ایجاد اقیانوس

texas-deset

New Member
لطفا" برادران توضیح دهند چگونه می توانم به بهترین روش ممکن برای ساخت و شبیه سازی اقیانوس اقدام کنم
البته من از طریق ماتریال این کارو کردم خیلی زیبا بود ولی از نما های دورتر همچین جالب به نظر نمی رسید لطفا در این باره توضیح دهید

در ضمن من شنیدم از طریق داینامیک نیز می شه اقیانوس رو تو سینما فور دی شبیه سازی کرد درسته؟

texas-deset

New Member
راستی در مورد اینکه من بتونم موج های این اقیانوس رو هم به گونه ای جالب شبیه سازی کنم که مشتری ÷سند باشه توضیح بدین
ا

omidcool

Member
آفا دمت گرم ولی من این آموزش اینو پیدا نکردم ممنون میشم اگه بگی چحوری پیداش کنم
مرسی

omidcool

Member
مرسی آقا دمت گرم ولی یه مشکل دارم و اون اینه که من ورژن 7.0 برنامه رو دارم و بعضی اوقات با مشکل مواجه میشم لینک داونلود ورژن جدیدشو کسی میدونه ؟؟

سلام به همه
آقا من کاربر غیر حرفه ای C4d هستم و تازه عضو شدم امید است از هم دیگر چیز ها یاد بگیری م
من مشتاقانه دوست دارم کار های شما را ببینم و هزاران سوال در مورد این برنامه دارم
در ضمن من اگر یادگرفتم با این مجید ان لاین کار کنم حتما" عکس کارهایم را می زارم ولی بد بختانه من نه کار های شما را دارم و نه می توانم کار هایم را نمایش دهم لطفا" مرا راهنمایی کنید
سپاس جهان آفرین بر شما باد

تاپیک نمی زنم ولی می خواهم در مورد کش سیستم های3Dسازی صحبت کنم
من با 512 مگ رم و یه Cpu Full 2.4 کار م یکنم به نظر شما به درد بخور هست ؟
و اینکه آیا با یک کارت گرافیک 128 مگایی میشه کار های جالب و مشتری پسند جمع و جور کرد؟

آخرین ویرایش:
من نمی دونم شما عزیزان برادر کی هستین چون تازه واردم لطفا" بنویسید کی تشریف دارید؟

سلام مارسینو جان.
از آشنایی با شما من نیز خوشحالم
از قرار معلوم جناب عالی استاد این برنامه هستید
من امیدوارم از شما چیز های زیادی یاد بگرم و حتما" کار هایم را می زارم ببینید.

و اشکالاتش را بگویید .
مچکرم

آخرین ویرایش:
راستی من می خواهم صورت طراحی کنم ولی اصلا" علاقه ای به استفاده از hyper nurbs و گرد کردن آبجکت ها ندارم
می خواهم بدانم روش دیگری بجز این روش وجود دارد یا خیر ؟

از sp line میشه استفاده کرد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا