیره کنید و لذت ببرید.

ph-16.gif

شما با خلاقیت و سلیقه خود می توانید انیمیشن های زیباتری را بسازید که با تکنیک های فتوشاپ همراه باشد تا کار زیباتر و حرفه ای تر به نظر برسد .

جدیدترین ارسال ها

بالا