اپديت فايلهاي اكسترنال

sogoli

Active Member
من يه پروژه مالتي مديا ساختم كه فايلهاي فلش رو لينك اكسترنال بهش دادم.سوالم اين هست كه چجوري ميشه اگر فايلي رو داخل پوشه اكسترنال اپديت كردم، همان فايل داخل دايركتور هم اپديت بشود؟

(omid)

Member
با سلام
من منظور شما را کامل نفهمیدم
لطف کنید توضیح بیشتر بدهید شاید بتونم کمک کنم

sogoli

Active Member
منظورم اين هست كه چون حجم برنامه exe زياد نشه ، كليه فايلها جانبي رو در يك پوشه بنام files در كنار فايل اصلي كار ذخيره كردم و فايلها رو امبد نكردم.حال اگر يكي از اين فايلهايي كه در پوشه مذكور ذخيره كردم را تغيير بدم ، ايا در فايل exe و خروجي كار هم تغيير پيدا خواهد كرد؟

(omid)

Member
با سلام
من تا حالا این کار را نکردم ولی فکر می کنم که اگه همه مشخصات فایل جایگزین با فایل اصلی یکی باشه البته به جز محتوا که فرق می کنه نباید مشکلی ایجاد بشه چون فایل لینک تو اکسترنال است . البته برای این کار یه اکسترا هست که الان اسم اون یادم نیست !!

به روز رسانی یک Member

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز .
در مورد سوالتون همانطور که امید جان گفت ساده ترین راه اینه که فایل جدید رو که قصد داری جایگزین قبلی بشه با همون نام جایگزین کنی اما راه دیگر استفاده از کد زیر برای تغییر فایل یک Member می باشد :
<code>
Member("Name").Filename="Path\Filename "
CastLib("Name").Save()
</code>
آخرین کاری که باید بکنی اینه که نمایشت رو بصورت DXRدر بیاری و از یک فایل اجرایی ساده وارد نمایش اصلی بشی (با فرمان Go movie )تا دستور آخر درست کار کنه .
موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا