بی بی کد اینم یه آشپزخونه مدرن

Hamed

Active Member
سلام
خسته نباشی...تلاشت قابل تقدیره...ولی از دوجنبه ایرادای زیادی داره که با تلاش خودت میتونی حلش کنی
از لحاظ مکس بخوایم نقدش کنیم...
1 - متریالا خام خام هستن...
2 - نویز فراونه...
3 -آبجکت ها همه دست نخوره...
4 - یو وی متریالا ایراد داره
5 -نما های ناقص دوربین اصل پرسپکتیو رو رعایت نکردی...
6 -بعضی از اجسام خوب اساین نشده...
7- سایزه رندرا خیلی پایینه
8 - بعد از کارت همیشه یه سر به فتوشاپ هم بزن...
حالا بریم سراغ طرح و طراحی...
1 -اسم تاپیک رو عوض کن آشپزخونت تنها چیزی که نیست مدرنه...کاملا سنتی کار کردی...
2 - دستگیره های بلند دیگه داره دموده میشه برای طراحی...
3 -زیر کابینت ها بازن...؟؟؟میخواستی فیلر کار کنی؟؟؟چیکار کردی؟؟؟
4 -ارتفاع دیواریها چقدر؟؟؟چرا به سقف چسبوندی...
5- طبقات شیشه ای که گذاشتی اندازه های خوبی ندار؟؟؟
البته من فکر میکنم این کار اجرایی نباشه ولی حوصله کن مشکلاتت خوب حل میشه نقاط قوت کار کمه تلاش کن...
ببخشید اگر زیاد حرف زدم...

علی علی

KHURSHID

کاربر فعال
دوست عزیز احساس می کنم یه مقدار نظرت جنبه تخریبی داشت
ولی بازم به خاطر لیستی ک نوشتی ممنون:-?
پاسخ
1.نمیدونم شما به چه مترالی میگین خام البته اگه منظورتون درآوردن کثیفی نباشه چون انا قراره ساخته بشه
2.نویزش به خاطر وقت کم بود
3.مگه شما متریالی رو که خود اورموشن داده به آبجکتاشو عوض میکنی
4.uvw map هم داره اصلان جنس متریالش این
5.بخشید اصل پرسپکتیو رو میشه توضیح بدین چون هر دوتا رندری که گذاشتم دونقطه ای گرفتم
6......
7.حتما
1.نمیدونم شما به چی میگین سنتی به چی مدرن
2.این شکل دسگیره ها رو از روی ژورنالای 2012 که از کانادا برام فرستادن کار کردم نمیدونم چطور میگی
3.اگه یکم دقت کنی میبینی که به خاطر نور پردازیه نمی دونم شما بش چی میگین
4.فایل کده ارتفاع رو گذاشتم. دلیل نمیشه اگه کار به سقف چسبید. شاید ارتفاع سقف کم باشه
5.همه چیز طبق استاندارد اگه استانداد تازه ای دارین معرفی کنید.
دیگه حرفی ندارم فقط میگم
علییییییی یااااااااااااارررت

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    18.4 کیلوبایت · بازدیدها: 11
دوست عزیز احساس می کنم یه مقدار نظرت جنبه تخریبی داشت
ولی بازم به خاطر لیستی ک نوشتی ممنون:-?
پاسخ
1.نمیدونم شما به چه مترالی میگین خام البته اگه منظورتون درآوردن کثیفی نباشه چون انا قراره ساخته بشه
2.نویزش به خاطر وقت کم بود
3.مگه شما متریالی رو که خود اورموشن داده به آبجکتاشو عوض میکنی
4.uvw map هم داره اصلان جنس متریالش این
5.بخشید اصل پرسپکتیو رو میشه توضیح بدین چون هر دوتا رندری که گذاشتم دونقطه ای گرفتم
6......
7.حتما
1.نمیدونم شما به چی میگین سنتی به چی مدرن
2.این شکل دسگیره ها رو از روی ژورنالای 2012 که از کانادا برام فرستادن کار کردم نمیدونم چطور میگی
3.اگه یکم دقت کنی میبینی که به خاطر نور پردازیه نمی دونم شما بش چی میگین
4.فایل کده ارتفاع رو گذاشتم. دلیل نمیشه اگه کار به سقف چسبید. شاید ارتفاع سقف کم باشه
5.همه چیز طبق استاندارد اگه استانداد تازه ای دارین معرفی کنید.
دیگه حرفی ندارم فقط میگم
علییییییی یااااااااااااارررت
سلام
خورشید خان استاد حامد طبق پستی که شما دادین
((دوستان خوبم نظرتون راجع به این آشپز خونه چیه))
نظر دادن خورشید خان اول بگم من در مورد این کارتون نمیتونم نظر بدم چون اینکاره نیستم پس جسارت اصلا نمیکنم :-?
ولی باید خیلی خوشحال باشیم امثال حامد خیلی لطف میکنن و میان به کارهایی که بروبچ میزنن نظر میدن و ما هم باید جنبه انتقاد رو داشته باشیم :rose:

Hamed

Active Member
مرسی داوود جان ولی دوستمون یکم اکشن گرفت...من فقط نظرات خودمو دادم همین...اگر به طرح مدرن شما جسارت کردن شما بزرگواری کن مارو ببخش...:rose::rose::rose:

علی یارت

KHURSHID

کاربر فعال
ایشون چنتا سوال پرسیدن و چنتا ایراد گرفتن
منم ج دادم
دوست دارم اگه بازم شبه ای واسشون باقی مونده بازم پست بزارم
ولی این نظرات داده شده نظر یه متخصص نیست
حال بازم شما بیشتر شناخت دارین:lol:

mehboodi

New Member
khurshid مگه نظر نخواستی؟
hamed هم نظرشو گفت دیگه
اگه منظورت چیز دیگه ای بود باید میگفتی دوستان خوبم نظر مثبت و موافقتون راجع به این آشپز خونه چیه
همیشه انتقاد سازنده خیلی خیلی بهتر از تعریف و تمجیدای الکیه
این مواردی هم که hamed اشاره کرد درست بود و منطقی و جای ناراحتی هم نداره
واقعیت ها رو باید پذیرفت و بعد که پذیرفتی حالا در جهتی حرکت کن که از اونا به نفع خودت استفاده کنی

ROHAM WEB

Well-Known Member
خسته نباشی دوست عزیز
از نظر من اصلا کاری نیست که نظر بدم واسه چهارتا باکس و ایمپورت!!
اما اینکه استاد حامد اومدن و وقت گزاشتن و ایرادهای اساسی رو گفتن واقعا نشونه بزرگواری ایشونه
موفق باشید

سلام
کاشی بین کابینت بامپ و رفلکت نداره پیشنهاد من تو کارای مدرن اینه که از کاشی فاکتور بگیری یا از رنگ اکرلیک استفاده کن که ضد آب
یا mdf
هود رو انتخاب خوبی کردی ولی هود های جدیدتر از این نسل هود بیشتر ازاین اومده که احتیاج به خروج هوا نداره فیلتر زغالی داره :wink:
اگه دقت کنی تو اکثر دیزاین های مدرن دستگیره اگه از این نوع باشی عمودی نیست افقی هست یا سعی کن از دستگیره مگنتی استفاده کنی
آبجکت مایکروفر رو عوض کن و از نوع توکار استفاده کن
کمد ایستاده احتمالش زیاده که بعد از یک مدت رگلاژش بهم بخوره
ثابتی کنار کشوها رو در نظر نگرفتی
ظرفشویی رو در نظر نگرفتی اگه گوشه گذاشتی بیارش کنار سینک از لوله فاضلاب پشت سینک یک دوراهی میگیری واسه ظرفشویی
موفق باشی

creator

New Member
سلام ... دوست عزيز قبل از هر چيز بايد بگم كه صحبتهاي آقاي حامد براي پيشرفت كار شماست نه چيز ديگه .اگه بخواي اين كارو به كارفرما نشون بدي شايد چند سوال ديگه هم براش پيش بياد : يكي اينكه روشنايي كلي آشپزخونه با چي تامين ميشه من توي سقف كه چيزي نديدم دوم اينكه معمولا پاخور كابينتهارو كمي عقبتر كار ميزارن دليلش هم از اسمش پيداست سوم چرا دستگيرها يك اندازه نيست منظورم كابينت بغل گاز هستش دليله خاصي داره؟ و ...
موفق باشي.:rose:

KHURSHID

کاربر فعال
سلام saeid jan
منمونم از نظرات بجای شما
آره درسته ظرفشویی رو نذاشتم
رفلکت و بامپ کاشی رو از آرچ شیدر vol 1
گذاشتم اگه خوب نشده فکر میکنم تنظیمات رندرم باشه
جایی هست توی تنظیمات رندر که برای این تنظیمات مورد باشه ؟
بازم ممنون

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز
به نظرم من تو کارای اورموشن همه چیز کامل نیست مثلا همین گاز مبله متریالش واقعا رئال نیست و از متریال های دیگه استفاده کنی بهتره
من از لحاظ عملکرد کابینت نظر دادم
به نظرم سابدیواز متریال آبانوز واسه درها کمه و رگه هاش روشن تره
یکم هم کنتراست باید متعادلتر بشه و شارپنس بیشتری نیاز هست که از فیلتر catmull-rom استفاده کنی حل
و آرچ ولوم 1 هم چون همراه با اولین وی ری ها اومد خیلی قوی نیست
خسته نباشی

سعيد60

Member
خورشید جان خسته نباشی
روز اول که تایپیکو زده بودی وقت نشد نظراتمو بگم
دوروز بعدکه کانکت شدم دیدم نظرای بچه ها به دو صفحه رسیده پیش خودم گفتم آشپزخونه و این همه نظر(منم بیشتر آشپزخونه گذاشتم ولی زیاد نظر ندادن:shock:)
ولی دیدم که صحبت ها حول محور حرف حامد میچرخه
اگه یه سرچ تو فروم بندازی کارای قوی حامد میبینی که 99 درصد داخلیه پس تجربش از من و شما بیشتره
خوبه وقتی که یه نقدی به آدم میشه اونم به خواسته خودمون زود جوش نیاریم وجواب کوبنده و متهم گونه ای به هم ندیم
هم شما برام قابل احترامی هم حامد خان
آشپزخونه با جاهای دیگه خیلی فرق میکنه باید خیلی دقت داشته یاشیم که قابل اجرا باشه (باد خور دربها-وزن قابلتحمل جک و لولا برای هر درب-مو جود بودن دستگیره-رنگ-توجه به راه و بیراه بودن دربهاو.......)
کارت خوب شده ولی خیلی جای کار داره
حتما کارای بعدیت هم برامون بذار

KHURSHID

کاربر فعال
ممنونم از نظرت
ولی با توجه به این موضوع که همه راجع به کار من نظر دادن واکثرآ حرف آقا حامد رو تایید کردن به این نتیجه رسیدم که کارم درست نبوده(شاید از روی خستگی بوده)
از همین جا از همه دوستان پوزش میخوام که امدن وبه کار کوچیک من نظر دادن
سپاس گذاری میکنم
دوستدار شما

جدیدترین ارسال ها

بالا