اگه میشه کممممممممممممممممممممک

m_haeri80

New Member
اقا من هر جا این سوال رو پرسیدم فرستادنم دنبال نخود سیاه برره:)-? ) :
چه طور میشه عکس رو تبدیل به نقاشی - طراحی کرد؟؟؟؟؟؟
هر کس جواب بده = ماچ بزرگ:d

rezatoofan

Member
سلام
شما میتوانید بوسیله تکرار چند فیلتر پشت سر هم به این تکنیک دست پیدا کنید.

VECTORISM

Member
آقا توفان ببخشید...
1-اگه منظور دوست ما طراحی داخل فتوشاپ باشه با تکرار چند فیلتر میشه
2- اما اگه طرح وکتور خواستید باید یا از طریق ایلاستراتور یا برنامه مبدل عکس به وکتور اون رو به اصطلاح trace بکنید
باز هم با تشکر از جناب آقای توفان و راهنمایی ها شون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
این روش فتوشاپی این کاره

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=40113

واسه روش وکتور که با برنامه های کرل یا فری هند یا الستریتور انجام میشه کافیه دور تصویرت رو با ابزار Pen جدا کنی بعدش هم رنگ آمیزیش کنی

ToFaN

Well-Known Member
sara_is_nice_girl گفت:
این روش فتوشاپی این کاره

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=40113

واسه روش وکتور که با برنامه های کرل یا فری هند یا الستریتور انجام میشه کافیه دور تصویرت رو با ابزار Pen جدا کنی بعدش هم رنگ آمیزیش کنی
سارا جان اینجا انجمن ایلیسترتوره
ایشون میخوان تو ایلیسترتور این کار رو انجام بدن
و احتیاج به این همه کار نیست همش با دو کلیک انجام میشه

rezatoofan

Member
سلام
---------
دوست عزیز m_haeri80
امیدوارم به این توضیح دقت کنی و ساده نگاه کنی .
در بدست آوردن این تکنیک د ر بیشتر نرم افزار های گرافیکی امکان پذیره بخصوص در ایلاستراتور که محیط آن بسیار شبیه فتوشاپه و راحت میشه باهاش کنار اومد .
قبل از هر کاری شما باید به چند طرح نقاشی شده نگاه کنید و به همان چیزی که که می بینید اعتماد کنید و عین همون رو پیاده کنید , مثال : بافت از جمله مهمترین عناصر کیفیت بصری که به طرح فضایی مجازی می دهد , شما بافت در یک طرح دیجیتال و یک طرح چاپ دستی رو نگه کنید , تفاوت در بکار گیری تعداد رنگها و دقت در کنار هم بودن رنگهاست که به ما کیفیت رو نمایش میده . ایجاد نقاشی بوسیله کامپیوتر با فیلتر (بنا به نیاز و تکنیک تعداد فیلتر کم وزیاد میشه) و تا حدی هم میشه با آنالیز کردن تصویر با نرم افزار های برداری این تکنیک رو می شه پیاده کرد.
-----------------
در کنار آموزش تئوری گرافیک , کار عملی 99 درصد به پیشرفت کار کمک میکنه ..... فقط تمرین مداوم در کنار آموزش موفقیت آمیزه .........
=============================
موفق باشید

آخرین ویرایش:

rezatoofan

Member
لازمه بگم ما با دست انواع و اقسام نقاشی رو با وسائل و تکنیک های مختلف انجام میدیم .
حالا با هر فیلتر یا تکنیکی که مارو به هدف نزدیک میکنه باید کار کرد .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شرمنده من حواس نبود فکر کردم ایشون کارش گیر کرده و یه راهی واسه انجام این کار می خواد نمی دونستم روش الستریتوریشو می خواد وگر نه جسارت نمی کردم

بازم شرمنده

rezatoofan

Member
از ما گفتن بود / محیط ایلاستراتوره از خیلی جهات شبیه فتوشاپه و فکر میکنم نیاز مارو در این حد که بخوایم همچین کاری رو بکنیم براورده کنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا