ايميل فارسي

raminetemadi

New Member
سلام دوستان من ميخواهم email هاي فارسي به سايت هاي مختلف مثل yahoo بزنم
من امكان استفاده از outlook را هم دارم . چطور ميتونم كاري كنم كه حداقل subject پيام
در اين باكس طرف فارسي باشد ؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش نميدونم ياهو چرا يكم خله :lol:
آخه وقتي ايميل رو هم بصورت Unicode ميفرستيم باز هم بعضي وقتها قاطي پاتي نشون ميده!
شما كه با Outlook كار ميكنيد كافيه حالت Encoding رو در حالت Unicode(UTF-8 ) قرار بدين...
خودش رديف ميشه...

فعلا باي

مجيد

PC-Online

New Member
ايميل فارسي کاري نداره که!

سلام، به اين خاطر که Charset اي که روي صفحه حاوي ايميل اعمال ميشه، Utf-8 نيست به همين خاطر اين مشکل وجود داره و کاربر بايد خودش Encoding رو روي UTF-8 ست کنه و عملا Encoding صفحه HTMLاي که شما مي فرستيد اعمال نميشه و تقدم با Charsetاي هست که Mail Server ياهو براي نمايش محتويات ايميل د نظر گرفته هست. نه ياهو بلکه تمام Mail Serverهايي که بايد بصورت Web Base چک بشن، اينطوري هستند ولي راهي وجود داره که ايميلي بزنيم که مخاطب با هر Encodingاي و با هر Browers اي و هر ويندوزي فارسي بتونه بخونه! 8)

raminetemadi

New Member
من هم همين نكته را ميخواهم pconline كه بتونم بدون توجه به چارست انتخابي توسط yahoo و ديگر سايت ها email ام را بفرستم ، ميشه اون را به من بگيد . لطفا email بزنيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
يه راهي وجود داره...اونم اينه كه بياين توي FrontPage متن خودتوو فارسي تايپ كنيد بعدش Charset فرانت پيج رو در حالت windows-1252 قرار بدين... چون ياهو هم charset ش هم همينه...

مجيد

PC-Online

New Member
سلام. مجيد جان کاملا درست گفت. :lol: البته محدود به فرانت پيچ نيست! شما مستقيما تو خود Outlook هم ميتواني تايپ کني.

جدیدترین ارسال ها

بالا