اکشن. 3 رو از کجا شرو کنم

scup

Member
سلام.
من اکشن. 2 رو فول بلدم. حالا میخوام برم تو کار اکشن.3 ولی نمیدونم از کجا شرو کنم یا اینکه کجا ها شبیه همه کجا ها متفاوت.
اگه میشه اساتید کمک کنن و تفاوت و شباهت هاشو بگن... و بگن از کجا شرو کنم!!!!

evt

Member
اگر فقط اکشن 2 رو قبلا کار کردی و بقیه زبان های برنامه نویسی رو تا حالا باهشون کار نکردی به نظر من از اول شروع کنی خیلی بهتر است .

DaDaDooDoo

کاربر VIP
اگه ممکنه پول بدین ... :green: ، مرد حسابی چند تا DVD هست ، لینک چی بدم ؟ من خودم مبحث بیسیک اونو دارم که از یکی از دوستان گرفنم ... ولی تو بازار هم هست (مجتمع پایتخت) قیمتش هم 5000 تومان هست . ارزشش رو داره . یه موقع کرج هم اومدی می تونم بدم بهت ولی پول CD خامشو ازت می گیرم :cool:

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
همین انجمن ، سر تایپیک یه آموزش اکشن 3 از صفر می بینی ...
اونو دنبال کن ، آموزش خوبیه ، از سایتای خارجی مثل kirupa.com و actionscript.org هم می تونی دنبال کنی تا حرفه ای شی ...
بای...

amird

خبرگان انجمن فلش
به نظر من که آموزشی که توی همین فروم هست برای as3 خیلی خوب هست . به نظر من که هادی و جواد اونجا سنگ تموم گذاشتن که جا داره همینجا هم ازشون تشکر کنم .
البته برای شروع خوبه....

scup

Member
از کمک شما اساتید تشکر میکنم. چشم ایشالا بعد از اتمام امتحاناتم شرو میکنم. ولی اینو بدونین که من as2 رو تغریبا فولماااا (تقریبا همتون منو میشناسید.) یعنی آماتور نیستم که بخوام از صفر شرو کنم.... گفتم شاید یک راه میانبور باشه واسم... حالا که نیست از صفر شرو میکنم... چشم.

راستی من که خیلی به انجمن فلش کمک کردم .... پس چرا درجم بالا نمیره؟؟؟؟؟!!!:cry: اگه بازم پیش بیاد کمک میکنم.

DaDaDooDoo

کاربر VIP
اون مجموعه ای که من معرفی کردم واسه همینه ، منم تقریباً شرایط تورو داشتم و نمی خواستم از صفر شروع کنم و اون مجموعه کارمو خیلی جلو انداخت و خیلی سریع از حالت مبتدی به منوسط رسیدم . (جون می ده واسه کسی که زمینه برنامه نویسی داره) . حالا هم دارم باقیشو از آموزشهای این انجمن دارم استفاده می کنم .
موفق باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا