اینجا جای جواب دادن سوالات است یا پیچاندن ما؟

babanan

New Member
با سلام خدمت همه کاربران
1-من میخواستم بدانم اینجا به چه دردی میخورد هر وقت سوالی کردم سر بالا به من جواب داده شده

2-چون شهر ما محدود است و کمتر کسی می تواند تری دی مکس یا هرچیز سه بعدی دیگری کار کند (شاید 5یا6 نفر)بخاطر همین غد بازی

در می اورند وجوابم را نمیدهند و یا میگویند 100هزار بده تا مبانی یاد بدهیم وقتی هم میگویم مدل سازی یا بلو پرینت یا... بلد هستید که یاد

بدهید خاموش میگردند اما چون از دست ان ها به این جا پناه می اورم که به سوالاتم پاسخ دهید اینگونه می شود. یکبار می گویم skinچطوری مارو می پیچونن(نین)یا وقتی میپرسم لینک دانلود پاوزر(2-3-1) رو بذارید میگن(ین) برو فلان فروشگاه یا .... بالا خره مه جوره میپیچونین اقا اگه بلد نیستین جواب بدین،((من که نمیدونم کجا باید رفت و کاربر رو پاک حذف کرد(منظورم خودمم) )) منو حذف کنید یا به سوالات جواب بدین که این جوری نشه

با تشکر از مدیر سایت وکار بران مجید انلاین

داود.م

sallarmelli

Active Member
با سلام خدمت همه کاربران
1-من میخواستم بدانم اینجا به چه دردی میخورد هر وقت سوالی کردم سر بالا به من جواب داده شده

2-چون شهر ما محدود است و کمتر کسی می تواند تری دی مکس یا هرچیز سه بعدی دیگری کار کند (شاید 5یا6 نفر)بخاطر همین غد بازی

در می اورند وجوابم را نمیدهند و یا میگویند 100هزار بده تا مبانی یاد بدهیم وقتی هم میگویم مدل سازی یا بلو پرینت یا... بلد هستید که یاد

بدهید خاموش میگردند اما چون از دست ان ها به این جا پناه می اورم که به سوالاتم پاسخ دهید اینگونه می شود. یکبار می گویم skinچطوری مارو می پیچونن(نین)یا وقتی میپرسم لینک دانلود پاوزر(2-3-1) رو بذارید میگن(ین) برو فلان فروشگاه یا .... بالا خره مه جوره میپیچونین اقا اگه بلد نیستین جواب بدین،((من که نمیدونم کجا باید رفت و کاربر رو پاک حذف کرد(منظورم خودمم) )) منو حذف کنید یا به سوالات جواب بدین که این جوری نشه

داود.م

گر گدا کاهل بود تقصیر صاحبخانه چیست؟

من خودم دو ماه پیش عضو مجید شدم ولی شاید به اندازه یک سال اطلاعاتم بیشتر شده

من الان 9 تا پستتون رو چک کردم ، که 8 تاش پاسخ دادن فقط به یکیش که گفته بودین فیلم رو اهسته کنه جواب ندادند .
البته شما نباید توقع داشته باشین هرچی می پرسین که جواب بدن ...
بعد اگه گفتن برین فروشگاه بخرین واسه اینکه شما اگه بخواین اخرین نسخه ی پوزر که فکر کنم 12 باشه رو دانلود کنید یا 8 گیگ یا 4 گیگ که بیشتر از 4 تا 5 هزار تومن براتون خرج میذاره اگه بخواین دانلود کنید ، واسه همین میگن بخر وگرنه اگه سرعت خیلی بالایی دارین برین از تورنت دانلود کنید .

