ایرانسل فردا و به مناسبت ۲۲ بهمن ۳هزار تومان اعتبار هدیه میدهد

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
ایرانسل به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن، ۳۰ هزار ریال اعتبار رایگان در این روز هدیه می دهد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ایرانسل به تمامی مشترکینی که حداکثر تا پایان روز ۲۲ بهمن ماه ۸۸ ثبت نام خود را تکمیل و مدارک خود را ارسال کرده و در همین روز یعنی ۲۲ بهمن ماه، اولین تماس را از سیم کارت خود برقرار کنند، معادل ۳۰ هزار ریال اعتبار رایگان هدیه می‌دهد.
براین اساس مهم نیست مشترکین در چه تاریخی سیم‌کارت خود را خریداری کرده‌اند، تنها کافی‌است تا پایان روز ۲۲ بهمن‌ماه ۸۸ ثبت نام خود را تکمیل، مدارک خود را ارسال و اولین تماس را از سیم‌کارت خود در این روز برقرار کنند.
این اعتبار هدیه به سیم‌کارت‌هایی که حداکثر تا ۲۲ بهمن ثبت نام نشده و مدارک آنها به ایرانسل ارسال نشده باشد، تعلق نمی گیرد.
مبلغ اعتبار هدیه ظرف ۴۸ ساعت به حساب سیم‌کارت دائمی واریز شده و یا به اعتبار سیم‌کارت اعتباری افزوده می‌شود.
براساس این گزارش این اعتبار تنها برای تماس‌های داخل شبکه، یعنی ایرانسل به ایرانسل است و مهلت استفاده از ۳۰ هزار ریال اعتبار هدیه، حداکثر ۳۰ روز است و در حال حاضر هموطنان می‌توانند با خرید هر سیم‌کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری، یک سیم‌کارت اعتباری رایگان، از ایرانسل هدیه بگیرند و آنرا هدیه دهند.
قیمت سیم‌کارت اعتباری ایرانسل مطابق بهای تخفیفی ویژه، معادل ۵۰ هزار ریال است که دارای ۲۰ هزار ریال اعتبار اولیه شامل سه درصد مالیات بر ارزش افزوده است.منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا