اگه کارخانه یا شرکت و سازمانی رو میشناسید بیایید تو.

resident2

Member
سلام.
بچه ها من ترم آخر رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم و این ترم پایان نامه (پروژه ) دارم و باید تا روز چهارشنبه یه سیستمی رو به استاد راهنمایم برای مکانیزه کردن معرفی کنم. اگه شما کارخانه ، شرکت ، موسسه و خلاصه هر جایی رو در تهران ، کرج و قزوین که میخوان مکانیزه کنن میشناسید معرفی کنید تا ما این کار رو برای اونها انجام بدیم. اگه بخوام به طور خیلی ساده بگم مکانیزه کردن یعنی چی میگم یعنی برای شرکت یا کارخانه اونها نرم افزار بنویسیم و اونجا رو کامپیوتری کنیم تا همه کارهاشونو با کامپیوتر انجام بدن و . وقتی یه شرکت یا هرجایی مکانیزه میشه خیلی از مشکلاتش حل میشه .از ابتدایی ترین مزایایی که کامپیوتری شدن یه شرکت داره اینه که کارهایی که زمان زیادی برای انجام اونها صرف میشده با این کار خیلی سریعتر انجام میشن ،گزارش گیری از هر چیزی که بخوان در عرض چند ثانیه انجام میشه، جستجو سریع میشه و خیلی مزایای دیگه که اینجا نمیشه گفت. خلاصه اگه سوالی در زمینه مکانیزاسیون دارید بپرسید تا به اون جواب بدم.اگه شرکتی رو هم میشناسید معرفی کنید.
اینرو هم بگم که ما قبلا برای شرکت گازتهران ، مخابرات قزوین ،داروخانه هلال احمر قزوین و شرکت سیبون توان صنعت که وابسته به ایران خودرواست این کار رو انجام داده ایم.
پیشاپیش از توجه شما سپاسگذارم.

آخرین ویرایش:

IranPardakht

Well-Known Member
به شما توصیه میکنم حتما یک شرکت خصوصی برید. چون اگر بخواهید برای جای دولتی یک کار کوچیک هم انجام بدین اونقدر کاغذبازی داره که تا چهارشنبه سال بعد هم نمی تونید کاری انجام بدین.

کارخانه های صنعتی هم مشکل سازه!!

جاهایی که حالت خدمات اطلاع رسانی دارند خیلی مناسبه.

resident2

Member
به شما توصیه میکنم حتما یک شرکت خصوصی برید. چون اگر بخواهید برای جای دولتی یک کار کوچیک هم انجام بدین اونقدر کاغذبازی داره که تا چهارشنبه سال بعد هم نمی تونید کاری انجام بدین.

کارخانه های صنعتی هم مشکل سازه!!

جاهایی که حالت خدمات اطلاع رسانی دارند خیلی مناسبه.

IranPardakht جان ممنون.شما جایی رو سراغ نداری؟

جدیدترین ارسال ها

بالا