ایجاد سرچ بار در نرم افزار AutoPlay Media Studio 7.0

MeOnline

New Member
سلام
کسی میدونه چطور میشه تو برنامه ی AutoPlay Media Studio یک باکس جستجو درست کرد؟

• Like
Reactions: pcj

miladmmboys

New Member
منم این سوال رو دارم یه لیست باکس با امکان سرچ مثل این اتوران های مجموعه های نرم افزاری مثلا mrt ممنون میشم جواب بدین خیلی لازم دارم

hmjj

New Member
سوالی دیگه ای داشتم کدی میخوام که تمام فایل های txt در کل هارد سرچ کنه و همه فایل های txt پاک کنه
ممنون میشم اگه این کد به من بدید

hmjj

New Member
دوست عزيز نيازي به پيام خصوصي نيست من تالار رو ميبينم هرجايي هم بتونم و وقتش باشه پاسخ ميدم سوالات رو
من اينطور كارا رو تو دلفي انجام ميدم اگه كد دلفي خواستي بگو

قبلا يه برنامه براي جستجوي هارد تو اتوپله اي نوشته بودم اگه پيدا كردم ميزارم برات

ممنونم
این کارو که بتونه کل هارد سرچ کنه و فایل هایی که بخوام از هارد حذف یا اضافه کنه
اگه لطف کنی هر چه زودتر اینکارو واسم انجام بدی ممنونت میشم

hmjj

New Member
همپرواز اگه بخوام یک اسیستنت خوب درست کنم از pdf که نگاه کردم خیلی شلوغه یه فایل شکیلتر و بهتر...
شما این فایلو نوشتی
قابلیت سرچ نصب فراخوانی crack , سریال و....
ممنون میشم تو این مسیر هم کمکم کنی

Hamparvaz

Member
این کد همه تکسهای مسیر c\folder رو میریزه تو لیست باکس دیگه خودت هر جور میخوای تغیرش بده

کد:
 ListBox.DeleteItem("ListBox1", LB_ALLITEMS);

txtfile = File.Find("C:\\folder", "*.txt*", false, false, nil, nil);
    for nIndex, a in pairs(txtfile) do
    b = String.SplitPath(a);
    add = ListBox.AddItem("ListBox1", b.Filename, a);
    end

قابلیت نصب فراخوانی crack , سریال و....

اگه منظورت اینه که مثل مجموعه های تو بازار دکمه برای کرک یا سریال بزاری تو یه تاپیک جدا مطرح کن تا جواب بدم

آخرین ویرایش:

hmjj

New Member
این کد همه تکسهای مسیر c\folder رو میریزه تو لیست باکس دیگه خودت هر جور میخوای تغیرش بده

کد:

b = String.SplitPath(a);
    end

اگه منظورت اینه که مثل مجموعه های تو بازار دکمه برای کرک یا سریال بزاری تو یه تاپیک جدا مطرح کن تا جواب بدم

با سلام
دوست عزیز انگار من سوالمو درست نگفتم
با یک مثال سوالمو میگم
فرض کن من یک نرم افزاریو رو سیستم نصب کردم "میتونه تو هر درایوی باشه" حالا میخوام چندتا فایل jpg,txt,pdf که همراه نرم افزار نصب شده رو پاک کنم
یه جورایی مثل فایل پچ patch میمونه که میتونی اون فایل قدیمیو با فایل جدید جایگذاری کنی یا همون کرک کردن
حالا من میخوام این کد طوری باشه که آدرس یک درایو خاصیو ندم دنبال اون فایلهای مورد نظرم بگرده و اون فایل ها رو پاک کنه

شما با این کد میتونید تعداد درایو های سیستم رو بدست بیارید. باید با استفاده از حلقه هر بار یک درایو رو جستجو کنید.
کد:
drives = Drive.Enumerate();
error = Application.GetLastError();
if (error ~= 0) then
    Dialog.Message("Error", _tblErrorMessages[error], MB_OK, MB_ICONEXCLAMATION, MB_DEFBUTTON1);
else
    all_drives = Table.Concat(drives, "\r\n");
    Dialog.Message("Notice", "Below is a list of all of your current drives:\r\n"..all_drives);
end

sahar1370

New Member
سلام
برای جستجو تو کنترل Richtext خود نرم افزار کدشو داره به Helpنرم افزار مراجعه کنید
SearchText=Input.GetText("Input1")
Result = RichText.FindText("RichText1",SearchText, 1, -1, false, false)
if(Result)then
RichText.SetSelection("RichText1",Result.Start,Result.End)
End

mohsenpg

New Member
سرچ

کد:

b = String.SplitPath(a);
    end

--------------------------------------------------
سلام استاد
آقا من موتور سرچ رو درست کردم
همه چیز درسته اما وقتی گزینه مورد نظر پیدا میشه دوبار که روش کلیک می کنی مسیر رو اشتباه هدایت می کنه یا به قول معروف صفحه دیگه ای رو باز می کنه اینم لینک دانلودش لطفا راهنمایی کنید

http://pgsoft.persiangig.com/x.rar

mohsenpg

New Member
سلام استاد
آقا من موتور سرچ رو درست کردم
همه چیز درسته اما وقتی گزینه مورد نظر پیدا میشه دوبار که روش کلیک می کنی مسیر رو اشتباه هدایت می کنه یا به قول معروف صفحه دیگه ای رو باز می کنه اینم لینک دانلودش لطفا راهنمایی کنید

http://pgsoft.persiangig.com/x.rar

abas_homyra

New Member
با عرض سلام خدمت همه دوستان

ببخشید یک کدی میخوام که روی لیبل قرار بدم که بصورت روان و حرکت به داخل نرم افزار و صفحه اصلی بیاد

جدیدترین ارسال ها

بالا