ایمیل-ایکن

sogoli

Active Member
دوتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- چگونه می توان با کلیک برای یک دکمه oulook باز بشه و بشه باهاش ایمیل زد؟

2-هر کاری کردم نمیشه فایلی با فرمت ico رو بعنوان ایکن پروزه اختصاص بدم.

3-چه دستوری بنویسم که وقتب روی یه دکمه کلیک کردم ، پروژه minimize بشه

آخرین ویرایش:

sogoli

Active Member
مورد 3 رو حل کردم ...

مورد 1 و 2 یه راهنمایی کوچولو کنید
مرسی

(omid)

Member
با سلام
برای مورد 1 و 2 از همون مجموعه هایی که گفتم استفاده کن همه چی داره اکسترا برای اینکار هم داره کاربر متن مورد نظر به همراه ادرس را در محیط دلخواهی که شما طراحی کردید می نویسد و با کلیک بر روی دکمه SEND اوت لوک یا برنامه ارسال دیگه باز می شه . کارت را هم راه می ندازه توضیح و نمونه هم داره . من ایمیل زدم شرکتش برای سایت گفتند نسخه جدید سایت تا یکی دو هفته دیگه آماده می شه احتما سایت کاملا با دایرکتور باشه باید دید . به هر حال می تونید مجموعه ها را باقیمت 6500 تومان از بازار رضا یا ولیعصر تهیه یا تا راه اندازی مجدد سایت جدید شرکت از ایمیل [email protected] استفاده کنید .

آخرین ویرایش:

sogoli

Active Member
با سلام
برای مورد 1 و 2 از همون مجموعه هایی که گفتم استفاده کن همه چی داره اکسترا برای اینکار هم داره کاربر متن مورد نظر به همراه ادرس را در محیط دلخواهی که شما طراحی کردید می نویسد و با کلیک بر روی دکمه SEND اوت لوک یا برنامه ارسال دیگه باز می شه . کارت را هم راه می ندازه توضیح و نمونه هم داره . من ایمیل زدم شرکتش برای سایت گفتند نسخه جدید سایت تا یکی دو هفته دیگه آماده می شه احتما سایت کاملا با دایرکتور باشه باید دید . به هر حال می تونید مجموعه ها را باقیمت 6500 تومان از بازار رضا یا ولیعصر تهیه یا تا راه اندازی مجدد سایت جدید شرکت از ایمیل [email protected] استفاده کنید .

دوست عزیز کدوم مجموعه رو گفتی؟

(omid)

Member
همون مجموعه اکسترا ها را می گم
شما برای این کارها احتیاج به اکسترا داری مثل mymailto خوب رو سایت گیر اوردی که هیچ نیاوردی خواستی برو مجموعه اکسترا ها را بخر ایمیل و ادرس هم که دادم تو همین انجمن
تو بازار رضا یا پاساژ ولیعصر گیر می اری خواستی به شرکتش ایمیل بزن

جدیدترین ارسال ها

بالا