اين خطا اشكال از چيست

hamidrezaabdi

New Member
Forbidden
You don't have permission to access /forum/images/misc/vbulletin3_logo_white.gif on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/1.3.33 Server at www.enddownload.com Port 80

Parham

Well-Known Member
شما باید CHMOD فلدر های خودت را از 644 به 755 تغییر بدی ... که فکر می‌کنم به راحتی‌ به وسیله برنامه های FTP یا در File Manager موجود در Cpanel بتونی‌ تغییر بدی ...

Parham

Well-Known Member
تنها مشکل از همین هستش دوست عزیز ... فلدر /forum/images/misc هم باید همین کار را انجام بدی ... اگر باز هم نشد مشخصات هاست خودت را برام بفرست یک نگاهی‌ بهش بکنم ...

Parham

Well-Known Member
منظور من مشخصات کنترل پنل هاست شما هستش ...ببین دوست عزیز تنها مشکلی‌ که می‌تونه این پیغام را نشون بده همین هستش ... شما باید Chmod پوشه ها را چک کنی‌ ... باز هم امتحان کن و اطمینان پیدا کن اگر نشد خواستی‌ در پیغام خصوصی‌ مشخصات هاست خودت را بفرست یک نگاهی‌ بهش بندازم ...

Parham

Well-Known Member
فکر می‌کنم که مشکلت حل شد ... یک نگاهی‌ به سایت بنداز ...

Parham

Well-Known Member
مشکل همون بود که برای شما توضیح دادم ! باید CHMOD فایل ها یا به عبارتی‌ سطح دسترسی‌ فلدر را عوض میکردی ... به این صورت که فلدر را انتخاب می‌کنه در File Manager موجود در Cpanel و در قسمت سمت راست گزینه Change Permissions را انتخاب میکنی‌ و سطح دسترسی‌ فلدر را به 755تغییر میدی ‌ ...

permissions.gif

MAJOR

Well-Known Member
سلام من هم همچین مشکلی رو داشتم ولی با اینکه تمام فایل ها رو 777 و 755 کردم به هر حال جواب نداد با مسئول سرور تماس گرفتم گفت پرمیژن های اکسس رو بسته و به هیچ وجه هم باز نمیکنه حالا چه کار کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا