[phpNuke] ایمپورت بک آپ و در خواست مکرر نام مدیر ( پلاتینیوم ) !!!!!!!!!!!!!!!

assimi

Member
سلام به تمامی اندیشمندان و استادان و کاربران این فروم مخصوصا آقا صادق !!!

من دو – سه سوال داشتم .

1- من از ناک پلاتینیوم استفاده می کنم . امروز بعد از چند هفته که از مسافرت برگشتم ، ایسی پی اچ پی را روشن کردم و به لوکال هاست رفتم .

من قالبی را گذاشته بودم ابتدا هر چه قدر روی تغییر قالب کلیک کردم اتفاقی نیافتاد که بعد از چند بار ناگهان سنتینل ناک من را مزاحم شناسایی کرد و من سنتینل را از کار انداختم پس از ورود به مدیریت هنگامی که روی هر گزینه نظیر " تنظیمات سایت " یا " ماژول ها " کلیک می کردم دوباره از من یوسر و پسورد می خواست .

همچنین من یک بک آپ که برای 4 شهریور است نیز دارم که از بخش " صدور " ( در PHP MY ADMIN) گرفتم . آیا با این بک آپ می تونم سایت را برگردونم !!!!! اگه میشه چطوری Import کنم ؟؟؟؟؟

2- همچنین من قبلا ادیتور را نصب کردم ولی وقتی روی دگمه آن کلیک می کنم اتفاقی نمی افتد .

دوستان کمکم کنید !!!!!!!!!!!!!!!!

خوب شما اول از لوكال خود يه بعر ديگه نوك رو بريزيد بعد اون فايل Sql رو كه بك آپ گرفتي رو از PhP My Admin همان طوري كه واسه راه اندازيه نوك عمل ميكردي,ولي ايندفه بجاش اون فايل بكاپ رو ايمپورت كن
اگه مشكلي بود بگو
در مورد اديتور هم طبق ديتوري كه تو خودش توضيح داده شده عمل كن

S4DEGH

Well-Known Member
اول بگم كه شما از Wamp5 استفاده كن !
دوم اينكه ببينم از سايت پشتيبان گرفتي يا از phpmyAdmin ؟ خيلي مهمه !
سوم اينكه مشكلاتي كه پيش اومده مال ايزي پي اچ پيه !
چهارم اينكه راهنماي نصب كامل اديتور تو خود فايلش هست !

izone

Active Member
- من از ناک پلاتینیوم استفاده می کنم . امروز بعد از چند هفته که از مسافرت برگشتم ، ایسی پی اچ پی را روشن کردم و به لوکال هاست رفتم .

من قالبی را گذاشته بودم ابتدا هر چه قدر روی تغییر قالب کلیک کردم اتفاقی نیافتاد که بعد از چند بار ناگهان سنتینل ناک من را مزاحم شناسایی کرد و من سنتینل را از کار انداختم پس از ورود به مدیریت هنگامی که روی هر گزینه نظیر " تنظیمات سایت " یا " ماژول ها " کلیک می کردم دوباره از من یوسر و پسورد می خواست .

------------------------------------------------------------------
بعد از اين بسته و باز شدن آخري مجيد آنلاين ديگه اين دستورهاي بالاي اديتور براي نقل قول و غيره كار نميكنه!!!

---------------------------------------------------------
دوست من:

فايل config.php و admin.php را با يك اديتور خوب مانند دريم ويور باز كنيد و هر چه خط خالي بعد از تگ پاياني است را پاك كنيد و دوباره آپلود كنيد.

assimi

Member
اینم یه فکریه ، از این ستون به اون ستون فرج است ، امروز امتحان می کنم !!!!!!

assimi

Member
من این کارا رو کردم

دوست عزیز ایزون جان اون کاری که گفتی جواب نداد یعنی هیچ فضای خالی وجود نداشت .

آقا صادق من ومپ را با بدبختی ( 20مگابایت) گرفتم حالا چی کار کنم !!!!!!!!!!!!!!

S4DEGH

Well-Known Member
حالا نصبش كن ! ببينم اون دوتا فايل ديگه اش رو هم گرفتي ؟!

assimi

Member
آره گرفتم . بعد درست میشه ، اگه اون فایل Sql را ارور داد چی چی کنم ؟؟؟؟؟؟؟

assimi

Member
خدا زا شکر فایله ارور نداد راحت هم نصب شد فقط مشکلم اینه که تو Ie وارد می کنم برام صفحه ی سفیدی باز میشود که تایتلش همون اسم سایتمه !!!!!
درضمن اون دو فایل را چطوری راه اندازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S4DEGH

Well-Known Member
فقط نصبش كن ! خودبخود به Wamp اضافه ميشه !

در مورد صفحه سفيد !‌
اين دوتارو نصب كن و بعد دوباره امتحان كن ! اگر حل شد كه هيچ . اگرم نه بگو تا بگم چي كار كني !

assimi

Member
دوست عزیز یکیش ماله داسه اون یکی هم خودشو تو یه فایله دیگه ریخته بعد اجراشونو کاملا بگو !! ممنون

S4DEGH

Well-Known Member
اجرا كردنشو ميگي ؟!

عزيز كاري نداره روي آيكن Wamp در كنار ساعت كليك چپ كن و منوش باز ميشه !
آموزش نصب ناك رو هم كه دادم ! در آن Wamp هم توضيح دادم ! يه نيگاه بنداز !

assimi

Member
نه عزیز هر 5 صفحه را گشتم هیچی پیدا نکردم جون من قبل از باز شدن مدرسه ها بگو اینم تموم شه بریم بچسبیم به درس !!!!!!!!!

assimi

Member
منظورم هم از اجرا شدن این بود که یکیشون که دابل کلیک می کنم یه صفحهی داس باز میشه اون یکی هم که فکر کنم اپتیمایزر باشه نمی دونم چجوری باز میشه !!!!!!!!!!!!!

S4DEGH

Well-Known Member
هان !
داس كجابود !؟ اصلا WAMP داس داره !؟!؟
ببين بور تو فلدر اصلي WAMP ( بعد از نصب ) و بر روي فايل wampserver كليك كن ! آيكنش بقل ساعت نمايان ميشه !
بعد بر روي آيكن كليك چپ كن و بر روي Start... كليك كن ! وقتي تموم شد ! سيستم آماده شد !
-------------------
امروز رفتم واحد هاي دانشگاه رو بگيرم ! دهنم .... شد ! بيچاره مي كن به خدا ! از ساعت 10 تا 14 !!!

assimi

Member
با سلام دوست عزیز
نه منظورم این نبود اون آیکون که منو باز میشه را می دونم ( خیلی خوشگله ) اما نحوه کار کردن با اون دو تا فایلی که بعد وامپ گرفتم را می خوام . نصب کامل بعد صفحه سفید را چی کنم اون فایل Php 4-5 یه صفحه ی داسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

S4DEGH

Well-Known Member
ببين اون دوتا فايل رو فقط نصب كن ! يعني روش دوتا كليك كن تا نصب بشه !
بعد خود بخود نصب ميشه !

جدیدترین ارسال ها

بالا