ایجاد نمونه هایی که قول داده بودم ...

Security9776

Active Member
سلام ، :)
من این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستانی که من قرار بوده براشون نمونه ای چیزی تهیه کنم و فراموش کردم یادآوری کنند تا من نمونه ها رو براشون درست کنم . متاسفانه به خاطر نداشتن وقت ، نتونستم نمونه ها رو برای دوستان تهیه کنم و حالا می خوام تو این 2 - 3 روزی که یکمی سرم خلوت تر هست به قول هایی که دادم وفا کنم . خلاصه از دوستان بابت دیر شدن این نمونه ها معذرت خواهی می کنم . :oops:
دوستانی هم که به اون ها قول ساختن نمونه ای داده بودم لطفا یاداوری کنند تا براشون نمونه ها رو درست کنم .
من چیز هایی رو که به یاد دارم این ها هستند :
ساختن Find . که نمونش رو ساختم و در زیر قرار دادم .
ساختن یک نمونه فایلی که تنها بتوان بقیه فایل ها رو از طریق فایل اصلی دید و فایل ها با هم رجیستر بشوند که در اولین فرصت درست می کنم .

فکر کنم یه 7 - 8 مورد دیگه هم بود که دوستان لطف کنند و یاد آوری کنند . :neutral:

خوب در زیر من یک فایل نمونه گذاشتم که قابلیت Find رو به متن های شما اضافه می کنه . این ورژن قابلیت های Match Case و Direction ( Up - Down ) and ... رو داره . که می شه تمام امکانات Find دیگر برنامه ها رو هم بر روی اون قرار داد . ایشالا اگه وقت بشه گزینه های Replace رو هم بهش اضافه می کنم .
دوستان هم لطفا نظرات خودشون و اگر مشکلی دیدند رو بگند تا اون ها رو رفع کنم چون این فایل رو خیلی سریع ساختم و فرصت نشد که تست کنم و مشکل هاش رو در بیارم . شاید هم بعدا به صورت کامپوننت در آوردمش .
این نمونه رو از زیر دریافت کنید .

موفق و سربلند باشید . محسن

پیوست ها

• Find.rar
    32.3 کیلوبایت · بازدیدها: 95

sara dehghan

New Member
من حاضر به همكاري هستم

:twisted: :twisted:
Security9776 گفت:
سلام ، :)
من این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستانی که من قرار بوده براشون نمونه ای چیزی تهیه کنم و فراموش کردم یادآوری کنند تا من نمونه ها رو براشون درست کنم . متاسفانه به خاطر نداشتن وقت ، نتونستم نمونه ها رو برای دوستان تهیه کنم و حالا می خوام تو این 2 - 3 روزی که یکمی سرم خلوت تر هست به قول هایی که دادم وفا کنم . خلاصه از دوستان بابت دیر شدن این نمونه ها معذرت خواهی می کنم . :oops:
دوستانی هم که به اون ها قول ساختن نمونه ای داده بودم لطفا یاداوری کنند تا براشون نمونه ها رو درست کنم .
من چیز هایی رو که به یاد دارم این ها هستند :
ساختن Find . که نمونش رو ساختم و در زیر قرار دادم .
ساختن یک نمونه فایلی که تنها بتوان بقیه فایل ها رو از طریق فایل اصلی دید و فایل ها با هم رجیستر بشوند که در اولین فرصت درست می کنم .

فکر کنم یه 7 - 8 مورد دیگه هم بود که دوستان لطف کنند و یاد آوری کنند . :neutral:

خوب در زیر من یک فایل نمونه گذاشتم که قابلیت Find رو به متن های شما اضافه می کنه . این ورژن قابلیت های Match Case و Direction ( Up - Down ) and ... رو داره . که می شه تمام امکانات Find دیگر برنامه ها رو هم بر روی اون قرار داد . ایشالا اگه وقت بشه گزینه های Replace رو هم بهش اضافه می کنم .
دوستان هم لطفا نظرات خودشون و اگر مشکلی دیدند رو بگند تا اون ها رو رفع کنم چون این فایل رو خیلی سریع ساختم و فرصت نشد که تست کنم و مشکل هاش رو در بیارم . شاید هم بعدا به صورت کامپوننت در آوردمش .
این نمونه رو از زیر دریافت کنید .

موفق و سربلند باشید . محسن

Security9776

Active Member
سلام ، از همه دوستان متشکرم .
فقط دوستانی که قرار بوده چیزی براشون بسازم یادآوری کنند ( چون همش 2 - 3 روز وقت دارم!! )

موفق و سربلند باشید ، محسن

siavashmusic

Active Member
یه درخواست

سلام

من یه فایل فلش میخوام 190*950 بکگراند یه عکس باشه بعد وقتی موس میره روش یه افکتی داشته باشه مثلا انگار به قطره آب میافته توی حوض یه حالت موج دایره ای ایجاد بشه سورس این طرح رو تا این مرحله داشته باشم بقیش حله

با تشکر

reza2000

Banned
logo.gif

Security9776

Active Member
siavashmusic گفت:
سلام

من یه فایل فلش میخوام 190*950 بکگراند یه عکس باشه بعد وقتی موس میره روش یه افکتی داشته باشه مثلا انگار به قطره آب میافته توی حوض یه حالت موج دایره ای ایجاد بشه سورس این طرح رو تا این مرحله داشته باشم بقیش حله

با تشکر

سلام ، دوست عزیز ، اگر دقیق تر تاپیکی که من زده بودم رو می خوندید متوجه می شدید که من تو تاپیک های دیگه به بعضی از دوستان قول داده بودم که یکسری مواردی رو که قول داده بودم براشون بسازم و فراموش کرده بودم رو براشون تو اون 2 - 3 روزی که وقت داشتم انجام بدم .

شما باید این درخواست رو به صورت یک تاپیک جداگانه در همین انجمن درخواست ها مطرح کنید . در مورد اون افکت والا افکت قطره آب ندارم ولی اگه تو قسمت حرکت کردن موس و چگونگی دابلیکیت کردن افکت ها مشکلی داشتی بگو تا کمکت کنم . مثلا با یک افکت دیگه .

این آقای reza هم که معلوم نیست چی کار داره می کنه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا