این ارور چیه?

swi

Member
با سلام
آقا ما این DOOM3 را نصب کردیم . کارت گرافیکم Radeon 9200 SE و 512 مگابایت هم Ram دارم
اما موقع ورود به بازی این ارور رو میده . کسی میدونه مشکل چیه . این Open GL من چه مشکلی داره . خواهش می کنم راهنمایی کنید

پیوست ها

• 2.JPG
    2.JPG
    61.7 کیلوبایت · بازدیدها: 8
آخرین ویرایش:

swi

Member
اقا جون هر کی دوست دارید منو راه بندازید . خیلی تو کفم

infoir

New Member
swi گفت:
اقا جون هر کی دوست دارید منو راه بندازید . خیلی تو کفم

يكي از دوستان من كارت گرافيك Radeon داشت متاسفانه نه تنها با DoomIII بلكه با اكثر بازي ها مشكل داشت و هنگام لود ابتدايي اكثر بازي ها اروري داده ميشد . در حال حاضر كارت گرافيك NVIDIA GeForce MX 440 استفاده ميكنه و تا اونجايي كه من ميدونم تا به حال با هيچ بازي مشكل نداشته ! پيشنهاد ميكنم ابتدا بازي رو روي يك PC ديگه امتحان كن شايد مشكل از CD نصب باشه چنانچه اينطور نبود بايد فكري به حال كارت گرافيكت بكني‌!
موفق باشي.

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز مگه ایشون خواست که بگید کارت کار نمی‌کنه ! این دوست عزیز با یک بازی مشکل داره و شما تشخیص میدید که کارت های Radeon مشکل داره ! اصلا درست نیست ... به هر حال باید این دوست عزیز برای حل مشکل خودش به سایت ATI بره و نسخه جدید از برنامه Catalyst را بگیری ... من نمیدونم که از کدام ویندوز استفاده میکنی‌ که بهت بگم کدام نسخه را بگیری اما در سایت خود ATI و در قسمت Driver & Software راحت میتونی‌ آخرین نسخه را بگیری ...

مشاهده : قسمت Driver & Software در سایت ATI

infoir

New Member
Parham گفت:
دوست عزیز مگه ایشون خواست که بگید کارت کار نمی‌کنه ! این دوست عزیز با یک بازی مشکل داره و شما تشخیص میدید که کارت های Radeon مشکل داره ! اصلا درست نیست ... به هر حال باید این دوست عزیز برای حل مشکل خودش به سایت ATI بره و نسخه جدید از برنامه Catalyst را بگیری ... من نمیدونم که از کدام ویندوز استفاده میکنی‌ که بهت بگم کدام نسخه را بگیری اما در سایت خود ATI و در قسمت Driver & Software راحت میتونی‌ آخرین نسخه را بگیری ...

مشاهده : قسمت Driver & Software در سایت ATI

اين رو شما ميگيد كه كارتهاي Radeon مشكل نداره ! در بيشتر موارد اين كارتها داراي مشكلاتي هستند كه با بروز كردن درايور كارت هم مشكل حل نميشه ! يكي از دوستان من كه با اين كارت Radeon مشكل داشت هر راهي رو امتحان كرد حتي استفاده از گارانتي تعويض و بروز كردن درايور از سايت ATI ! اما مشكلش پا بر جا بود تا اينكه كارت رو عوض كرد !

جدیدترین ارسال ها

بالا