ایجاد افکت رشد در سویش مکس

Leoric

Member
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز . می خواستم سوالی بکنم که مدتها بدنبال جوابش بودم اما پیداش نکردم . می

خوام ببینم آیا توی سویش مکس اعمال افکت رشد امکان پذیره . یعنی مثلا یک خط به صورت افزایشی ، فریم به فریم

تغییر حالت بده و مثلا اگر در فریم اول یک خطه در فریم صد به تدریج به یک گل تبدیل بشه .آیا همچین چیزی در سویش

ممکنه ؟

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    22.6 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • 3.jpg
    3.jpg
    55.2 کیلوبایت · بازدیدها: 19

michealwiper

Active Member
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز . می خواستم سوالی بکنم که مدتها بدنبال جوابش بودم اما پیداش نکردم . می

خوام ببینم آیا توی سویش مکس اعمال افکت رشد امکان پذیره . یعنی مثلا یک خط به صورت افزایشی ، فریم به فریم

تغییر حالت بده و مثلا اگر در فریم اول یک خطه در فریم صد به تدریج به یک گل تبدیل بشه .آیا همچین چیزی در سویش

ممکنه ؟
من که هر چی کلک بلد بودم دوست عزیز بکار بردم ولی با سختی ساختمش

ولی اگه کسی راه ساده تری بلده بگه که من هم یاد بگیرم

massoudn

کاربر فعال

michealwiper

Active Member

mohammad.sub7

کاربر فعال
ضمن تشكر از massud.n عزيز مي خواستم بگم قويترين برنامه واسه اينجور افكت ها بخصوص رشد گل به صورت حرفه اي برنامه

adobe after effect هستش. نمونه هاي زيادي هم تو سايت هاي مختلف موجود هستش

michealwiper

Active Member
ممنون از دوست خوبمون بخاطر راهنماییش

ولی میخاستم بدونم که ایا تو سوئیش هم همچین چیزی هست ؟؟؟

Leoric

Member
درسته . افکت Florish با افتر افکت ایجاد میشه . تو AE خیلی حرفه ایی روی این مساله میشه کار کرد . مساله

اینجاست که ما فایل فلشی رو طراحی کنیم که برای دستوارت در برنامه ی فلش با مشکل روبرو نشیم . مثلا در فلش (

یا سویش )کاری کنیم که وقتی کلیک موس روی دکمه میره . چند تا گل از اطراف دکمه به بالا رشد کنه . ایا راهی

هست که بشه این کار رو کرد.​

michealwiper

Active Member
درسته . افکت florish با افتر افکت ایجاد میشه . تو ae خیلی حرفه ایی روی این مساله میشه کار کرد . مساله

اینجاست که ما فایل فلشی رو طراحی کنیم که برای دستوارت در برنامه ی فلش با مشکل روبرو نشیم . مثلا در فلش (

یا سویش )کاری کنیم که وقتی کلیک موس روی دکمه میره . چند تا گل از اطراف دکمه به بالا رشد کنه . ایا راهی

هست که بشه این کار رو کرد.​
خب قوربون شکل خطت ماهم همه دنبال همینیم

البته هیچ چیز دست نیافتنی نیست

Leoric

Member
من میگم اگه ما از فایل مورد نظر در AE یه خروجی SWF بگیریم . و بعد به برنامه ی فلش Import کنیم این مشکل هم ( احتمالا ) مرتفع میشه

. من این کار و امتحان کردم اما چون فایل SWf که به برنامه Import کردم فریم به فریم قرار داده میشه برای اسکریپت نویسی دچار مشکل

شدم . حالا اگه فلوریش کردن رو تو فلش بیخیال بشیم باید ببینیم آیا میشه یه یک SWF . که به برنامه Import شده دستور داد ؟

michealwiper

Active Member
من میگم اگه ما از فایل مورد نظر در ae یه خروجی swf بگیریم . و بعد به برنامه ی فلش import کنیم این مشکل هم ( احتمالا ) مرتفع میشه

. من این کار و امتحان کردم اما چون فایل swf که به برنامه import کردم فریم به فریم قرار داده میشه برای اسکریپت نویسی دچار مشکل

شدم . حالا اگه فلوریش کردن رو تو فلش بیخیال بشیم باید ببینیم آیا میشه یه یک swf . که به برنامه import شده دستور داد ؟
ولی من منظورم اینه که بشه تو سوئیش ی همچین چیزی رو ساخت

کسی بلده آقــــــــــــــــــــــــا ؟

سلام،
به این آدرس مراجعه فرمائید:

http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=1096354&posted=1#post1096354

forum.majidonline.com/showthread.php?p=1096354&posted=1#post1096354

موفق باشید.
سلام يكي كمك كنه من كه به اين آدرس ميرم ميگه بايد عضو بشي عضو هستم و وارد هم ميشم اما از اون صفحه خارج ميشه.چيكار بايد بكنم؟

سلام يكي كمك كنه من كه به اين آدرس ميرم ميگه بايد عضو بشي عضو هستم و وارد هم ميشم اما از اون صفحه خارج ميشه.چيكار بايد بكنم؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

لینک چک شد مشکلی نداشت

مطمئن بشید حتما روی لینک فعال ساز در ایمیلتون کلیک کرده باشید

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا