اینو ببینین!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

-AWG-

Member
n17bir.jpg

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

-AWG-

Member
خیلی خیلی ببخشین نمیتونم
واسه یه مشکلی که نمیتونم بگم!!!!!!!

ToFaN

Well-Known Member
-AWG- گفت:
خیلی خیلی ببخشین نمیتونم
واسه یه مشکلی که نمیتونم بگم!!!!!!!
واقعا شرم آوره کارهای اقای ایمال فیک رو به نام خودتون ( که حتی بلد نیستین اسم سایتتون رو درست رو طرح بزنید) جا میزنید
من برای شما و امثال شما واقعا متاسفم که از زحمات دیگران سو استفاده می کنید
در ضمن عکس psd رو از سایتش ( اگه باشه ) پیدا میکنم که جایه دیگه بتونید راحت مردم رو فریب بدین ( که هرچند خودتون رو دارید فریب میدین

Fa

Well-Known Member
ToFaN گفت:
واقعا شرم آوره کارهای اقای ایمال فیک رو به نام خودتون ( که حتی بلد نیستین اسم سایتتون رو درست رو طرح بزنید) جا میزنید
من برای شما و امثال شما واقعا متاسفم که از زحمات دیگران سو استفاده می کنید
در ضمن عکس psd رو از سایتش ( اگه باشه ) پیدا میکنم که جایه دیگه بتونید راحت مردم رو فریب بدین ( که هرچند خودتون رو دارید فریب میدین

خدایی از این کارات خوشم میاد
181.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اگه واقعا اینطوریه که خیلی کاره بد و زشتیه که کارای دیگران رو آدم به نام خودش بذاره البته اگه حرف یوسف حقیقت داشته باشه

ToFaN

Well-Known Member
sara_is_nice_girl گفت:
اگه واقعا اینطوریه که خیلی کاره بد و زشتیه که کارای دیگران رو آدم به نام خودش بذاره البته اگه حرف یوسف حقیقت داشته باشه
اگه؟
سرعت اینترنتت خوبه ؟ میتونی 65 MB رو دانلود کنی؟

Parham

Well-Known Member
به به من تازه این تاپیک را دیدم ، دوست عزیز فکر نمیکردم که باز هم از این کارها در این انجمن انجام بشه که شما خلاف اون را ثابت کردی ... چه می‌شه گفت ! فکر این هم بکن که کسانی‌ تو انجمن ها هستن که شاید بتونن ... بگذریم ...

ToFaN

Well-Known Member
Parham گفت:
به به من تازه این تاپیک را دیدم ، دوست عزیز فکر نمیکردم که باز هم از این کارها در این انجمن انجام بشه که شما خلاف اون را ثابت کردی ... چه می‌شه گفت ! فکر این هم بکن که کسانی‌ تو انجمن ها هستن که شاید بتونن ... بگذریم ...
پرهام طراح این ( ایمال فیک ) همون یاروست که 2-3 هفته پیش تو یاهو بهت لینکش دادم
ببین خودشو جایه کی جا زده :lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا