اينترانت چيه ؟

pasargad-ir

Active Member
سلام

اين اينترانت چيه ؟

تو رو خدا اين دفعه درست و حسابي جوابم رو بدين .

مرسي

magid

Member
با سلام

اينترانت به يك شبكه محلي مي گويند برخلاف اينترنت كه دسترسي ان براي همه است ولي اينترانت محدود است
مثلا شما چندكامپيوتر را در نظر بگيريد كه از طريق شبكه به هم متصل هستند و يه شبكه داخلي دارند (و يك ارتباط بين اين كامپيوترها وجود دارد)به اين يك اينترانت مي گويند

البته خودم هم نفهميدم چي گفتم :lol: :lol:

در كل اينترانت چيز بسيار مهمي نيست فعلا هم اينترنت رو بچسب كه خيلي توپه :lol: :lol:

(البته شوخي مي كنم اميدوارم بچه هاي ديگه توضيح بهتري بدند)

با تشكر
مجيد( 8O )

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
بهادر جان خيلي وقت پيشا زماني كه سايت تازه راه افتاده بود يكي همين سوالو كرد كه فكر كنم عمو بود ياي يكي ديگه از دوستان كه جواب خيلي خفن بهش دادن و كامل توجيه كردن... توي انجمن مسايل عمومي وب و اينترنت بود فكر كنم.. برو نامه هاي قديمي اونجا رو ببين

مجيد

آقا اگه كسي لينك شو داره بده ديگه ممنون مي شيم .
ميدونيد گشتنش چقدر سخته
مخصوصا واسه ما تنبلها :oops: :wink:

mahdi22m

Member
سلام دوست من
اگر تعريف خلاصه و جامعي مي خواي اينه
شبكه اي است محلي كه در آن از طريق WEB Server های محلی شما می توانید به یک سری سایت دسترسی داشته باشید این دسترسی فقط به سایت های ایجاد شده در شبکه محلی شما محدود سایت هایی میشه که در این شبکه محلی طراحی شدند.
موفق باشید

sp2_sp

Member
سلام دوستان من من بر خلاف دوستان كه مي گن اينترنت شبكه اي است محلي من مخالف اين تعريف هستم چون اينترنت يه شبكه گسترده هست و به طور كلي كه بطور كلي شبكه هاي گسترده نيز خود به دو قسمت انترنت و ايكسترنت تبديل ميشه كه انترنت دامين داخلي يك كشور گفته ميشه و ايكسترنت كه اگر تلفظ هاي اين دوكلمه را درست نوشته باشم دامين خارج از يك كشور را گفته ميشه و شبكه محلي دوستان من به شبكه اي گفته مي شود كه از روش پخشي يا broud casting استفاده كرده باشه كه چند كامپيوتر را به وسيله كابل هاي به هم متصل مي كنند و لي اينترنت از روش poit to poit اشتفاده مي كنه يعني نقطه به نقطه
فكر كنم تا اينجا بس باشه دوست داشتيد بيشتر بدونبد بگيد
باي و خوش باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا