اينترنت محل كارم اجازه دانلود از رپيدشير رو نميده چيكار كنم ؟

rasoooli

Member
با سلام

اينترنت محل كارم اجازه دانلود از رپيدشير رو نميده چيكار كنم ؟

يعني سايت رپيدشير بسته نيست اما هنگامي كه يه فايل رو بخواهي دانلود كني ( حتي با اكانت رپيدشير ) هيچ اتفاقي نمي افته ( پشتيباني گفته كه دانلود از رپيدشير رو محدود كرديم )

من بعضي اوقات از "آي پي" او لترا سرف استفاده مي كنم ( اون رو توي تنظيمات دانلودر م قرا ميدم ) و دانلود مي كنم :wink: ، اما سرعتش كمه و گاهي وسط دانلود قطع ميشه .

لطفا يه راه خوب معرفي كنيد كه اين مشكل رو حل كنم ( سرور مجازي - پروك سي آي.پي - رپيدليچ و .... )

با تشكر

parsmatix

Member
سلام
دوست عزیز مشکل از ای پی هست ، نرم افزار های "آي پي" او لترا سرف و از این قبیل هم چون کاربرای زیادی دارن راپید جواب گو نیست
بهترین راه گرفتن ای پی اختصاصی در آون محل هست و یا وی پی ان که متاسفانه غیر قانونی است

بعضی سایت ها هم هستند ثبت نام کنی پول بدی لینک مستقیم می دین ، می تونی هم از خود راپید یه اکانت بخری

این همه راه

hhhhaaaa

Member
اینهمه سایت رایگان واسه مسقیم کردن اینجور لینک ها هست با اونا دانلود کن!
سرچ کنی پیدا میکنی نکردی بگو بزارم:rose:

sharktech

کاربر فعال
اینهمه سایت رایگان واسه مسقیم کردن اینجور لینک ها هست با اونا دانلود کن!
سرچ کنی پیدا میکنی نکردی بگو بزارم:rose:

دوست عزیز نیکی و پرسش

لطفا لینک سایتهایی رو قرار بدین که واقعا کار میکنن, چون من خودم از این سایتها پیدا کرده بودم که حدود 30 تایی میشدن اما فقط دو سه تاش کار میکردن !!!

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
البته به نظر من گرفتن خدمات اینترنت و ADSL از شرکتی که دانلود از رپید شیر رو محدود میکنه کار درستی نیست . چون دلیلی برای محدودیت دانلود از سایتهایی شبیه Rapid share وجود نداره .
البته فقط نظرم رو گفتم :)

جدیدترین ارسال ها

بالا