ایده برای فیلم کوتاه 5 دقیقه ای حرفه ای با ذکر نام + کپی رایت

ARAsoftware

Member
چون خودم وقت فکر کردن رو ایده رو ندارم

اگه ایده دارید میخواهید تو جشنواره شرکت کنید

نمیتونید تنهایی بسازیدش یا ویژوال افکت بلد نیستید و نورپردازی و از این جور حرفا

[email protected]:rose:

www_3d_boy3

Well-Known Member
مشکل فیلم سازای ما اینکه همه دنبال کارگردانی و یه ایده خوب هستن:-?...... البته خودم هم از این مسئله مستثنا نیستم

fereydan

Member
و به نظر من مشکل تمام فیلمهای ما اینه که ایده ها جذاب نیستند گرچه داستانهایی زیبا داریم اما از دل این داستانها میشه ایده های تاپی در آورد فقط یکم تفکر میخواد
مثلا این فیلم party cloudy اگه دیده باشید جالبه
همه تو داستانهای خارجی میگن بچه ها رو لک لکها میارن . خب این یه داستان کهنه و قدیمیه مثل تمام قصه هایی که ما داریم ولی یکی میاد یه ایده تاپ از سلولهای خاکستریش تراوش میکنه میگه "خب لک لکها بچه ها رو از کجا میارن " و اینجاست که تازه داستان بعد تازه و جذابی پیدا میکنه و تخیل نوسینده اونو بسط میده و تبدیل به یک فیلمنامه بسیار گیرا میکنه
مشکل ما ایرانیها همینه داستان کم نداریم ما ده هزار سال فرهنگ داریم و به همین مقدار داستان قابل بیان اما میام چی میسازیم ؟

ARAsoftware

Member
سلام رفیق
میگم که مشکل این نیست که همه میخواهند کارگردان باشن
مهم اینه که من به صورت آکادمیک کارگردانی خوندم
به خاطر همینه!

www_3d_boy3

Well-Known Member
خب عالیه میشه لطفا لیست جشنوارهای رو که شرکت کردی بذازی تا با فیلمات آشنا بشیم ... ممنون :rose:

www_3d_boy3

Well-Known Member
هر وقت کسی ادعای فیلمسا بودن کرد اول بهش بگید لینک جشنوارهایی که شرکت کرده بزاره اگه گذاشت بدونید طرف فیلمساز و واقعا راست میگه و من با چنین آدمی کار میکنم .... وگرنه تو دانشگاه ما همه خودشونو بهترین فیلمساز میدونن اما وقتی بهشون میگی میشه 2 از فیلماتو بیاری ببینم میگه تا وقتی حرفه ای نشدم کار نمیسازم:green:

SevenART

Member
هر وقت کسی ادعای فیلمسا بودن کرد اول بهش بگید لینک جشنوارهایی که شرکت کرده بزاره اگه گذاشت بدونید طرف فیلمساز و واقعا راست میگه و من با چنین آدمی کار میکنم .... وگرنه تو دانشگاه ما همه خودشونو بهترین فیلمساز میدونن اما وقتی بهشون میگی میشه 2 از فیلماتو بیاری ببینم میگه تا وقتی حرفه ای نشدم کار نمیسازم:green:
هيچ ربطي نداره ./....

هركي گفت من فيلمسازم اولا اصلا فيلمساز نيس .. \\\ |||||‌ ///

هركسي از طرز صحبتش معلومه فيلمسازه يا نه ....

www_3d_boy3

Well-Known Member
خب من فیلسمازم !
حالا شما ثابت کن نیستم...
اما می تونی لیست فیلمایی که توی جشوارها شرکت کردم بهت بدم ا حداقل بدونی من 5 فیلم ساختم.

این عملی ترین راه که بفهمی کسی فقط حرف میزنه یا واقعا تا بحال فیلم ساخته

SevenART

Member
خب من فیلسمازم !
حالا شما ثابت کن نیستم...
اما می تونی لیست فیلمایی که توی جشوارها شرکت کردم بهت بدم ا حداقل بدونی من 5 فیلم ساختم.

این عملی ترین راه که بفهمی کسی فقط حرف میزنه یا واقعا تا بحال فیلم ساخته

آقا كي گفت نيسي... فيلمسازي .. آقا فيلمسازي ...

بزار در كوزه آبش هم بخور .. حيفه ....:green:

سلام بچه ها ، داشتم رد ميشدم . ديدم اينجا داره دعوا ميشه :snap: ، گفتم من هم بيام نگاه كنم :-< . من هم ميتونم فيلمساز بشم ؟!؟!؟!؟!؟ :paint:
چون تويه خيلي از جشنواره ها شركت كردم البته رفتم و فيلم ديدم ... !!! :lol: پس من هم فيلمساز حرفه اي هستم .... :wink:

دوستان چرا بحث ميكنيد . بياين يه مسابقه فيلم سازي راه بندازيم و هركي يه فيلم كوتاه بسازه و يه قهرمان داشته باشيم . اينجوري هركي ميخواد ميتونه فيلمساز بشه . حتي من كه اولين باره توي اين انجمن ميام .... :):green: ولي موضوع براي همه يكي باشه ... ( و همه با هم دوست باشيم )

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
سلام دوستان
در رابطه با امیر استودیو
ایشون رفیق چند ساله من هستند که دارای نبوغ فراوان در زمینه فیلم و فیلمسازی هستند و اگع هیچ کس ندونه بنده اطلاع دارم که ایشون تا حالا 4 تا فیلم ساختن برای جشنواره فیلم تهران و دانشجویی که در هر دوره رتبه اووردن
در ضمن چون لیسانس دوم ایشون کامپیوتر هست ایشون تبحر زیادی روی نرم افزارهای کامپیوتری و برنامه نویسی و هک دارند و به نرم افزارهای ذیل مسلطند
maya - adobe after effect - adobe photoshop - illdustrator - flash - c # - d ++ and others
و تنها دلیل اینکه فیلمهاشون رو آپ نمیکنن اینه که ایشون طبق گفته هاشون پس از خوندن مبانی سواد بصری و مبانی فلسفه هنر به یگانگی اثر هنرمند بیشتر پایبند هستند و اینکه نمیخوان دعوا بوجود بیاد تو بهترین فروم ایران

مشکل اکثر ماها اینه که میخواهیم خودمونو با حرف زدن بالا بکشیم
به عمل کار برآید ( ایران رادیاتور :))
حالا گذشته از این حرفا که امیدوارم به کسی بر نخوره
چون ما دوست هستیم
بیاید از تجربیات هم استفاده کنیم
مثلا من از تجربیات آقای 3d_boy3 در ترکینگ استفاده کردم:paint:
بیایید با هم کار کنیم
مخلصیم
امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه از این صحبتهای بی پرده ی من:rose:

shahrokh7

New Member
در جواب دوستی که گفته بود تو ایران ایده کمه و همه فقط می خوان فیلم بسازن و کسی ایده نداره باید بگم بهتره تعریفمون از سینمای ایران این فیلمهایی که الان داره اکران میشه نباشه
به نظرم باید سینمای ایران رو با فیلمهای کیارستمی و جعفر پناهی و... تعریف کنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا