اينو ببين كمكم كنيد

aloo

Active Member
سلام دوستان من تازه فلش رو نصب كردم و هيچ اطلاعاتي در موردش ندارم فقط مي دونم انيميشن مي سازند اگه ميشه يه راهنمايي كنيد كه چه جوري بايد يه تصوير متحرك بسازم ودر مورد اين كد هايي كه ديدم در نوشته ها توضيح بدين در كدوم قسمت بايد بنويسم.

aloo

Active Member
اينو ببين

[QUOTE=aloo]سلام دوستان من تازه فلش رو نصب كردم و هيچ اطلاعاتي در موردش ندارم فقط مي دونم انيميشن مي سازند اگه ميشه يه راهنمايي كنيد كه چه جوري بايد يه تصوير متحرك بسازم ودر مورد اين كد هايي كه ديدم در نوشته ها توضيح بدين در كدوم قسمت بايد بنويسم.[/QUOTE]

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز یک جستجو در همین انجمن بکنی‌ ، حتما میتونی‌ مطالب خوبی‌ پیدا کنی‌ ، در ضمن بهترین راهنما فکر می‌کنم همون Help برنامه باشه که میتونی‌ از اون هم کمک بگیری ...

Security9776

Active Member
سلام ، دوست عزیز ،
برای ایجاد تصاویر متحرک شما نیاز یه دانستن اکشن در موارد اولیه ندارید . شما باید از Motion Tween و Shape Tween استفاده کنید .
همچنین شما باید کار با ابزار تغییر اندازه و مکان رو یاد بگیرید . شما در انجمن ها سرچ کنید و اگه متوجه نشدید و مطلبی پیدا نکردید بگید تا من و یا دوستان براتون توضیح بدیم . به هر حال استارت پایه رو شما باید بزنی و هر جا که به مشکل خوردی کطرح کنی تا کمکتون کنیم .

موفق باشید ، محسن

جدیدترین ارسال ها

بالا