غیره اینم لغو شد

agira3d

کاربر VIP
سلام خدمت همه دوستان .:rose:
این شهر ساخته شده واسه یه انیمیشن 7 دقیقه ایه{مدلینگ کارو فقط با من بوده}.که متاسفانه فکر کنم لغو بشه :cry:.گفتم بذارم تا دوستان ببینند و نظراتشون رو بگن.
تمام مدلها کار من ویکی از همکاران منه .{مدل آماده استفاده نشده}
داستن هم در مورده آخرالزمانه .
81 مدل داخل شهر {شهر به طور کامل تخریب میشه}که این یک تست چیدمانه .که فقط 10 تا از مدلها آستفاده شده.
و 11 ساختمان مختلف.20مدل ماشین.6 تا از ماشینها الان استفاده شده .
برنامه مایا .الهام گرفته شده از gta IV.
این چندمین کاره منه که لغو میشه:cry:

پیوست ها

• city.png
    city.png
    823.7 کیلوبایت · بازدیدها: 63
  • pers city.png
    pers city.png
    860.5 کیلوبایت · بازدیدها: 54
  • pesr city 2.png
    pesr city 2.png
    289.2 کیلوبایت · بازدیدها: 36
  • project.png
    project.png
    847.9 کیلوبایت · بازدیدها: 67
انصافاً منو یاده GTA IV انداختی !
من جای شما باشم ، مدلشو که ساختم . یه تکسچر هم واسه مدلاش در میارم.رندر میگیرم و میزارمش تو Portfolio ـم ..
:rose:

asa.graphic

Well-Known Member
سلام

بنـــظر من کار خیلی عـــالیه شــده .....

منم خیلی ناراحتم که لغو شده .... :cry:

اینم ناراحتم برای کارهای قبلیت که لغو شد .... :cry:

اما همیشه در روی یه پاشنه نمی چرخه ! انشاءالله کارهای بعدی جبران اینارو میکنه .....
:wink:

موفق باشی دوست من .....

mahdilal

Member
در ایران کار مساوی است با پارتی اگر پارتی داشته باشی از روی عکس بهت کار می دهند ولی امان از روزی که نداشته باشی با نمونه کار انیمیشن هم بهت کار نمیدند بهانه های مختلف میارند می گن کاراکترهاش خارجی یا می گن کاراکترهاش باید فانتزی باشه اگه فانتزی باشه می گن باید رئال باشه اگر همه اینها درست بود میگن کارگردانیش مشکل داره و در نهایت اگر آن درست بود می گن به ما دستور دادند با شهرستانیها کار نکنیم پس نتیجه می گیریم آقا جان انیمیشن را بی خیال بشید و برید سراغ یک کار دیگه که براتون نون و آب داشته باشه مثل من نشید سنتون بشه 33 بعد بهتون بگن به ما ربطی نداره شما بیکار میشید و کاراتون را صدا و سیمای استانتون میده به یک استان دیگه و هر کجا هم پیگیری می کنی میبینی فایده ای نداره پشت هم هستند اساسی و میگن اصلا خلافی نشده و به ما ربطی نداره و خداحافظ

koorosh_kh

باحالترین کاربر
به نظر من حیفه که همینجوری بی استفاده بمونه
راحت ترین استفاده ای که میشه ازش کرد اینه که تکسچر هاشو درست کنی بعد با دوربین تو شهر بچرخی و همه جاشو نشون بدی یه نمونه کار مدلینگ خوب میشه.

.:. soroosh .:.

Active Member
مدلسازی تمام پروژه خیلی خوب و دقیق انجام شده :rose:
من هم با دوستان موافقم و مطمئنا این مدلینگ ارزش وقت گذاشتن به عنوان یک نمونه کار شخصی و حتی گرفتن خروجی ویدئویی در حد چند ثانیه را داره که اگه با تکسچرینگ و لایتینگ و پست پرو حرفه ای ادامه پیدا کنه میتونه کار فوق العاده قوی ای به حساب بیاد.
امیدوارم شاهد ادامه این کار باشیم و چه بهتر که به صورت wip پیش برید.
موفق باشید.

agira3d

کاربر VIP
سلام .
ممنون از همه .:rose:
تصمیم گرفتم این کار رو تمام کنم .فکر کنم خیلی کار داشته باشه .
ادامه کار رو تو قسمت wip پیگیری کنید .ممنون میشم اگه کمکم کنید این کار رو تمام کنم .
سروش جان id yahoo شما رو میتونم داشته باشم ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا