اين برنامه

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا من كه هرجا گشتم تا ورزن 1.5 بودش فكر كنم اين ورژنش خيلي جديده!

مجيد

سلام

دوست عزيز سلام
اين سوال قبل يك جاي شده بود و من هم گفتم براي كركش به Flax ID نياز دارم كه آن آقا لطفا كردن ديگه جواب ندادن. ولي حالا واسه شما:
کد:
Name: mohammad
Serial: OPECEDGILV - mohammad - UOCVJFGLUIKVUINQEMFGFXA
FlaxID: OPECEDGILV-2.01
کد:
Name: hamedhamedhamed
Serial: OPECEDGILV - hamedhamed - QUPNRHQWCBMMOSPJAGQHFXA
FlaxID: OPECEDGILV-2.01
اگه كار نكرد بازم در خدمتيم
موفق باشيد
Mohammad

آقا محمد مرسي نكرتم كار كرد درست شد مرسي خواستم بگهم ميشه بگين كركش رو چتوري و از كجا گير آوردين
ممنون :eek:

سخته

سلام دوست عزيز
خوشحالم كه نياز شما برطرف شد. بدست آوردن كرك برنامه ها اونم نسخه جديدش يكم سخته.
من اينجا دوستان زيادي دارم كه اغلب هندي و پاكستاني هستند/ حرفه اصلي من و دوستانم برنامه نويسي است ولي در جمع آوري و يا اغلب كرك برنامه ها به صورت تفريحي فعاليت داريم. كرك اين ورژن Flax هم دست ساز همين دوستان است كه اگر صبر كني نسخه اصلي اون به زودي در andr.net قابل دست رسي است.

مواظب باش

سلام دوست عزيز
اين اطلاعات مربوط به S/n يا Crack File ها را در جاي امني نگه داري كن. پس قبل از اينكه هر كاري انجام بدي تمام اين اطلاعات را در فولدري ذخيره كن.

کد:
Name: hamedhamed
Serial: OPECEDGILV - hamedhamed - QUPNRHQWCBMMOSPJAGQHFXA

يادت نره چي گفتم.
موفق باشيد
Mohammad

سلام خوبين ممنون آخه من اگه دوباره اين برنامه پاك شد دوباره نسبش كنم آدي فلاكس عوض ميشه
بد اين آدي كه دادين رو نميخوره بايد دوباره بيام اينجا بگم هي 3 سال ديگه :cry:

منظور تون

سلام دوست عزيز
منظورتون را متوجه نمي شوم. اين سريال آّخري كه دادم خورد يا نخورد. اگر نخورد FlaxID ممكن اشتباه داديد. چون اين كار مي كنه و من امتحان كردم. البته در صد خطا هم داره كه خيلي خيلي كمه. در هر صورت موارد زير هم امتحان كن. اگر خورد كه خوبه اگر نه بايد صبر كني تا ورژن تكميل شده اش بياد andr.net
کد:
Name: alimor
Serial: OPECEDGILV - alimor - MGCEDTDHGIUWCAREPQQRFXA
send ur correct FlaxID if u want me to help u.
Take care 
Mohammad

MrMohi

Active Member
آقا اینجا برو سرچ کن www.serial.ws فقط مواظب اطرافت باش

-------------------------------------------------------------------------------

bigdance2.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا