ايران

sh_sepehr

Member
سلام
من خيلي متأسر شدم وقتي كه تو طرحاتون گشتم ولي طرحي از كشور عزيزمون ايـــــــــــران نديدم ...! اميدوارم كه بزودي بتونم يه طرح واقعاً زيبا و قشنگ در گالري برتر كاربران از ايـــــــــران ببينم ...!

sh_sepehr

Member
آره خوب !! اينا هست ! ولي يه چيز شاهكار باشه با رزوليشن خدا ....! چيزي كه رو سيستم هر كسي بشه ديد ...! تو قسمت بهرينها رو نگاه كن ! عكس گودزيلا و انواع اقسام Face girl رو ميبينيم ! ولي چرا نقشهء ايران يا فروهر اونجا نيست ؟؟؟

sh_sepehr

Member
ميتونه خود نقشه ايران باشه ميتونه آرم فرورهر باشه كيتونه هر دوش باشه ...! يعني كشور ما هيچي نداره ؟؟

pouya saadeghi

Active Member
يعني كشور ما هيچي نداره ؟؟

هرچي داشته يا فراموش شده يا نابود شده.

درمورد فروهر: فروهر يه نشانه كه 7000 سال پيش طراحي شده و براي ساختن والپيپر از روي طرحش (با توجه به اين كه طرح اصلي نبايد تغيير كنه) فقط ميشه بكگراند و افكت بهش اضافه كرد.

sh_sepehr

Member
مگه ما ايراني نيستيم ؟؟؟؟‌ پي چرا بايد بزاريم فراموش بشه !! به هر حال بحث و سياسيش نكنيم موضوع طراحيه ...! اين همه چيز داريم كه ميتونيم بزاريم كنارش ...! تخت جمشيد پاسارگاد و.... ! بايد خلاقيت به خرج داد !‌ واسه عكس صورت يه دختر 100000 جور طرح ارائه ميكنيم ولي ... :(

سلام
اگر از کاردومی ، از این سبک باز هم چیزی هست بزارید لطفا
موفق باشید

sh_sepehr

Member
من كه موافقم ...! مسئولين كه 100 جور مسابقه ميزارن خوب چرا يه مسابقه تو اين موضوع نميزارن ؟؟؟ يا اصلاً به قول همين دوستمون يكي بشه مسئولش بقيه هم نظر بدن بشه يه كاره دسته جمعي (همه با هم )‌

hosienmax100

3D Artist
ایران :lol:

شما حتی املای درستشو هم بلد نیستید می خواید براش کار هنری بزنید

الایران / بگو به مدیر تا درست کنه اسم تاپیک رو برات :wink:

لا لازمه فی الکار من ایرانه انا فکرهو جدیدا جدا :

سر ها فی الارض بی شمارتی و حجابتی و گرافیستتی و کل و مدیرا فی العبارتا عربیتا / لا مشکل فیالمسابقه هو ولی العنوانو لا ایرانهو ../

موفق باشید /

S.A.N

Member
شما حتی املای درستشو هم بلد نیستید می خواید براش کار هنری بزنید

الایران / بگو به مدیر تا درست کنه اسم تاپیک رو برات

دوستان عزیز خواهشا بحث متفرقه نکنید اینجا بحث درباره گرافیک است..
2nwum5lugzyftzq6uidu.gif

مسئولين كه 100 جور مسابقه ميزارن خوب چرا يه مسابقه تو اين موضوع نميزارن ؟؟؟

دوست عزیز با مسئولین هم حرف زدم من ... داره روش کار میشه!

p30room

Member
سلام
پیشنهاد من اینه که برای شروع هر کی این هفته تو مسابقات هفتگی طراحی Signature برنده شد موضوع مسابقه هفته بعد رو کشور ایران مطرح کنه
موفق باشید

S.A.N

Member
اینم خوبه ولی Signature مخصوص طراحی امضا هست ...

ما منظورمون والپیپر که جای کار داره می خوایم یه گالری یا مسابقه پوستر باشه! :wink:

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
حسین جان ممنون میشم بحثهای فرعی توی تاپیک مطرح نکنید.

در مورد اینکه میگید کار خاصی نشده البته حرفتون رو کامل قبول ندارم ولی آیا خود شما کار خاصی تا حالا کردید؟

اتفاقا توی انجمن زیاد در این مورد کار هست. ولی خوب در حدی نبودن که توی تاپ گالری برن.

hosienmax100

3D Artist
حقیقته دیگه / کجاش فرعی بود /

سارا عزیز چندین بار به من گفتی آیا تا به حال کار خاصی انجام دادم یا نه ؟

من هم عرض کردم در صورتی که ببینم به جایگاهی در گرافیک رسیدم که بتونم کار قابله قبولی انجام بدم (یه نکته من هر دفعه کاری گرافیکی انجام میدم به تعداد محدودی از دوستان نشون میدم تا به مشکلاتم پی ببرم برا این فعلا ترجیح میدم در اختفا کار کنم ..) ولی شک نکن هر چند هم ضعیف اجرا کنم اما موضوع هایی که قبلا با خودت در موردشون حرف زدم برام اولویت دارن همیشه ..

بیشتر نظاره گر کار خلق هستم فعلا ..

شما خودت چرا کاری انجام نمیدی حالا ؟ تو که وضعیت حال من رو نداری به لحاظ فنی +اینکه مدیر هم هستی تاپیکت خواه یا ناخواه همیشه شلوغ میشه و صد البته هم تاثیر گزار رو ملت ...

نکته ی مهم : اگه احساس کردی نیاز به پاسخ داره تو پروفایلم جواب بده / اینجا بزار اون دوستمون به گرافیک اش بپردازه و وارد مباحث متفرقه نشه /

Ramtin_L.A

Member
من منظورم سیگنچر نبود می گم هر کی یه طرح درست کنه بعد قسمتهای جالب و ابتکاری همه رو با هم یکی کنیم یه چیز خوب در بیاد

(تنها کاری که نمیشه کرد همینه که گفتم :green:)

جدیدترین ارسال ها

بالا