بعد اگه سوال تازه ای داشتین تاپیک بزنید و بپرسین حتما بهتون جواب می دن

babanan

New Member
داداش من گفتم پاوزر قیدیمی که حجمشم کمه دوما من تا به حال تو این 9تا تاپیکی که نوشتم اگه به قول شما از 2تاش جواب نگرفتم آیا از بقیش جواب گرفتم

سوما شما کامل تاپیکی که من نوشته بودم رو خوندید که گفتم پاوزر1یا 2 یا3 یا4

چهارما اقای کاربر ویژه من تو کار های دیگه سوال نکردم من فقط درباره ی انیمیشن سوال کردم و جوابی نگرفتم

لطفا به تاپیک هایی که مینویسم دقت کنید ودرست بخوانیدتا درچار اشتباه نشوید

Elton John

Member
با سلام خدمت همه کاربران

داود.م

عزیز اگه منظورتون از محدودیت شهر اینه که کلاس های آموزشی برای مثلا مکس توش نیست باید بگم 95 درصد

تمام کاربران اینجا مکس رو خودشون یادگرفتن کتاب جزوه سی دی های آموزشی و ..... و خودشون زحمت کشیدن
کلاس ملاس هم نرفتن یا براشون فایده ای نداشته یه نمونش خودم

در ثانی تو تهران هم کلاس هایی که هست در حد ایتدایی درس میدن و انتظار استاد شدن هم نباید ازشون داشت برای همین یه خورده هم شهریه هنگفتی میگیرن خودم قبلنا دنبال این کلاس ها بودم فایده ایی جز ضرر مالی برام نداشت

بعد هم وارد شدن به دنیای سه بعدی ببخشید (کشک نیست ) هزینه و زحمت داره و متاسفانه تو کشور ما مقوله سه بعدی هنوز اونجور که باید پرداخت بهش نمیشه هر کس هم که حرفه ای شده خودش یاد گرفته یا خارج از کشور تحصیل کرده

در ضمن وقتی دوستان میگن برین فیلم های آموزشی بخرین به این خاطر که دنیای سه بعدی گستردگی بسیار بالایی داره و جزئیات به حدی بالاست که خارج از توان و وقت و صرف در انجمن هاست که همه چیزو توضیح بدن
ولی در این آموزش ها جزئیات بهش دقیق پرداخته میشه من الان خودم 600 گیگ آموزش دارم که هنوز هم دنبال آموزش های دیگه هستم و جدید تر

و زمانی که شما یه سوال کلی میپرسید مثلا سوال خودتون استخوان بندی
باید انتظار یه جواب کلی داشته باشید که جواب لازم رو دادن دوستان اگه یه نفر بخاد این مبحث رو تو انجمن کامل توضیح بده باید قید خوابو بزنه 24 ساعت بشینه بنویسه شاید به اندازه یه آموزش ویدئویی هم نتونه توضیح بده
فکر نکنم کسی باشه این کارو بکنه

ولی وقتی شما آموزشهای ابتدایی رو دیده باشید و شروع بکار کردید وقتی یه جایی مثلا گیر میکنید میاد سوال میکنید میگید اینجا چجوری عمل کنم و جواب هم میگیرید

موفق باشید

madmaster_3d

Well-Known Member
ببین این کار رو که می گم بکن. اگر مکس رو می خوای آموزش مرجع ازش یاد بگیری. lynca essentinal 3d max 2010
اگر می خوای ماشین بساری یا موتور یا کاراکتر کارتونی digital tutors 3d max 2009
آموزش gnomon workshop هم خوبه.

والا منم یک موقع پست میدم کسی جواب نمیده. ارث بابام رو که از ملت نمی خوام. باید انگلیست رو قوی کنی یک دیکشنری هم بزار کنارت هر وقت سوال داشتی google.com منت کسی رو هم نکش. اگر هم زیادی می بینی اعصابت داره خورد میشه. بیخیال شو برنامه رو. این نظر من بود. بچه ها هم که اینجا هستن معمولا از روی همین آموزش ها و تمرین یاد گرفتن. امیدوارم کمک کرده باشم.

sallarmelli

Active Member
باید انگلیست رو قوی کنی یک دیکشنری هم بزار کنارت هر وقت سوال داشتی google.com منت کسی رو هم نکش

بچه ها avesta or shetab lash رو دانلود كنيد ديكشنري هاي فوق العاده اي هستن در واقع تكثير ديكشنري حييم هستند

آخرین ویرایش:

amin256

Well-Known Member
من كاملا با يانگ انيماتور موافقم. تو ايران هيچ برنامه سيستماتيكي واسه آموزش نرم افزارهاي 3 بعدي نيست. هركسي هم كه بخواد ياد بده بر حسب دانش و تجربيات خودش ياد ميده. تنها راه اينكه خودت دنبالش باشي و با علاقه و مهارت دنبال كني. به نظر من اين سايت بهترين مرجع رفع اشكال و آموزش هستش. چون عده زيادي كه با مكس كار ميكنيم دور هم جمع شديم و هر كدوممون داريم اطلاعاتمونو در اختيار هم ميذاريم. اين بهترين روشيه كه تو اين مملكت ما در اختيار داريم.

eboy7

New Member
گر گدا کاهل بود تقصیر صاحبخانه چیست؟

من خودم دو ماه پیش عضو مجید شدم ولی شاید به اندازه یک سال اطلاعاتم بیشتر شده
بزرگترین میراث پدر و مادر برای فرزند ادب است. امام علی (ع)
فکر میکنم افرادی که اینجا میان حداقل لیسانس دارند
البته ادب، خیلی هم ربط به تحصیلات نداره ولی خوب بالاخره کم هم تاثیر گذار نیست.
(گدا کاهل بود تقصیر ......)

sallarmelli

Active Member

فكر كنم واژه ضرب المثل به گوشتون خورده
اين يه ضرب المثل هست :rose:

sallarmelli

Active Member

فكر كنم واژه ضرب المثل به گوشتون خورده
اين يه ضرب المثل هست :lol:

eboy7

New Member
درسته من هم میدونم که ضرب المثله
ولی خوب باز هم رعایت ادب و حفظ شخصیت دیگران، ایجاب میکنه که شما از گفتن همچین ضرب المثل هایی خودداری کنی.
نمیخوام این موضوعو ادامه بدم.
ممنون

ali_118

کاربر VIP
پیش فرض اینجا جای جواب دادن سوالات است یا پیچاندن ما؟
1. اینجا هیچکس برای جواب دادن به سوالات شما حقوق نمیگیره
2. اینجا به کسی برای جواب دادن به سوالات دیگران پست و مقام داده نمیشه
3. هیچکسی در قبال سوالاتی که اینجا پرسیده میشه مسئولیتی نداره

شاید کسی برای یاد گرفتن چیزی که شما میخوای بدونی وقت و انرژی و هزینه ی زیادی رو صرف مطالعه و تمرین کرده باشه
شما هم میتونی همون راه رو بری تا به جواب سوالت برسی
ولی هیچوقت حق نداری از کسی بابت جواب ندادن شاکی باشی !
بچه هایی هم که میان اینجا بی منت سوالات دیگران رو جواب میدن و اطلاعاتشون رو شیر میکنن کارشون ارزشمنده، شما حق نداری فکر کنی که وظیفه شون هست!!

اگه اینجا به سوالی جواب داده نمیشه، معمولا چند حالت وجود داره، سوال خیلی ساده و سبک هست و فرد بدون اینکه کوچکترین تلاشی کرده باشه میخواد جواب بگیره
یا سوال خیلی کلی هست و مبحث گسترده ای رو شامل میشه که باز هم از حوصله ی بچه ها خارجه
یا اینکه سطح دانسته های سوال کننده برای دانستن جواب سوالش خیلی پایین هست
و یا واقعا سوال اونقدر پیچیده هست که کسی جوابی براش نداره !

در هر حالت باز هم باید از همه ی اونایی که وقت میزارن و تاپیک رو میخونن ممنون بود ...

amin256

Well-Known Member

فكر نكنم سالار ملي حرف بي ادبانه اي زد.
شايد بهتر بود به جاي اين ضرب المثل ميگفت:
آنقدر كوبي دري تا زان برون آيد سري!

جدیدترین ارسال ها

بالا