ایجاد گروه لپ تاپ در مجید آنلاین(مهم)

senged

Member
سلام
همون طور که می دونید من هر ماه قیمت های بروز شده ی لپ تاپ ها رو تو مجید آنلاین میزنم .
حالا اگر دوستان علاقه مند همکاری کنند وبزرگان و مدیرین انجمن یاری یه تیم لپ تاپ راه بندازیم
517

هرکی یه گوششو بر عهده بگیره
اخبار ،قیمت،معرفی،پشتیبانی، نقد ومقایسه،دانلود و...
در واقع من این دو ماهی که تو انجمن عضو بودم فهمیدم که بخش کامپیوتر نسبت به بخش های گرافیک وفلش خیلی ضعیفه وبازدید وتعداد پست ها ومتخصصینش خیلی کمتر از اون بخشاست.البته کسانی هم که در این بخش فعالیت می کنن واقعا متخصصا وکمک های زیادی به دیگر کاربران میکنن.
B60

ولی در کل هدف من سر وسامون گرفتن این بخش مثل بخش های دیگست.
پس هرکس می تونه کمک کنه واز دستش برمیاد همیین جا اعلام آمادگی کنه
4F2
349

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
اتفاقا خوبه...

راستش من بین hp 2190 با asus n61 میوندم
واسه کارای گرافیکی و سه بعدی

تا سقف یک و نیم هم هزینه..........

من خودم چون HP داشتم و از مانیتورش خوشم اومده و از طرفی لپ تاپای دل یا فوجیتسو رو که از نزدیک میدیدم شاید کارایی خوبی داشتن (البته دل) اما وضوح تصویر بدی داشتن و نور زیادی روش منعکس میشد (روی شیشه)

حالا این به کنار تصمیم گرفته بودم HP بردارم
اما بچه (انجمن پی سی ورلد) گفتن Asus بهتره

نظر شما و دوستان چیه
؟

Amit13

Well-Known Member
حالا این به کنار تصمیم گرفته بودم HP بردارم
اما بچه (انجمن پی سی ورلد) گفتن Asus بهتره

با 1.5 ميليون پولت بخواي HP بخري ،واسه 3d جواب نميده بهت كه.
با اين پول و كارايي كه ميخواي asus بخري بهتره.

ناگفته نمونه،من چند ساله پيش كه مثل شما دنبال خريد لپ تاب بودم،دوستان بهم گفتن cpu هاي لپ تاب واسه كارهاي 3d نيست،زود داغ ميكنه و فنه جواب نميده و ..... .
خدايش ديديد كه،چند دقيقه با لپ تابه بازي 3d كن ببين چقدر داغ ميكنه،ديگه بخواي يك فايل 3d رو render كني.
مخصوص لپ تاب هاي الان كه همه چيني و آنماركن.

Silver PC

Well-Known Member
سلام ،

اگه همچین قسمتی راه بیفته میتونم تو مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری کمک کنم ... !

موفق باشید !!!

.ir

Member
با 1.5 ميليون پولت بخواي HP بخري ،واسه 3d جواب نميده بهت كه.

ناگفته نمونه،من چند ساله پيش كه مثل شما دنبال خريد لپ تاب بودم،دوستان بهم گفتن cpu هاي لپ تاب واسه كارهاي 3d نيست،زود داغ ميكنه و فنه جواب نميده و ..... .
خدايش ديديد كه،چند دقيقه با لپ تابه بازي 3d كن ببين چقدر داغ ميكنه،ديگه بخواي يك فايل 3d رو render كني.

ضد حال زدی بدرقه من میخوام یه لپتاپ که سی پی یوش 6 lمگ کش باشه بخرم حالا یعنی باد بی خیالش بشم !!!

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
با 1.5 ميليون پولت بخواي hp بخري ،واسه 3d جواب نميده بهت كه.

خوب آره .... میدونم داغ میکنه

من خودم یه دستکتاپ دارم... لپتاپ رو واسه آموزش میخوام تا سیار باشه ...

پس ایسوز رو پیشنهاد میکنید

ممنون

senged

Member
راستش من بین hp 2190 با asus n61 میوندم
واسه کارای گرافیکی و سه بعدی

...
؟
من مدل dv6 t- 2300 رو با این مشخصات
ببخشید یکم بهم ریختس
CPU 1.6 GHz Intel Core i7-Q720 حافظه RAM 8GB قابلیت ارتقاء RAM 8GB ظرفیت HARD 500 سرعت HARD 7200 نوع HARD SATA درایو نوری DVD/RW LS نوع نمایش 15.6 رزولوشن 1366x768 کارت گرافیک NVIDIA GeForce GT320M حافظه گرافیک 1024 وای فای/باتری YES بلوتوث YES
سیستم عامل Win 7 تعداد پورت USB 3

وزن 2.75
قیمتشم 15500000 ریال هست

ولی انصافا اینجا جاش نبود حالا شما می تونید کمک کنید یا نه؟

ممنون ولی باید افراد بیشتری اعلام آمادگی کنند تازه من به کاربران فعال ومدیران سایت هم (البته اونایی که دیشب آنلاین بودن )پیغام فرستاد م ولی به جز reactor_masterو Silver PCعزیز:rose:فعلا خبری نشده. بقیه هم باید اعلام آمادگی کنند.

سلام ،

اگه همچین قسمتی راه بیفته میتونم تو مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری کمک کنم ... !

موفق باشید !!!

ممنون
شما می تونید خیلی کمک کنید.:rose::wink:

Silver PC

Well-Known Member
سلام ،

اگه مجید جان هم نظر خودشون رو بگن که موافقن یا نه عالی میشه ،

منتظریم مجید ... !

موفق باشید @

senged

Member
نخیر مثل این که خبری نیست
D68.gif

خب اشکال نداره تا وقتی که خبری بشه خودمون یه مجله لپ تاپ می زنیم نظر شما چیه؟
D42.gif
:-?

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
دوستان عزیز، پیشنهاد خوبی ئه. شما چرا منتظر مجید هستید؟؟ مگه این انجمن مدیر نداره؟ به مدیر بخش خودتون مراجعه کنید و از ایشون نظر بخواین. در نهایت اگر پاسخ نگرفتین به ماندانا مراجعه کنید. ما هم کمی اطلاعات بدست میاریم.

senged

Member
من هم با کمال میل آماده همکاری هستم
دوستان عزیز، پیشنهاد خوبی ئه. شما چرا منتظر مجید هستید؟؟ مگه این انجمن مدیر نداره؟ به مدیر بخش خودتون مراجعه کنید و از ایشون نظر بخواین. در نهایت اگر پاسخ نگرفتین به ماندانا مراجعه کنید. ما هم کمی اطلاعات بدست میاریم.
دوستان از شما ممنونم ولی هماهنگی ها با mandana انجام شده و به زودی یه چیزی تو مایه های نظر سنجی تو سایت میزاریم و در صورتی که استقبال زیاد باشه همچین انجمنی بر پا خواهد شد .:oops:
موفق باشید:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا