ایمان , MPV Concept , 3dmax

Iman3D1982

Active Member
RIRA X3 : a MPV concept
Modeling & Rendering :3dMAX 7.0 & mental ray
Edit&Devlopment : PhotoShop CS

پیوست ها

• 2__3.jpg
    2__3.jpg
    268.2 کیلوبایت · بازدیدها: 38
  • 1__1.jpg
    1__1.jpg
    278.9 کیلوبایت · بازدیدها: 39

mamali132002

Active Member
ايمان جون تبريك ميگم كار بسيار بسيار قشنگي شد.

يك تشكر ويژه هم ازت ميكنم به خاطر اينكه هميشه و در همه حال در مسابقه ها شركت كردي. بر خلاف خيلي ها كه شركت در مسابقه براشون افت داره.

واقعا به خاطر پشت كار و كار قشنگت ازت تشكر ميكنم.(خيلي مخلصيم)

Fanous

Well-Known Member
سلام و خسه نباشید .
کارتون قشنگ شده ، ولی به نظر من شیشه جلو و شیشه های بغل یه حالت دو بعدی پیدا کردن ، چون هیچ فاصله ای بین شیشه ها و بدنه وجود نداره . بهتر بود روی متریال شیشه ها بیشتر کار می کردین و همینطور متریال شیشه چراغ ها . به نظر من باید شفاف و براق بشن .
حالا که فرصت زیاده ، بهتره بیشتر روی طرحتون کار کنین .
به امید موفقیت شما ...

Iman3D1982

Active Member
ايمان جون تبريك ميگم كار بسيار بسيار قشنگي شد.

يك تشكر ويژه هم ازت ميكنم به خاطر اينكه هميشه و در همه حال در مسابقه ها شركت كردي. بر خلاف خيلي ها كه شركت در مسابقه براشون افت داره.

واقعا به خاطر پشت كار و كار قشنگت ازت تشكر ميكنم.(خيلي مخلصيم)
ممنونم ازت محمد جون

Iman3D1982

Active Member
سلام و خسه نباشید .
کارتون قشنگ شده ، ولی به نظر من شیشه جلو و شیشه های بغل یه حالت دو بعدی پیدا کردن ، چون هیچ فاصله ای بین شیشه ها و بدنه وجود نداره . بهتر بود روی متریال شیشه ها بیشتر کار می کردین و همینطور متریال شیشه چراغ ها . به نظر من باید شفاف و براق بشن .
حالا که فرصت زیاده ، بهتره بیشتر روی طرحتون کار کنین .
به امید موفقیت شما ...

ok فانوس جان
سعی می کنم رو متریال شیشه اش بیشتر کار کنم

Lifer

Active Member
ايمان جان خسته نباشي.
ما هم بايد بجنبيم. من خودم به شخصه خيلي طولش دادم
كارت قشنگ شده اميدوارم موفق باشي

pixolator

Member
وااای...بالاخره یکی اومد ماشین بسازه...من از چند فرسخی !....بوی ماشینو حس می کنم:D ...اگه وقت داری و کامپیوترت یاری می کنه برو رو detail....منو وسوسه کردی که با وجود نزدیک شدن به پایان ترم و کار و بارام یه ماشینی از خودم در کنم :cool:

Iman3D1982

Active Member
وااای...بالاخره یکی اومد ماشین بسازه...من از چند فرسخی !....بوی ماشینو حس می کنم:D ...اگه وقت داری و کامپیوترت یاری می کنه برو رو detail....منو وسوسه کردی که با وجود نزدیک شدن به پایان ترم و کار و بارام یه ماشینی از خودم در کنم :cool:

پس چی شد پیکسل جون!!!

pixolator

Member
نشد دیگه روزگاره دیگه...زندگی و زن و بچه و اینا !.:wink: ..ولی دارم یه پراید هاچ بک و یه دونه معمولی می زنم برای یه کار دیگه مون اونو می ذارم !...البته من همیشه اعتقادم بر اینه که یه دونه در قابلمه آدم با خلاقیت خودش بسازه ارزشش بیشتر از مدلای رئال هستش ولی خب...حالا چون گفتم اگر خدا بخواد شرکتشون می دم پراید هامو هم !:D

Iman3D1982

Active Member
واسه اینکه فکر نکنین کارم تموم شد دیگه بی خیال شدم
چند تا طرح برقی زدم گفتم بذارم بد نیست
از همتون هم عذر می خوام که در مورد کاراتون نظر نمی دم
خداییش وقت نمی کنم....

پیوست ها

• 16102006186.JPG
    16102006186.JPG
    41.6 کیلوبایت · بازدیدها: 34
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها