اين دومين چقدر ارزش داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
ميخواستم نظر دوستان رو در مورد ارزش اين دومين جويا بشم !!!
phpmyadmin.ir

kambiz-g

Member
فكر خوبي داره ولي به نظرم اگه قرار باشه سايتي درباره مواردي كه شما نوشين ايجاد بشه
انتخابهاي بهتري هم هست(كه البته ثبت هم نشدن)

MJ Rayaneh

Well-Known Member
انتقال داده شد.

جناب vasheghan_ir هر تاپیک رو در جای مناسب باز کنید. در صورد تکرار با شما برخورد خواهد شد.

محمدجعفر

ارزش نداره.ir کلا ارزش نداره.خریداری وجود نداره... ir هنوز تو ایران و جهان ارزشی پیدا نکرده.هرچی ثبت کنید،بازم بهترش برای ثبت خالیه.

kitiran

Active Member
البته تا اونجایی که من می دونم پسوند دومین زیاد مهم نیست.
ترافیک دومین و پیج رنک دومین مهم تره :wink:
اگه روش کار کنی به نظر من دومین خوش نامی هست :)
موفق باشی

يعني شما منكر ارزش دامين Yahoo.ir ميشيد ؟
1: yahoo.ir مال خود Yahoo امریکاست.
2: بله.اگر هم مال یاهو نبود بی ارزش بود.شما چند حاضری بدید این دامین رو بگیری؟! not.ir ماله منه.چند می ارزه؟!!

super_php

Member
منه اينقدر دومين دارم كه ديگه نياز به دومين الكي ندارم
vop.ir vbr.ir vbl.ir vasheghan.ir ictdir.ir ...
و همين آخريه

ببين منظورم چيز ديگست
فكر ميكني دومين php.ir بدون اينكه هيچ تبليغي كنه در طور روز چقدر ويزيت داره؟

yoooo

New Member
سلام من یه دامنه آی آر خریدم که سه حرفیه وخیلی قشنگه برای همین خواستم ببینم اگه بخوام ساب دامین به تعداد زیاد ایجاد کنم باید چه کار کنم؟ آیا من که این دامین رو به میهن بلاگ وصل کردم اصلا میشه ساب دامین ایجاد کرد؟ یعنی ترفندی برای این کار هست؟
اگه باید فضا داشته باشم برای اینکه به تعداد خیلی زیاد ساب دامین ایجاد کنم به حداقل چند مگ فضا نیاز دارم؟ و آیا جایی هست که این فضا رو به طور رایگان و بدون تبلیغ در اختیار آدم بزاره؟ شندیدم برای ایجاد ساب دامین باید از کنترل پنل هاستت استفاده کنی
می خوام طوری باشه که خوده سایت مانند سایت coo.ir به طور خودکار ساب دامین رو ایجاد کنی برای این کار به چه اسکریپتی نیاز دارم؟
و یه سوال دیگه من چند تا ایمیل هم خریدم اما چون دامینم رو به میهن بلاگ وصل کردم صفحه ی ایمیل هام یعنی همون webmail.myweb.ir باز نمی شه و صفحه ی خطای میهن بلاگ باز می شه خواستم ببینم غیر از این آدرسه وبمیل . مای وب . کام
آدرسه دیگری برای دسترسی به لوگین ایمیلم وجود داره ؟
چون اولین دامنه ایه که خریدم و کسی نیست که راهنماییم کنه تغریبا جز وصل کردنه دی ان اس چیزه دیگه ای بلد نیستم اگر کمکم کنید خداوند اجرتان را خواهد داد . من بدبختم چیزی بلد نیستم . رو به مردنم . شبها نون و پیاز می خورم توی زمستون پتو ندارم بندازم رو خودم زیره ماشینا می خوابم . کمکم کنید و جوابم رو بدید.

alireza82

Well-Known Member
آخه دلم سوخت واقعا :D
عمویی اخه اینی که میخوای هزینه داره من میتونم با هزینه کم کاری کنم که صاحب همچین چیزی بشی و لی خوب رایگان مطمئنا به جایی نمیرسی نه اینجا نه جای دیگه. هم هاست میتونم در اختیارت بزارم هم اسکریپت و لی خوب اگر هنوز کارت به جایی نرسیده که مثل من کفش مردم رو هم واکس بزنی. اینو گفتم بدونی ما هم مفلوکیم کمک کنی ثواب داره :D
خواستی pm بده.

webmaster

Member
وب سايت http://www.googlepagerankchecker.com/index.php ارزش تقريبي دامين شما را بر اساس Page Rank و ديگر موارد بهتون ميگه. البته ما ايراني ها زياد نبايد روش حساب كنيم. چون براي دامين زورمون مياد اينطور پول ها رو بديم.
مثلاً دامين jahannama.ir كه متعلق به بنده هست و دوستمون ميگن IR. ارزش نداره، به عقيده اين سايت 4290$ دلار ارزش داره! :D

shahrivari

Member
آقا اسم دامنه مهمه حالا فرقی نداره ir باشه یا چیزه دیگه!
منم اینو میفروشم extra.ir ...

واقعا جای تاسف داره !
شما وب مسترید این راه انداختن این بازار سیاه ها چیه دیگه ؟

یه دامین خوب رو زود ثبت میکنید در صورتی که خودتون نمیتونید امکانات بدین تو اون اونوقت کسی دیگه که قصدش خیره و میتونه یه امکانات خوبی رو با اون نام بده نمیتونه خوب کارش رو انجام بده تصور کنید یکی قبل از آقا سرگی میومد و Google.com رو ثبت
میکرد و اگه سرگی اون موقه نا امید میشد چی ؟ اگه گوگل رو دست نمیکرد میدونی ممکن بود الان هیچ کدوم از شما وب مستر
نبودید .

امید وارم به خودتون بیاین و تا واقعا قصد راه اندازی یه سایت رو ندارین نیاین یه دامین رو بیخودی حروم کنید !

شرمنده که یه کم تند رفتم !

alimosavi

Active Member
واقعا جای تاسف داره !
شما وب مسترید این راه انداختن این بازار سیاه ها چیه دیگه ؟

یه دامین خوب رو زود ثبت میکنید در صورتی که خودتون نمیتونید امکانات بدین تو اون اونوقت کسی دیگه که قصدش خیره و میتونه یه امکانات خوبی رو با اون نام بده نمیتونه خوب کارش رو انجام بده تصور کنید یکی قبل از آقا سرگی میومد و google.com رو ثبت
میکرد و اگه سرگی اون موقه نا امید میشد چی ؟ اگه گوگل رو دست نمیکرد میدونی ممکن بود الان هیچ کدوم از شما وب مستر
نبودید .

امید وارم به خودتون بیاین و تا واقعا قصد راه اندازی یه سایت رو ندارین نیاین یه دامین رو بیخودی حروم کنید !

شرمنده که یه کم تند رفتم !

يك چيزي مي گي شما.
دامين گوگل اصلا داراي معناي واقعي نيست بلكه تركيبي از معاني و كلمات هست

درسته اينكه يك اسم دامين خوب مهمه ولي نه آنچنان كه هدف يك نفر فقط اسم باشه.
مهمتر از اسم خوب راه اندازي يك سايت با محتوا خوب هست

مطمئن باش اگر سايت شما ب اندازه گوگل در زمان خودش ابتكار داشته باشه خيلي سريع پيشرفت مي كني

webmizban.com

Active Member
جالبه بدونید همین دامین های ir که می فرمایید ارزشی ندارد سال گذشته در اصفهان یک دامین ای آر 4 ميليون تومان فروخته شد به یک شرکت تجهزات و معماری شبکه

آخرین ویرایش:
دامین آر کلا مفتش گرونه فقط و فقط به خاطر extension اش - مثل این میمونه که جلو یه اروپایی بگی BMW شما رو با پیکان ما مقایسه کن و ارزش پیکان ما رو بگو!
مثلما اگه به یه رفتگر بگی نظرت راجع به پیکان چیه میگه ماشین آخرین سیستمی هستش !
به مدیر شرکت BMW بگین چی ؟ اونم همینو میگه ؟
پس دامین آی آر به دید من بر کسانی ارزش داره که دید محدود و زودگذری دارند !

جدیدترین ارسال ها

بالا