ایجاد امکان میل کردن صفحه.

reza_mgh

New Member
سلام! من وبلاگی در پرشین بلاگ دارم! میخواستم بدونم چطور میتونم امکانی به وجود بیارم که هر کدوم از پست هام به صورت جدا جدا قابل میل کردن باشن!؟ کمکم کنید ممنون میشم!

sobhan

New Member
بنام خدا

دوست خوب من اين كار و بهتر بگويم اين قابليت رو يك سري از سايتها انجام ميدن .. كه شما بايد جستجو كني . (چون من آدرس دقيقش رو نميدونم )

سبحان ساعدي

منم دنبال يه كدي مي گردم كه بتونم به كاربران سايتم اين امكان رو بدم كه بتونن مطالب سايتم رو ميل كنن . يكي لطفا در اين زمينه راهنماپي كنه

m_ghoochani گفت:
منم دنبال يه كدي مي گردم كه بتونم به كاربران سايتم اين امكان رو بدم كه بتونن مطالب سايتم رو ميل كنن . يكي لطفا در اين زمينه راهنماپي كنه
تاريخ اين تاپيك رو خونديد ؟
زمان ارسال : سه شنبه 6 اسفند 1381 - 13:25 :wink: :)

<3pehr>

Active Member
shirazart گفت:
m_ghoochani گفت:
تاريخ اين تاپيك رو خونديد ؟
زمان ارسال : سه شنبه 6 اسفند 1381 - 13:25 :wink: :)
سلام
به نظر شما اگه از همون اول يه پست جديد ميزد بهتر بود يا اينكه مثل الان اول سرچ كنه و اگه وجود داره ديگه پست جديد ايجاد نكنه؟
خوب احتمالا كار ايشون كار درست تريه .

نه بابا كار ايشون درست نيست &lt; كار شما درسته كه بعد از يكسال و اندي اومدين و اينجا رو مزين كردين . بازم از اينجور چيزا بنويسين

AliReza26

Active Member
m_ghoochani گفت:
نه بابا كار ايشون درست نيست &lt; كار شما درسته كه بعد از يكسال و اندي اومدين و اينجا رو مزين كردين . بازم از اينجور چيزا بنويسين
سوال مفهوم نيست........

نمونه صفحه يه وبلاگي كه از اين سيستم استفاده كرده را معرفي كن تا ببينيم چيه..............

جدیدترین ارسال ها

بالا