تغییرات فایل 1 این ارور چی میگه؟

6-16-2013 23-37-52.jpg
سلام دوستان.وقت بخیر.
من وقتی برای اولین بار پریمیر رو باز میکنم این ارور رو میده.فقط و فقط برای اولین بار.با همین ارور یه سری مشکلات به پریمیر اضافه شده.
کسی میدونه چی هست و چه جوری رفع میشه؟

yas_d

Member
من با پریمیر کار نمیکنم اما ارورر میگه یک سری فایل‌های Dll که برای UI نرم افزار هست کامل نیست و باید دوباره نصب کنی‌
این مشکل یا از اینکه نرم افزرت کامل نیست یعنی‌ کامل نصب نمی‌شه یا اینکه یک سری برنامه‌های دیگه اختلال ایجاد کردن توی فایل‌های Dll

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
احتمالا فایل های اصلی نصب شده از سیستم پاک شده .( میتونه از ویروسی بودن سیستم باشه )
خودش adobe پیشنهاد داده که دوباره نرم اقزار رو کامل نصب کن . - ( البته حتما یه ویروس کشی اساسی بکن .

من با پریمیر کار نمیکنم اما ارورر میگه یک سری فایل‌های Dll که برای UI نرم افزار هست کامل نیست و باید دوباره نصب کنی‌
این مشکل یا از اینکه نرم افزرت کامل نیست یعنی‌ کامل نصب نمی‌شه یا اینکه یک سری برنامه‌های دیگه اختلال ایجاد کردن توی فایل‌های Dll
سلام.ممنون.دقیقا نمیدونم کدوم اختلال ایجاد کرده.چند بار پاک کردم و نصب کردم ولی نشد.

احتمالا فایل های اصلی نصب شده از سیستم پاک شده .( میتونه از ویروسی بودن سیستم باشه )
خودش adobe پیشنهاد داده که دوباره نرم اقزار رو کامل نصب کن . - ( البته حتما یه ویروس کشی اساسی بکن .
از ویروس نیست.سیستم انینترسیکوریتی داره و روزی 1 بار هم اکسن میکنه.
چند بار پاک کردم و دوباره نصب کردم.
راه حل دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟

estifler0111

New Member
من فک میکنم ایراد از خود انتی ویروسی که استفاده میکنی باشه
اگه نباشه معمولا این مواقع ارور میده که فلان فایل DLL موجود نیست . در اینصورت شما میتونی میتونی با یه سرچ تو نت فایل مورد نظر رو پیدا و دانلود کنی و در مسیر
C:/windows/system32
کپی کنی.
اگه سیسنم تو اروری که میده اسم فایل DLL مورد نضر رو نگه یا انتی ویروسه- اگه از انتی ویروسم نبود که دیگه من جات بودم ویندوزمو عوز میکردم.

قبل از همه این کارا از سالم بودن سی دی که داری نصب میکنی مطمئن شو.

جدیدترین ارسال ها

بالا