ایجاد منو در یک صفحه اینترنتی

adel2007

New Member
سلام، من میخواهم یک منو در صفحه ایجاد کنم که هر گزینه آن دارای زیر منو باشد لطفاً راهنمایی نمائید

اگه مي خواهيد منوهاي زیبا با افکت هاي بسیار متنوع بسازيد ، پيشنهاد من به شما استفاده از نرم افزار Sothink DHTML Menu است.

( اگه مي خواهيد خودتون بدون استفاده از هيچ نرم افزاري منو با زير منو براي صفحات وب تون بسازيد ، بايد با JavaScript , CSS آشنايي داشته باشيد و كافيه تو سايت مجيد آنلاين و گوگل جستجويي انجام دهيد ،حتما به نتيجه مي رسيد :neutral:)

برخي از ویژگي های كليدي این نرم افزار :

- سازگاري منوهاي ساخته شده با مرورگرهاي مختلف اینترنتي (firefox 2.0 , IE 7.0 , ...)

- سازگاري نرم افزار با برنامه هاي طراحي وب نظیر Dreamweaver, FrontPage, Expression Web و Adobe GoLive integrated

- توانايي ساخت منوهاي جاوا اسکریپت و استفاده آن ها در زبان هاي برنامه نویسي وب نظیر ASP, PHP, JSP, ASP.NET و ...

- قابلیت ساخت موتور هاي جستجو بر یک وب سایت

- قابلیت ساخت منوهاي فلش

- توانایي قرار دادن افکت هاي مختلف بر روي منوها و زیر منوها
و ...

براي مشاهده تصاويري از محيط اين نرم افزار اينجا كليك كنيد.

براي دانلود و مشاهده مشخصات كامل اين نرم افزار اينجا كليك كنيد.

WILLSMITH

Member
اگه مي خواهيد منوهاي زیبا با افکت هاي بسیار متنوع بسازيد ، پيشنهاد من به شما استفاده از نرم افزار Sothink DHTML Menu است.

( اگه مي خواهيد خودتون بدون استفاده از هيچ نرم افزاري منو با زير منو براي صفحات وب تون بسازيد ، بايد با JavaScript , CSS آشنايي داشته باشيد و كافيه تو سايت مجيد آنلاين و گوگل جستجويي انجام دهيد ،حتما به نتيجه مي رسيد :neutral:)

برخي از ویژگي های كليدي این نرم افزار :

- سازگاري منوهاي ساخته شده با مرورگرهاي مختلف اینترنتي (firefox 2.0 , IE 7.0 , ...)

- سازگاري نرم افزار با برنامه هاي طراحي وب نظیر Dreamweaver, FrontPage, Expression Web و Adobe GoLive integrated

- توانايي ساخت منوهاي جاوا اسکریپت و استفاده آن ها در زبان هاي برنامه نویسي وب نظیر ASP, PHP, JSP, ASP.NET و ...

- قابلیت ساخت موتور هاي جستجو بر یک وب سایت

- قابلیت ساخت منوهاي فلش

- توانایي قرار دادن افکت هاي مختلف بر روي منوها و زیر منوها
و ...

براي مشاهده تصاويري از محيط اين نرم افزار اينجا كليك كنيد.

براي دانلود و مشاهده مشخصات كامل اين نرم افزار اينجا كليك كنيد.

سلام
دستت درد نکنه
خوب لطفا سریال

milads

Banned
عزیزم این نرم افزار فروشی هست .
License نرم افزار رو باید از سایت خودش بخرید .

web_navard

New Member
من با فارسی نویسی تو این نرم افزار مشکل دارم.
البته من با ورژن 3.7 کار کردم.
تو خود dreamweaver هم ابزار منو ساز هست. ولی با IE درست کار نمی کنه. :neutral:

web_navard

New Member
اااا متوجه نشدم. شما با این نرم افزار های می تونین منوهای فارسی داشته باشین؟
تو فلش می رفتم از مریم کپی می کردم و فارسی رو درست نشون می داد. با این نرم افزارها می شه با این ترفند کار کرد؟
شما با منوسازی در dreamweaverCS2 هست مشکل ندارین؟ تو اینترنت اکسپلورر؟ اگه دارین و حلش کردین, چه جوری؟

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
با استفاده از این نرم افزار به سادگی می توانید منوهای فارسی داشته باشید...

elahe2752

Member
مشکل ظاهر شدن منو

سلام
من با نرم افزار ِDHTML MEnu 8 منو ساختم و توی سایتم که با php هست کار می کنه.حالا سایتمو روی سرور محلی گذاشتم و هنگام اجرا روی سرور و سیستم خودم منو ظاهر می شه ولی روی بقیه سیستم ها دیده نمی شه.!!:cry:

اگر کسی می دونه چی کار باید بکنم ، لطفا کمک کنه.

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا