اين رواز دست ندين

Babak Sateli

Active Member
دوست عزيز

شما به دل نگير ! :lol:
آقا سامان آقاي بسيار محترمي هست. ولي يك مقدار جدي هست با همه.
من هيچ وقت نديدمش ، اما مثل يك برادر دوستش دارم.

شما هم هميشه موفق باشيد و هيچ وقت دلسرد نشويد.

amirnezhad

Member
babak_sateli گفت:
دوست عزيز

شما به دل نگير ! :lol:
آقا سامان آقاي بسيار محترمي هست. ولي يك مقدار جدي هست با همه.
من هيچ وقت نديدمش ، اما مثل يك برادر دوستش دارم.

شما هم هميشه موفق باشيد و هيچ وقت دلسرد نشويد.

اميدوارم سامان از دستم ناراحت نشه ولي ...
ببخشيد فضولي مي كنم :wink: اما من اين نوع جواب دادن رو بيشتر توهين مي دونم تا ...

Zanguei

Member
Saeid_Taheri گفت:
http://home.iprimus.com.au/luj/
برين يه نگا هي بندازين باز بگين سعيد بده :wink:
خيلي قشنگه.موفق باشي!

amirnezhad گفت:
اميدوارم سامان از دستم ناراحت نشه ولي ...
ببخشيد فضولي مي كنم اما من اين نوع جواب دادن رو بيشتر توهين مي دونم تا ...
منم با شما موافقم!

Saeid Taheri

Active Member
چاكر همتون هم هستيم خيلي ممنون از دلگرمي شما ما شوخي كرديم بابا
آقا سامان رو تغرييبا ميشناسم خلاصه باز هم تشكر از همتون :wink:

saman_sweden

Active Member
Saeid_Taheri گفت:
چه قدر منو دلگرم كرديد :arrow:
دوست عزيز عذز ميخواهم اگر ناراحت شديد
من سعي ميكنم به كسي غلو نكنم دروغ نگويم رك اون مطلب را ميگم و هدفم به ايزد واحد قسم خرد كردن و يا ناراحتي شخص خاص نيست بلكه ميخواهم اون اشتباهي كه طرف در سايتش داره و يا من انطوري برداشت ميكنم را بطور خلاصه بيان كنم والا من كي باشم كه دوستي را آزرده خاطر كنم ما اينجا دور هم جمع شده ايم كه انتقادات همديگر را پذيرا باشيم
من يه سايت معرفي كردم كه آيا دوستان اونو موقع استارت اول فارسي مي بينند يانه
هدفم ايراد ديدن زبان هر كشوري بود كه دوستان بجاي اون از سايتم انتقاد كردند كه من ازشون ممنونم و سريع انتقادات دوستانرا بجا آوردم و ازدوستان amirnezhad و آقا رضا كه انتقاد كرده بودند نهايت تشكر دارم
بازم تاكيد ميكنم اگر از من ناراحت شديد معذرت ميخواهم

Saeid Taheri

Active Member
خواهش ميكنم دوست عزيز مشكلي نيست از اين مساپل پيش مياد
باز هم نشكر :wink:

amirnezhad

Member
saman_sweden گفت:
من يه سايت معرفي كردم كه آيا دوستان اونو موقع استارت اول فارسي مي بينند يانه
هدفم ايراد ديدن زبان هر كشوري بود كه دوستان بجاي اون از سايتم انتقاد كردند كه من ازشون ممنونم و سريع انتقادات دوستانرا بجا آوردم و ازدوستان amirnezhad و آقا رضا كه انتقاد كرده بودند نهايت تشكر دارم

سامان جان من هم اگه شما از دست من ناراحت شدين معذرت مي خواهم (منظور خواصي نداشتم ... فقط نظرم رو گفتم :roll: )

در مورد سايتتون هم من انتقاد نكردم فقط يه اشكال كوچك توي سايت رو بهتون گفتم كه با رفعش سايتتون بهتر بشه! همين :roll:

باز هم اگه ناراحتتون كردم معذرت مي خواهم ...

ACTIVE

Active Member
با سلام
البته اين سايتي كه گفتين در نوع خودش عاليه منم اينجور سايتهاي فلشي رو دوست دارم (ولي حيف :cry: بلد نيستم ! ) .
گذشته از هر سخني من اينو جدا ميگم از جدي بودن آقا سامان خوشم مياد يكي دو روز آدمو بي حس ميكنه ( به قول ما آذري ها كي قالدم ) ولي وقتي كه آدم به حس مياد ميخواد كه رو دسته سامان بزنه و اين رو دس زدن به منعاي واقعي يعني : تلاش - همت - آستين بالا زدن و ... اكتيو شدن .

خلاصه من نميخوام قضيه پياز داغ و ... بيان كنم ولي در كل اين سايتي كه معرفي شده از لحاظ زيبايي 20 ته ولي از لحاظ كاربرد به دردي نميخوره و جناب سامان هم فك كنم منظورش همينه

سعد جان شما هم دلسرد نشين و سامان جان شما هم از انتقاد من ناراحت نشين و تلاش بر بهبودي كارهايتان نماييد .

در آخر هم بازم ميگم من چاكر همتونم اين حرفا هم مال شما اساتيده من از شما ياد گرفتم !
بانهايت تقدير و تشكر

Saeid Taheri

Active Member
من هم از همه دوستان براي توجه به اين لينك تشكر ميكنم :arrow:
شايد باز هم اين كار رو تكرار كنم :roll:

جدیدترین ارسال ها

بالا