ایمیل تایید ثبت نام برای کاربران جدید

تو انجمن گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.
می خوام وقتی کاربری اقدام به ثبت نام در سایت کرد، یک ایمیل تایید ثبت نام برای کاربر فرستاده بشه تا بعد از رفتن و کلیک کردن روی لینکی که به ایمیلش فرستاده شده، عضویتش کامل بشه و به این صورت، صحیح بودن ایمیل کاربر تایید بشه.
ضمنا ً من از وردپرس 4.2.2 که توسط wp-persian.com فارسی شده استفاده می کنم و متاسفانه آنجا کسی جواب سوالم رو نداد.
لطفا ً شما راهنمایی کنید
:rose:

weird64

New Member
اگر بخواهیم بعد از ایمیل تاییدیه یک ایمیل دیگه هم بره این افزونه کارمون رو راه میندازه؟

من افزونه Register Plus Redux رو نصب کردم و به نظرم افزونه خوبی میاد. خوشبختانه این افزونه ترجمه شده ولی من با ترجمه بعضی قسمت ها در صفحه ثبت نام مشکل دارم. مثلا ً من تنظیم کردم که کاربر پسورد تعیین کنه و اون رو دوبار وارد کنه. فیلد اول نوشته کلمه عبور و مشکلی نداره ولی فیلد دوم به جای تکرارکلمه عیور، به اشتباه نوشته تایید رایانامه. من فایل register-plus-redux-fa_IR.po افزونه رو که ترجمه ها توش هست رو ویرایش کرده و دوباره آپلود کردم ولی درست نشد. cache مرورگر رو هم پاک کرده و دوباره امتحان کردم ولی بازم درست نشد. می تونید راهنمایی کنید که باید چکار کنم؟

من افزونه Register Plus Redux رو نصب کردم و به نظرم افزونه خوبی میاد. خوشبختانه این افزونه ترجمه شده ولی من با ترجمه بعضی قسمت ها در صفحه ثبت نام مشکل دارم. مثلا ً من تنظیم کردم که کاربر پسورد تعیین کنه و اون رو دوبار وارد کنه. فیلد اول نوشته کلمه عبور و مشکلی نداره ولی فیلد دوم به جای تکرارکلمه عیور، به اشتباه نوشته تایید رایانامه. من فایل register-plus-redux-fa_IR.po افزونه رو که ترجمه ها توش هست رو ویرایش کرده و دوباره آپلود کردم ولی درست نشد. cache مرورگر رو هم پاک کرده و دوباره امتحان کردم ولی بازم درست نشد. می تونید راهنمایی کنید که باید چکار کنم؟

بالاخره روش حل این مشکل رو پیدا کردم. باید نرم افزار poedit رو دانلود و نصب کرد و بعد فایل .po رو باهاش باز کرده و ویراش کرد و در نهایت ذخیره. بعدش از منو file گزینه compile to mo رو انتخاب کنید و فایل رو جایگزین mo موجود در پوشه languages افزونه کنید و این دو فایل .po و .mo رو دوباره آپلود کنیذ. دقت کنید فایل های register-plus-redux-fa_IR.po و register-plus-redux-fa_IR.mo رو باید ویرایش کنید چون چندین فایل .po و .mo در پوشه languages هست.

این جواب رو فرستادم که اگر کسی همین مشکل براش پیش اومد بتونه مشکلش رو حل کنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا