ايميل فرستادن با فلش

emperatoor

Member
سلام
مي خواستم بدونم چه جوري ميشه با فلش يه جعبه متن درست كرد كه هرچيزي توي اون نوشته مي شود به يك آدرس ايميل فرستاده شود البته نمي خواهم اوتلوك باز بشه مي خوام اونو يكضرب به ايميل بفرسته
(تو پرانتز بگم كه اينكارو من قبلا توي يك سايت ايراني ديده بودم البته الان اسم سايت يادم نيست)
پيشاپيش ممنونم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

من جواب سوالتونو دقيق نميدونم ولي همينقدر ميتونم بگم كه فكر نمي كنم خود action scriptهاي فلش اين امكان رو داشته باشه (البته ميگم تا اونجايي كه من اطلاع دارم ) و بايد از يك برنامه خارجي مثل php يا perl يا ... استفاده كنيد...

مجيد

sobhan

New Member
به نام خدا

سلام

براي جواب سوالت اينكه همون كه مجيد جان فرمودند درسته و بايد رابطه اي برقرار شه ...
براي اينكه بيشتر راجع به اين موضوع بدوني بهتره جوابتو از بهنام جان دوستمون بگيري ... اون تو برقراري اين رابطه ميدونه...

ممنون
سبحان

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

در اين مورد يك مقاله در سايت قرار دادم كه دعوت ميكنم ازتون اين مقاله رو بخونيد.

به بخش آموزشهاي فلش مراجعه كنيد...

مجيد

مصطفي

من از اين مقاله خوشم نيومد يعني از php خوشم نيومد.
من ميدونم كه با asp اين كار راحت تر و بهتره و ديگه مشكل سرور نيست.
البته من اين كارو بلد نيستم و نميخوام ياد بگيرم چون اصلاَ لزومي نداره.
وقتي asp هست چرا فلش؟
ولي كلاَ ميگم.
الان asp توي بورس.
نميدونم آقا مجيد server ات رو از كجا گرفتي!!!!!

emperatoor

Member
يه مشكل

سلام آقا مجيد بخاطر مقالت ممنونم اما من نتونستم باهاش كاركنم حتي اون فايل نمونه اي هم كه توي خود مقالت گذاشتي ايميل رو ارسال نمي كنه

:?: :cry:

emperatoor

Member
يادم رفت

در ضمن يادم رفت بگم آقا مصطفي من به وب سايت شما رفتم ديدم كه خود شما كه مي گوييد نيازي به اينكار ندارين يه همچين كاري رو در قسمت پيشنهادات كردين

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
در جواب آقا مصطفي :
آقا مصطفي همونطوري كه گفتم اين مقاله جنبه آموزشي داشت كه من اونو با PHP آموزش دادم و لي روند كار در كل به يك شكل هست. شما بايد يك request به يك فايلي كه برنامشو براي ارسال ايميل نوشتين بفرستن حالا ميتونه هر چي باشه...
در مورد سرور هم بگم چرا asp هم مشكل سرور داره.. همونطور كه ميدونيد فقط روي سرورهاي ويندوز اجرا ميشن ...
در ضمن نميشه اينطور مقايسه كرد كه چرا وقتي asp هست چرا فلش؟!! چون اگر بخواين اينطوري فكر كنيد نميشه بطور كامل از امكانات استفاده كرد مثلا بگيم چرا تا وقتي كه PaintShop هست از Photoshop استفاده كنيم!؟! خب واسه اينكه اون يك سري امكانات براي خودش داره اين يكي هم يك سري امكانات واسه خودش داره.. اين موضوع براي خيلي چيزهاي ديگه هم صادقه.. پس نميشه اينطوري نتيجه گرفت شايد يكنفر سايتش بصورت تماما فلش هستش اون وقت اون فرد بايد چي كار كنه؟! يعني كل سايتش با فلش باشه بعد پايينش يك فرم براي ارسال و يا دريافت ايميل بذاره؟!!

در جواب آقا امپراتور :
درسته ..متاسفانه يك مشكلي داشت و از اونجايي كه ISPمن خيلي مسخرست و همش سايتها رو cash ميكنه اين فايل رو cash كرده بود و من چون اين فايل رو براي آزمايش چند بار به سايت ارسال كردم و هي تغيير دادم اين isp ما اون فايل اولي رو كه من فرستاده بودم رو cash كرده بود و من فكر ميكرم كه اين فايل درسته اما الان بازهم با اينكه وقتي تست ميكنم ميبينم درسته (به دليل اينكه هنوز در cash هستش) ولي من فايل رو يك تغييري توش دادم و دوباره ارسال كردم اميدوارم كه مشكلش حل شده باشه حالا ميتونيد دوباره اونو چك كنيد..

متشكرم
مجيد

البته

در جواب آقاي emperatoor:
البته من از اين روش استفاده كردم ولي به دو دليل هنوز اون توي سايته.
1. من از تابستون تا حالا اين سايت رو آپلود نكردم يعني در واقع ديگه بهش نيازي نداشتم.
2. ولي تابستون كه اين رو گذاشتم بيشتر براي به رخ كشيدن تواناييهام بوده و الا حجم صفحه هاي فلش جالب نيست.
شما خودت دوست داري بري توي قسمت ارتباط با ما بعد يه لوگين بياد بعد نشه صفحه رو save كرد و يا عكس هاشو برداشت.
متآسفانه من به اين نتيجه رسيدم كه با اينكه فلش خيلي جالبه و من خودم خيلي دوستش دارم و هنوز هم باهاش banner و movie ميسازم ولي سايت هاي تمام فلش اصلاَ جالب نيستن.
ولي آقا مجيد:
به نظر من اين روزا كمتر server اي php رو ساپورت ميكنه و pop3 داره.

emperatoor

Member
سلام آقا مصطفي
يه سوال دارم :
سروري كه شما از اون دومين گرفتين فري سروره كه اون اي اس پي رو هم ساپورت نمي كنه پس شما اين كارو با چي كردين

emperatoor گفت:
سلام آقا مصطفي
يه سوال دارم :
سروري كه شما از اون دومين گرفتين فري سروره كه اون اي اس پي رو هم ساپورت نمي كنه پس شما اين كارو با چي كردين
اون به يه text file وصله.
البته بايد اعتراف كنم كه همشو من نساختم فقط يه مقدار تغييرات توش دادم كه راه بيفته.

نامرد html ها رو به كار برد. :(
راستي آقا مجيد پارتي بازي كردي؟
ما هم ميتونيم از اين امضا ها بذاريم؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
:lol:

مصطفي جان پارتي كدومه...بابا ما گردنمون از تار عنكبوتم نازكتره 8O

كاري نداره قبلا هم تو يك نامه توي انجمن عمومي گفتم ميتونيد از دستورات BBCODE واسه امضاهاتون استفاده كنيد...

مثلا تو يكي از همين اديتورهاي ارسال پيغام بردار چيزي كه ميخواي حالا عكسه..نوشتس هر چي كه هستش رو با رنگ و اندازه دلخواهت بنويس بعدش اونو كپي بردار و جاي امضات قرارش بده..

ديگه رديف ميشه 8)

خب فعلا باي
مجيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام حامد جان

آقا ميتوني اين چيزايي كه ساختي رو مثل اون كنترل صدا در فلش بصورت يك مقاله درست كني؟!

مرسي
مجيد

mamad91

New Member
فرم ايميل با فلش و پي اچ پي

سلام
من مي خواستم بگم كه يك فرم ايميل با كمك پي اچ پي درست كردم و اونو در سايتم قرار دادم اما هركي به من بوسيله اون فرم ايميل ميزد در ميل باكس من در قسمت فرم (يعني كسي كه نامه رو فرستاده ) ادرس ايميل سروري رو مي داد كه من سايتم را در اون قرار دادم.
آيا كسي مي دونه مشكل چيه . البته بايد بگم كه سرور پي اچ پي رو هم پشتيباني مي كند.

جدیدترین ارسال ها

بالا