ایجاد دکمه در دیتا گرید

سلام و خسته نباشید
من می خواستم یه دیتا گرید داشته باشم که 5 ستون به نام های اسم و فامیلی و نام پدر و ویرایش و حذف باشد.
چطور می تونم در ستون های ویرایش وحذف 2 تا دکمه بزارم که از لایبری بخونه و مثلا اگر دکمه حذف ردیف 5 رو زد .ترایس کنه اسم و فامیلی ستون 5
تو این سایت 15 تا بخش آموزش داده واما من چیزی نفهمیدم
http://kirill-poletaev.blogspot.de/2011/01/as3-datagrid-component-part-9.html
اگه می شه به نفر یه نگاهی بنداره وممنونم.

لطفا اساتید بیان کمک آخه کل اینترنت رو گشتم نیست . . .
من می خوام که 2 تا دکمه از لایبری به هر دریف یک دیتا گرید اضافه کنم ، به نظر شما نمی شه؟:-?

Arash-zr

Member
دوست عزیز شما باید با استفاده از خلاقیت خودتون چیزی که میخواید رو با استفاده از as3 بسازید
در ضمن اکشن اسکریپت و فلش کلا برای اینجور کار ها ساخته نشده ولی شما اگه همچین قابلیتی میخواید باید خودتون اون رو کد نویسی کنید!
یا اینکه کسی که تسلط داره براتون بنویسه ، کار یک خط دو خط نیست!

با تشکر از آقای Arash-zr
اما من در حد آماتور این موضوع و می خوام یه نمونه گذاشتم از یک سایت خارجی اما این مثالشو هر کاری می کنم ، تو فلش که اجرا می کم اررو میده.

یک مثال گذاشتم اگه میشه خبرگان فلش ببینید.
یک کلاس هست در کنار فایل کع کار اصلی رو می کنه.
من 2 تا سوال دارم
1 - چطور میشه کاری کرد که وقتی رو دکمه کلیک می کنیم تراس واسه اطلاعات اون ردیف کنه.
من توی کلاس این کد رو گذاشتم اما اررو میده .

[PHPS]trace("Row : " + myDataGrid.selectedIndex + " Age: "+myDataGrid.selectedItem.Age+" Family: " + myDataGrid.selectedItem.Family);

[/PHPS]

2 - چطور می تونم مووی کلیپ بذارم به جای دکمه خود فلش؟

پیوست ها

• datagrid.rar
    528.8 کیلوبایت · بازدیدها: 7
سلام

فایلتون رو اصلاح کردم. این لینک رو هم ببینید: http://help.adobe.com/en_US/FlashPl...cript/3/fl/controls/listClasses/ListData.html

یک نکته: شما وقتی مینویسید "خبرگان فلش ببینند"، امثال من رو مستثنی میکنید.

موفق باشید
خیلی ممنونم ،دست شما درد نکنه، خیلی لطف کردید که جواب دادید.
فقط یه سوال چطور می تونم مووی کلیپ بذارم به جای دکمه خود فلش؟ آیا این امکان روفلش می ده که توی دیتا گرید مووی کلیپ ادد کنیم که مثلا به جای این دکمه از ابن مووی کلیپ استفاده کنیم.که همان کار رو انجام بدهد؟یعنی کلیک کردم همان کار رو انجتم بدهد؟یا بهجای مووی کلیپ ،سیمبل باتن چطور؟

spryboy

کاربر فعال
سلام

فایلی رو که اتچ کردم ببینید. من برای نمونه یک تکست باکس (tf) از نوع TLF و یک مووی کلیپ (bg) بعنوان بک گراند، داخل مووی کلیپ قرار دادم. اگر میخواید از دکمه (Button) استفاده کنید ساده ترین راه اینه که اون رو داخل یک مووی کلیپ قرار بدید و همین روش رو استفاده کنید.

موفق باشید

پیوست ها

• amateur_flash.rar
    739.4 کیلوبایت · بازدیدها: 9
سلام

فایلی رو که اتچ کردم ببینید. من برای نمونه یک تکست باکس (tf) از نوع TLF و یک مووی کلیپ (bg) بعنوان بک گراند، داخل مووی کلیپ قرار دادم. اگر میخواید از دکمه (Button) استفاده کنید ساده ترین راه اینه که اون رو داخل یک مووی کلیپ قرار بدید و همین روش رو استفاده کنید.

موفق باشید
دست شما درد نکنه،ببخشید که همش مزاحمتونم :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا