اين هم يك سري عكس ديگه از تور مجيدآنلاين!

Masih

Well-Known Member
marzban گفت:
راستي دوربين شما مارك و مدلش چي بود؟
چون از دوربين ديجيتال چنين عكس هاپي بعيد به نظر مياد.
مرزبان

دوربين من Mercury و 2.1 مگاپيكسل هست.
دوربين‌هاي ديجيتال رو دست كم نگيريد. ولي متاسفانه به دليل اينكه بازار پر از دوربين‌هاي تقلبي هست كيفيت عكسهاي ديجيتال معمولا بسيار افتضاحه!
من دوربينم رو 140.000 تومان خريدم! اون هم زماني كه همين دوربين در بازار 80.000 تومان بود! ولي كيفيت عكسهايي كه دوربين من ميگيره با دوربين‌هاي تقلبي واقعا قابل قياس نيست. فيلم‌برداريش هم بي‌نظيره. متاسفانه فيلم نگرفتم اگر نه بهتون نشون ميدادم.

به زودي يه عكس با ابعاد واقعي و بدون دستكاري‌هاي فتوشاپ رو تو انجمن عكاسي ميگذارم تا كيفيت كار دوربين‌هاي ديجيتال رو بهتر و بيشتر ببينيد!

مسيح.

Marzban

Well-Known Member
Masih گفت:
marzban گفت:
mahyar_nel گفت:
اقا مسيح مچ همه رو گرفتي الهي خوا مچت رو بگيره...دي
به غير از مچ بنده

تو كه مچ گيري نميخواي آخه! مچت گرفته خدايي هست! :wink:

مسيح.
دست خوش بابا
اينم از رسم رفاقت
تقصير منه كه اومدم اون همه عكس با كيفيت بالا براتون گرفتم.
در ضمن آقا مسيح شما از من چيزي نديدي كه بخواي مچ بگيري چون من حواسم جمع جمع بود
ديگه توي تور بعدي براتون عكاسي نمي كنم

Marzban

Well-Known Member
Masih گفت:
marzban گفت:
مرزبان

دوربين‌هاي ديجيتال رو دست كم نگيريد. ولي متاسفانه به دليل اينكه بازار پر از دوربين‌هاي تقلبي هست كيفيت عكسهاي ديجيتال معمولا بسيار افتضاحه!
من دوربينم رو 140.000 تومان خريدم! اون هم زماني كه همين دوربين در بازار 80.000 تومان بود! ولي كيفيت عكسهايي كه دوربين من ميگيره با دوربين‌هاي تقلبي واقعا قابل قياس نيست. فيلم‌برداريش هم بي‌نظيره. متاسفانه فيلم نگرفتم اگر نه بهتون نشون ميدادم.

به زودي يه عكس با ابعاد واقعي و بدون دستكاري‌هاي فتوشاپ رو تو انجمن عكاسي ميگذارم تا كيفيت كار دوربين‌هاي ديجيتال رو بهتر و بيشتر ببينيد!

مسيح.
اگه اينطوريه دوربيني كه من اون روز آورده بودم قبمتش به 40 هزار تومن هم نمي رسه.
ولي كيفيتش كه بهتر شده.
تازه عكس هاي من اسكن شده(البته از روي نگاتيو) و خود اين عكل باعث افت كيفيت مي شه
اين هم يكي ديگر از معايب دوربين ديجيتال

Masih

Well-Known Member
marzban گفت:
Masih گفت:
marzban گفت:
مرزبان

مسيح.
ولي كيفيتش كه بهتر شده.
تازه عكس هاي من اسكن شده(البته از روي نگاتيو) و خود اين عكل باعث افت كيفيت مي شه

ولي من همچنان به برتري بي‌چون و چراي دوربين ديجيتال راي ميدم!

مسيح.

Masih

Well-Known Member
MURDERER گفت:
مرسسسسي!
ولي چرا كسي از تيم export و تيم پخش در حين انجام وظيفه حساسشون عكس نميذاره!

وظيفه حساس تناول كردن جوجه‌هاي سر سيخ منظورته؟

مسيح.

Masih

Well-Known Member
swi گفت:
مسيح بازم بزار اگه هست

چندتا ديگه هم هست كه شنبه ميگذارم البته اونها به خوبي اين دو سري نيستن ولي در هر صورت كاچي به از هيچي!

مسيح.

Marzban

Well-Known Member
Masih گفت:
marzban گفت:
Masih گفت:
marzban گفت:
مرزبان

مسيح.
ولي كيفيتش كه بهتر شده.

ولي من همچنان به برتري بي‌چون و چراي دوربين ديجيتال راي ميدم!

مسيح.
آقا مسيح اگه بخواهيد تو ان زمينه با من بحث بكنيد مطمئن باشید که کم میارید.
این صحبت نشان دهنده این است که شما با عکاسی زیلد آشنا نیستید(شرمنده ها)
ببینید اگه از نظر کیفیت بخواهیم مطرح کنیم دوربین هاي ديجيتال اصلا به پای بوربین های مکانیکی 120 میلیمتری نمی رسند.
همینطور دوربین های دیجیتال دار ار کار کمی هستند.
مثلا در بعضی عکس ها شما نیاز مند 1 یا شاید هم 2 ساعت نوردهی هستید که این کار با دیجیتال اصلا امکان پذیر نیست چون بعد از 30 دقیقه CCD دوربین می سوزه.
اگه بازم اطلاعاتی خواستيد بهتون بدم

ali3279

Member
مسيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييح
تو اون عكسرو چرا گذاشتي

عجبا :oops:

MURDERER

New Member
Masih گفت:
MURDERER گفت:
مرسسسسي!

مسيح.
بابا بي انصافا سر سيخارو كه شما ها زدين.دست اخرم به ما يه سيخ اونم در شرايط سخت رسيد. :roll:
در ضمن من با مرزيان موافقم دوربين هاي ديجيتال نه از نظر تكنيكي نه كيفيت نه قيمت به نوع فيلمي نميرسن.دوربين خودتم با مرزبان مقايسه نكن focus عكس 00700003.JPG ببين هالشو ببر. :twisted:

ImanYari

Member
كامي راست ميگه. مهيار آشغالانس بود! البته موقع رفتن اينقدر پيشرفته نبود! تو دستش جمع ميكرد!

siavash-tanha

Well-Known Member
مسيح جان دستت درد نكنه

جالب بيد :wink: كيف كرده ايم :wink: 8)

راستي در كل چند نفر مشغول ورزش در ميني يوس بودند ؟ :wink:

ابوذر

kami_mz

Well-Known Member
MURDERER گفت:
Masih گفت:
MURDERER گفت:
مرسسسسي!

مسيح.
بابا بي انصافا سر سيخارو كه شما ها زدين.دست اخرم به ما يه سيخ اونم در شرايط سخت رسيد. :roll:
در ضمن من با مرزيان موافقم دوربين هاي ديجيتال نه از نظر تكنيكي نه كيفيت نه قيمت به نوع فيلمي نميرسن.دوربين خودتم با مرزبان مقايسه نكن focus عكس 00700003.JPG ببين هالشو ببر. :twisted:
يک- کدوم سرسيخ؟ سرسيخي به ما نرسيد؟
دو- زحمات تيم شما که شايان ذکره. وروديشون ده سيخ بود خروجيشون 2 تا سيخ!!!!!( البته دو تا با جوجه , هشت تا بي جوجه!!!!!!!!!!!!!)
سه- اينکه مسيح دوربينشو نبايد مفايسه کنه درست. ولي هيچ چي ديجيتال نميشه. عکسهاي sabizne رو ديدي؟ به اون ميگن دوربين.

kami_mz

Well-Known Member
ImanYari گفت:
كامي راست ميگه. مهيار آشغالانس بود! البته موقع رفتن اينقدر پيشرفته نبود! تو دستش جمع ميكرد!
چه عجب گاليور پيداش شد.
راست ميگه. کل مسير رفتو روش کار کرديم تا شد ايني که ميبينين. :D :)

جدیدترین ارسال ها

بالا