افزونه 1 ایجاد چند فرم یا استفاده از یک فرم برای تمامی کارهای موردنیاز برنامه!

MPERSIA4

Member
سلام
من ی مشکلی با فرم ها پیدا کردم
اونم اینه که وقتی فرم لاگین بسته میشه و فرم اصلی بالا میاد پشت سر هم نیستن
ینی جا بجان، مثلا فرم لاگین وسط قرار داره و بعد از بسته شدن فرم اصلی ی جای دیگه نمایش داده میشه مثلا بالا سمت چپ!
میخوام بدونم چکار کنم که تو ی مکان نمایش داده بشن و یجوری نباشه ی فرم ها ب خاطر بسته شدن فرم لاگین و باز شدن فرم اصلی ی لحظه چشمک بزنه!
................................................................................................................................................................................
میشه کاری کرد که همه کارا تو ی فرم انجام بشه؟
مثلا اول رمز بخواد و بعد اینکه رمز وارد شد و دکمه تأیید زده شد، تمامش جمع بشه و کنترلها و چیزای دیگه بیان جاشون؟!

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من ی مشکلی با فرم ها پیدا کردم
اونم اینه که وقتی فرم لاگین بسته میشه و فرم اصلی بالا میاد پشت سر هم نیستن
ینی جا بجان، مثلا فرم لاگین وسط قرار داره و بعد از بسته شدن فرم اصلی ی جای دیگه نمایش داده میشه مثلا بالا سمت چپ!
میخوام بدونم چکار کنم که تو ی مکان نمایش داده بشن و یجوری نباشه ی فرم ها ب خاطر بسته شدن فرم لاگین و باز شدن فرم اصلی ی لحظه چشمک بزنه!
................................................................................................................................................................................
میشه کاری کرد که همه کارا تو ی فرم انجام بشه؟
مثلا اول رمز بخواد و بعد اینکه رمز وارد شد و دکمه تأیید زده شد، تمامش جمع بشه و کنترلها و چیزای دیگه بیان جاشون؟!

دو روش کاملا متفاوت رو پیشنهاد می کنم. یا فرم ها رو در موقعیت فرم قبلی نمایش دهید یا اصلا بجای چند Form ساختن چند UserControl بسازید.
رجوع شود به :
مشکل با فرم های سی شارپ ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا