ايميل ها به spam ميره

erroring

Member
سلام خدمت اساتيد گرامي.
بايد چه كار كنم كه ايميل ها به SPAM نره؟ سرور لينوكس و پانل lxadmin.
براي برخي ايميل ها (گروه ياهو) اصلا ايميل ارسال نميشه. اين در حاليه كه در سرور قبلي با اينكه ايميل ها به SPAM ميرفت ولي به گروه هاي ياهو ارسال ميشد. يعني ميل به [email protected] ارسال ميشد.

الان انجمن مجيد آنلاين با هر پاسخ به تاپيك يه ايميل به افرادي كه در اون تاپيك پست زدند ارسال ميكنه چطوره كه ياهو يا هر سرويس دهنده ديگه اي اين ايميل ها رو SPAM نميدونه.

ممنون ميشم ساده راهنمايي بفرمائيد.

pavnic

Member
سلام
دوست عزيز چند دليل داره.
1-ممكنه سروري كه شما روش هستي باهاش توسط خود شما يا كاربران روي سرور كه از اون اي پي استفاده ميكنند به دليل ارسال ايميل گروهي
ياهو يا هر سرويس ديگري كه ربات داره اونو شناسايي و حتي بعد از اسپم اگر تكرار بشه اي پي را بن ميكنه
2-ممكنه سرور شما بر پايه ي pop نباشه
3-با برنامه Outlook Express هم چك كنيد

همه موارد را بررسي كنيد دليل عمده شماره 1 هست

موفق باشيد

erroring

Member
بله آيپي توسط CBL بن شده و CBL يكي از سه منبع ايه كه Spamhaus براي بررسي اسپمر ها استفاده ميكنه و Spamhaus منبعي كه ياهو براي شناسايي اسپمر ها استفاده ميكنه. حالا اگه تونستم CBL رو راضي كنم آيپي مارو از ليست سياه حذف كنه چطور ميتونم جلو اينكه مجددا بن بشه رو بگيرم؟ من يه اسكريپت دارم كه مثلا روزي يه بار اجرا ميشه و به 22 ايميل ، ايميل ميزنه. آيا اين باز باعث ميشه دوباره CBL آيپي منو بن كنه؟

pavnic

Member
سلام
دوست گرامي به احتمال 90% دليل بن شدن اي پي همين اسكريپ است
از عوامل مهم جلوگيري از اسپم شدن ارسال نكردن ايميل گروهي چه دستي چه با هر سيستمي است.
البته اگر سرور هست بهتره بديد يك اي پي ديگه براتون ايجاد كنند

pardisgroup

Active Member
با ارسال 22 ایمیل در روز نمی شه گفت آی پی بن می شه ... من تا 6000 تا فرستادم .
ممکنه دلایل دیگه داشته باشه ... آیا فقط شما از این سرور و یا آی پی استفاده می کنید ؟

erroring

Member
بله فقط من استفاده ميكنم. فكر ميكنم مشكل از فيلد My Name (در پانل lxadmin) بود من بهش مقدار دهي نكرده بودم و گوگل ايميل هارو اسپم ميشناخت و ياهو هم آيپي رو بن كرده بود. الان كه My Name رو ست كردم تو گوگل به اينباكس ميره تو ياهو هم با چند دقيقه تاخير ايميل ها ميرسه.

kjavan

Member
برای اینکه با مشکل اسپم شده مواجه نشیم هر ساعت چند تا ایمیل میشه از طریق یه آدرس ایمیل سایت ارسال کرد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا