[phpNuke] ايران نيوك هم هك شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

koonkheze

New Member
نه ديگه داره به حق بعضي ها ناحقي ميشه
من اگه مي دونستم كه ايران نيوك هك بشه 4 تا بچه سوسول واسشون شاخ ميشن اين كار رو نمي كردم :eek:
اخه يكي بگه شما كه زحمتي نكشيدين همه چيز رو آماده برداشتين با افتضاح ترين مدل فارسي سازي فارسي كردين يوقت جاييتون غر نشه. بنده خدا Izone تمام Mod ها و ما‌ژولها رو تك تك پيدا كرده و با نيوكش Set كرده شما چقدر بارتونه آخه ؟ :-?
ما رو ببين با يك مشت گاگول طرف شديم :neutral:
من كه با خودم گفته بودم اين آخرين كارمه ولي مي بينم كه نه انگار بايد به چند نفر ديگه هم يك گوشمالي بدم :twisted:

برين خوشحال باشين پرتال فارسي كردين مطمئن باشيد شما ها از همون 4 و 5 نفر Online بيشتر نميشه بازديد سايتتون.

البته اگه من بخوام به اين كارم افتخار كنم به اين خاطره كه يك سايت واقعا امن رو هك كردم و سايتايي مثل سايت شما ارزش نگاه كردنم نداره.:wink:

VAHID216

مدیر بازنشسته
یک بار همچین بحثی اگر اشتباه نکنم توی ایران نیوک اتفاق افتاد خدا کنه فقط این دفعه منطقی به پایان برسه و به ناسزا نکشه

izone

Active Member
پدرام جان همانگونه که گفتم باید برخی زمانها فقط خاموش بود و به دیگران اجازه داد که یا با نوشته و یا در دل خود پاسخ بدهند. ما به هرگروهی که برای هم میهنان خود زحمت میکشند احترام میگذاریم. امیدواریم که دیگران نیز اینکار را بکنند. ولی اگر هم نکنند "شنونده باید عاقل باشد" که خوشبختانه شما و دیگر دوستان هستید.

و اما دوست جدید و گرامی Koonkhaze

اولا بگم که از این کارتون من یکی که واقعا لذت بردم. خیلی خوب و تمیز کار کرده بودید که البته از شما غیر از این هم انتظار نمیرود.

بعدش جای دیگر هم گفتم اینجا هم میگم که آفرین به مرام شما که به دیتابیس جاهاییکه هک کردید دستی نزنید و فقط هشدار دادید. اگر اینروزها خوانده باشید خیلی ها خودشان را هکر حساب میکنند ولی نه معرفت هکری دارند و نه از هک چیزی حالیشون میشه. امیدوارم که از شما و بزرگان دیگه درس بگیرند.

راستش از همان روزیکه شما ما را هک کردید من و بهزاد جان نه تنها ناراحت نشدیم بلکه شاد هم شدیم. میدونید برخی زمانها آدم دیگه باورش میشه که واقعا همه مراحل امنیتی را در نظر گرفته. هک کردن ما نه تنها برای ما بلکه برای همه اونهاییکه از نیوک ما استفاده میکنند خیلی هم خوب بود. (البته این نظر شخصی منه). چون با اینکار ما میتونیم بهتر نکات ضعف نیوک فارسی شده توسط ما را بگیریم. من گفتم کار فارسی سازی فقط فارسی سازی نیست و مسئولیتی در قبال همه اونها که به ما اعتماد کردند و از برنامه ما استفاده میکنند را بردوش فارسی ساز میگذاره. پس بهتر که اگر ضعفی است هم گریبانگیر خودش بشه تا پیش دیگران رو سیاه در نیاد.

ما همیشه گفتیم که نیوک ما (به نیوک دیگران کاری ندارم) 100 درصد امن نیست ولی ما همه تلاش خودمان را میکنیم که امنیت بیشتری داشته باشه. از همه هکرها هم خواهش کردیم همیشه که اگر ضعفی میبینند به ما گوشزد کنند. تلاش برای هک کردن ایران نیوک هم خیلی خیلی شده تا کنون ولی این نخستین بار بود که نتیجه داده و شادیم که توسط شما اینکار شده.

الآن هم اگر افتخار بدید به ما هرچه را که گمان میکنید که ضعیف است یا از دید امنیتی اشکال داره گوشزد کنید (البته فقط بگید کافیه دیگه هک کردن نیازی نیست :D ). اینرا برای این نمیگم که بگم نیوک ما امن تره یا بهتره. نه از سن ما اینگونه سخنها دیگه گذشته و از اینکه ما 5 دانلود داشته باشیم یا 5000 دانلود به ما سودی نمیرسه. فقط برای این میگم که خیلی ها از این نیوک استفاده میکنند و ما مسئولیم.

از مهری هم نسبت به من داشتی ممنونم. من کاری نکردم. ما گروهی کار میکنیم و همه افراد گروه خیلی بیشتر از من زحمت کشیدند و من فقط شاگردی گروه را بعهده دارم.

اگر دوست داشتید با هم بیشتر آشنا بشیم من خیلی خوشحال میشم.

komiteh2

Member
koonkheze گفت:
نه ديگه داره به حق بعضي ها ناحقي ميشه
من اگه مي دونستم كه ايران نيوك هك بشه 4 تا بچه سوسول واسشون شاخ ميشن اين كار رو نمي كردم :eek:
اخه يكي بگه شما كه زحمتي نكشيدين همه چيز رو آماده برداشتين با افتضاح ترين مدل فارسي سازي فارسي كردين يوقت جاييتون غر نشه. بنده خدا Izone تمام Mod ها و ما‌ژولها رو تك تك پيدا كرده و با نيوكش Set كرده شما چقدر بارتونه آخه ؟ :-?
ما رو ببين با يك مشت گاگول طرف شديم :neutral:
من كه با خودم گفته بودم اين آخرين كارمه ولي مي بينم كه نه انگار بايد به چند نفر ديگه هم يك گوشمالي بدم :twisted:

برين خوشحال باشين پرتال فارسي كردين مطمئن باشيد شما ها از همون 4 و 5 نفر Online بيشتر نميشه بازديد سايتتون.

البته اگه من بخوام به اين كارم افتخار كنم به اين خاطره كه يك سايت واقعا امن رو هك كردم و سايتايي مثل سايت شما ارزش نگاه كردنم نداره.:wink:

ببین بچه جون دیگه فکر کنم داره گندش در میاد !!!!!!!!!!!!!!

آخه یکی بیاد سایت به مهمی ایران نیوک هک کنه و هیچ لینک و اسمی ننویسه و در zone h ثبت نکنه !!!!!! :) :) :) :)

کاسه ای زیر نیم کاسه است شک نکنید !!!!!!! :cool:

شما خیلی ادعات میشه میتونی لینک سایتت رو بدی که اگه کاری کردی بشه جوابتو با زبونه خودت داد!

بر حال ملت خیلی چیزا رو میفهمن آقای فرهاد خان و کونخزه :lol:

komiteh2

Member
ساعت 4 عصر به وقته تهران که ایران نیوک هک شد izone جان دقیقا یک 20 دقیقه ی کامل که در google talk و سایت خودشان آنلاین بودند (و اطمینان دارم در ایران نیوک هم حضور داشتند ) هیچ تغییری در سایت ندادند

یعنی 20 دقیقه از زمان دیفیس که من در اینترنت بودم izone هیچ کاری نکرد !

من اصلا منظوری نسبت به izone ندارم مشکلم با این کونخزه است که بدونه ما مثله خودش از پشته کوه نیومدیم!

deonix

New Member
خوب ميبينم كه اول تو ايران نيوك بعد بازم تو ايران نيوك بعد تو افاق و الان همم تو مجيد انلاين.
خوب ديدم همه دارن تاپيك ميدن گفتم منم كه اين همه وقت نشستم تاپيكهاي چرت بزيارو خوندم بيام يه تاپيك بدم .
حالا كاري ندارم كي اومده ايران نيوك رو هك كرده خوب كار خوبي نكرد بايد ميومد به مديراش ميگفت .اين از اين خواستم اولش يك ترفه نرم.

حرف از امنيت و اين جور حرف ها افتاد ولي كاري بهش نداريم فعلا .
نميدونم چرا هر جا يه چوس تاپيك در مورد ايران نيوك داده ميشه همه ميريزن حرف ميزنن ... شايد از ايران نيوك گله دارن. خدا رو چه ديدي.

من كه خودم از ايران نيوك و مديرانش گله من هستم. مخصوصا اقا فرهاد البته اينجوري كه مدرك هست . چون چند باري اومده تو evo-persian و يوزر هاي با نام هاي غير مجاز باز كرده كه حتي سعي كرده شبيه نام مديران هم بسازه. البته بعد از 2 يا 3 بار مچ گيري شد و اي پي كه در اورديم فهميديم با اي پي شما در همون لحظه كه انلاين بوديد يكي بوده و از سوئد بوده
حتي اطلاعات كامل isp هنوزم هست .

من نميخواستم اينو بگم ولي ديگه چه كنيم كه حرف هاي گفتني بايد زده بشه.

بازم از اقا فرهاد ناراحت هستم چون اومده ميگه چرا از فايل زبان پلاتنيوم استفاده كردي .
اقا فرهاد نميخواست بري از صادق بپرسي صادق مثل برادر من هستش من قبلش به ايشون گفتم و گفتن اشكال نداره و در نهايت اين موضوع به هيچ كسي مربوط نميشد .... صادق وكيل وصيع نميخواد.

فرهاد جان مواظب نيوكتون باش چون امكان داره يه نفر ديگه هم هك كنه چون يكي از دوستام خبرش رو بهم داده .

اقاي koonkheze : اسم براي يوزر نبود اين چه اسمي هست معلوم نيست چه كوفتيه.

شما بهتره درست صحبت كني
خوب ما نگفتيم كه ما اين نيوك ها رو طراحي كرديم . ما عرضه اش رو داشتيم رفتيم نمايدگي نيوك هامون رو گرفتيم و الان هم به خوبي داريم كار ميكنيم . ايران نيوك هم ميتونست ميرفت اماده اش رو فارسي ميكرد . كسي حرفي نزده.
ما هم ميتونستيم بريم از نيوك معمولي استفاده كنيم ولي ميبينيم كه فايده اي نداره چون روزي بايد يه فايل اصلاحي بديم.
در مورد مود . ماژول و يا قالب بايد عرض كنم كه اكثر اين چيزها از نيوك Evolution و يا Platinum منشا گرفته ميشه .

حالا ديگه حال و حوصله ليست كردن اين چيزها رو ندارم .

در نهايت بايد بگم اين حرف ها رو زدم تا بدونيد كه من بي توجه به حرف هاي شما نيستم.
اين ها رو گفتم چون ديدم بعضي ها زياد تر از كاراكتر هاي زبونشون حرف ميزنن

وسلام نامه تمام بريد بره خودتون خوش باشيد .
زياد بحث اضافي هم نكنيد بريد به كاراتون برسين زيادي حرف نزنيد.

Beh_Madonna

Member
دوستان
بزرگترین سایتها هک میشن خوب این هم ممکنه برای ایران نیوک هم پیش بیاد
یه سوالی از Koonkhaze دارم
آیا شما میتونید www.evo-persian.com را هک کنید ؟
73.gif

S4DEGH

Well-Known Member
اي بابا بقول وحيد اينجا هم داره كار بجاي باريك ميكشه !

من كه خودم اصلا چيزي نميگم چون بگم دوباره شروع ميشه و ... حالا برو باقالي باركن ! :d

من تاپيك رو فردا صبح قفلش ميكنم هركي هر حرفي داره بزنه ... البته اگر كسي به كس ديگر چيز بدي بگه شخصا Ip رو قفل ميكنم !

معذرت از همه دوستان ....

deonix

New Member
دوستان
بزرگترین سایتها هک میشن خوب این هم ممکنه برای ایران نیوک هم پیش بیاد
یه سوالی از Koonkhaze دارم
آیا شما میتونید www.evo-persian.com را هک کنید ؟

درسته . حرف شما رو قبول دارم .

ما اميدواريم تمام دوستاني كه در نيوك ها نه تنها نيوك evo-persian بلكه تمام نيوك ها مشكلي خطر ناك پيدا ميكنن اطلاع بدن خوشحال ميشيم . اين رو از طرف تمامي نيوكر ها ميگم چون باعث ميشه از سيستمي به روز استفاده بشه.

izone

Active Member
سینا جان راستی که مجم را گرفتی. راست میگی من خودم بودم. الآن اون پست بالایی را از جانب هکر خودم نوشتم و خودم هم پاسخ دادم. ولی فکر نمیکردم که مچ منو بتونید بگیرید.

deonix
حرف از امنيت و اين جور حرف ها افتاد ولي كاري بهش نداريم فعلا .

چرا کاری نداریم. امنیت سخن اول است. ولی شاید زیاد مهم نباشه.

نميدونم چرا هر جا يه چوس تاپيك در مورد ايران نيوك داده ميشه همه ميريزن حرف ميزنن ... شايد از ايران نيوك گله دارن. خدا رو چه ديدي

امیدوار بودم که دست کم یکی از این گروه شما بتونه درست و با تربیت سخن بگه. باور کن زشته.

اگر همه میریزند برای اینه که این جور مسائل به خیلی ها ربط داره. یک نگاه بیندازید میبنید که خیلی ها از نیوک ایران نیوک استفاده میکنند. پس براشون این مسائل خیلی مهمه.

من كه خودم از ايران نيوك و مديرانش گله من هستم. مخصوصا اقا فرهاد البته اينجوري كه مدرك هست . چون چند باري اومده تو evo-persian و يوزر هاي با نام هاي غير مجاز باز كرده كه حتي سعي كرده شبيه نام مديران هم بسازه. البته بعد از 2 يا 3 بار مچ گيري شد و اي پي كه در اورديم فهميديم با اي پي شما در همون لحظه كه انلاين بوديد يكي بوده و از سوئد بوده
حتي اطلاعات كامل isp هنوزم هست .

دوست من شاید شما نشناسید ولی امروزه دیگر خیلی ها از برنامه هاییکه ip را میشه باهاش تغییر داد و به تارنمایی رفت خبر دارند. در ضمن برای من همیشه پیشرفت یک گروه ایرانی خیلی مهم بوده و به شما هم قبلا تبریک گفتم. پس اینکارها دیگه یک کمی زشته.

آی پی من تو خیلی از تارنماها که سرمیزنم هست و راه کپی آی پی هم هست.

بازم از اقا فرهاد ناراحت هستم چون اومده ميگه چرا از فايل زبان پلاتنيوم استفاده كردي .
اقا فرهاد نميخواست بري از صادق بپرسي صادق مثل برادر من هستش من قبلش به ايشون گفتم و گفتن اشكال نداره و در نهايت اين موضوع به هيچ كسي مربوط نميشد .... صادق وكيل وصيع نميخواد.

بله و مدرک و دلیل هم دارم. من به فایلهای پلاتینیوم کاری ندارم. قبلا هم گفتم. از صادق هم نپرسیدم بلکه خودش به من اینو گفت. مدرک هم دارم. من نه بیکارم و نه بیمار که بخوام بدونم کی از کی میگیره یا کپی میکنه. ولی اینکه برخی از فایلها را از ما برداشتید مدرک دارم و خودتان هم میدانید. البته دیگه برای ما مسئله ای نیست ولی اینکار زشته.

فرهاد جان مواظب نيوكتون باش چون امكان داره يه نفر ديگه هم هك كنه چون يكي از دوستام خبرش رو بهم داده .

این گوی و این میدان. نیوک مال من و ما نیست و سازنده اش کس دیگری است. در ضمن برای هک کردن نیوک بویژه نیوک ما خیلی بیشتر از یک دوست شما نیاز است. کسایی که میتونند هک کنند انگشت شمار هستند و آمارشون را دارم. پس اینجا چون میحیطی دوستانه است را اینجوری نخواهید که شلوغش کنید.

ما کسی و گروهی را رغیب خودمان نمیبنیم. تنها گروهی که میتونه عرض اندام کنه گروه مشهد تیم است که بارها گفتیم پیش کسوت ما هستند و اونها هم رفیق هستند نه رغیب. پس نیازی به این کارها نداریم. در ضمن بازهم میگم هرکی از نیوک فارسی شده ما استفاده کنه یک ریال هم به جیب ما نمیره چرا که نه محتاج پولیم و نه محتاج نام آوری. فقط محتاج یکسری دوست با معرفت هستیم که خوشبختانه همیشه دور و بر ما هستند. ولی یک پیشنهاد به شما. به این تاپیکهایی که در همینجا مجید آنلاین زدید درباره نیوک Evo بیندازید. چند نفر پاسخ دادند یا استقبال کردند؟؟؟ اینجا که دیگه من مدیر نیستم!

در نهايت بايد بگم اين حرف ها رو زدم تا بدونيد كه من بي توجه به حرف هاي شما نيستم.
اين ها رو گفتم چون ديدم بعضي ها زياد تر از كاراكتر هاي زبونشون حرف ميزنن

دوست من اینجا را شاید با چاله میدان اشتباه گرفتید. اینجا یک محیط دوستانه است که همه با هم گفتگو میکنند نه خط و نشون بکشند.

این پاسخهای بخش سخنان شما نسبت به من و ما بود. بقیه را بقیه باید پاسخ بدهند. و در آخر هم شنونده باید عاقل باشد. (پرهام جان حالا دیدی چرا خاموش بودم :D )

برای شما و گروهتان آرزوی پیشرفت دارم.

Night2

New Member
...

من نه میخوام به کسی توهین کنم، نه از کسی بد بگم.
فقط میخوام واقعیت ها رو بگم. از اونایی که چشاشون رو بستن و هرچی میخوان دارن میگن میخوام فقط چند ثانیه درست فکر کنند.
- تو که اومدی داری از نیوک صحبت میکنی، اصلا از زبون php چیزی میفهمی؟ حالا این هیچی اصلا در مورد نیوک چی میدونی؟
الان تمام گروه های فارسی کننده، چه گروه های تازه کار و چه گروه های قدیمیتر به جز ایران نیوک و مشهد تیم کار زیادی جالبی ندارند.
یکی اومده برداشته فقط فایل های language نیوک evo رو فارسی کرده فکر میکنه خیلی کار بزرگی کرده، یکی دیگه اومده فایل های پلاتینیوم رو فارسی کرده و ...
اول میرم سراغ صادق خان، شما مدیری میتونی راحت اینو پاک کنی، میتونی هم بهش توجه کنی ... شما یک نگاه به سایتتون و درخواست ها بنداز. هر درخواستی از شما شده جز چند جمله زیر گفتی؟
- من تا حالا ندیدم.
- به درد نمیخوره ...
- مشکل امنیتی داره ...
- باگ داره ...
- اختلال ایجاد میکنه و ...
شما حتی تاریخ شمسی هم برای نیوکی که فارسی کردی نزاشتی، یعنی همون فارسی سازی رو هم کامل انجام ندادی ...
اگر من اول اومدم سراغ شما برای اینه که شما مانند این چند تازه کار که نیوک evo رو فارسی کردن نیستین و فکر میکنید.
اما سینا و ... که فکر میکنن از 7 خان رد شدن!!!
شما ها هنوز حتی نمیدونید که وقتی یک لینک میزارید نباید Session ID خودتون رو بزارید!!! بعد میاید از امنیت و ... هم حرف میزنید؟

اما شما یک نگاهی به ایران نیوک بندازید، هرکسی درخواستی داشته بهش رسیدگی شده و من خودم اگر چیزی رو بلد نبودم گفتم که بلد نیستم، نه اینکه باگ داره و ....
یک نگاهی به نیوک ایران نیوک بندازید. جز یک هسته نیوک و چند ماژول بقیه اش همش کار بهزاد جان و فرهاد جان هست. من الان دارم از نزدیک میبینم که چه زحمتی میکشند تا نیوک جدیدشون بدون اشکال باشه و بیشترین راحتی ممکن رو برای کاربران داشته باشه ... نه اینکه بیان بشینن چارتا فایل رو فارسی کنن دیگه هم هیچی و فکر کنن تمام این ماژول ها و مد ها کار خودشون هست!!! ایران نیوک زحمت کشیده کاری که دیگران متاسفانه نکردند. شما کجا دیدید که مدیران بیشتر از 16 ساعت در روز آنلاین باشن؟ 8 ساعت خواب در روز بیشتر ندارن و بقیه زندگیشون پایه توسعه و راحتی کاربراست، بعد یک عده یک جا لم دادن سالی یک بار دوتا فایل رو فارسی میکنن، بعد هم روزی یک ساعت سر به سایتشون میزنن و باچازتا کلمه باگ داره و ... جواب کاربرا رو میدن و خداحافظ!

امیدوارم که توجه کرده باشید منظور من چیه ...

با سلام

از دوستان خواهش میکنم حرمت بعضی چیزها را نگه داریم.

آقا فرهاد حق استادی به گردن ما دارن و از همه ما هم بزرگتر هستد

بهتر هست به جای لگدمال کردن همدیگر به فکر پیشرفت و کمک به هم باشیم.

گروه ایران نیوک و مشهدتیم از آغاز به کار ایران نیوک همیشه با هم دوست بودند و همه جا از هم حمایت کردند. کار هر کدام هم به نوعی قابل تقدیر است ولی هیچ کجا نمی بینید به هم بد گفته باشند و همیشه یار و یاور هم بودند.

بهتر هست همه گروه ها: نیوک کاران، مامبو کاران و ... با هم همدل باشند

همانطور که دوست بسیار عزیزم از گروه مامبو فارسی همیشه با پیامهای مختلف ما را مورد لطف و محبت خودشان قرار دادند

با تشکر و احترام

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
اي بابا هي ميخوام چيزي نگم !!!

اول میرم سراغ صادق خان، شما مدیری میتونی راحت اینو پاک کنی، میتونی هم بهش توجه کنی ... شما یک نگاه به سایتتون و درخواست ها بنداز. هر درخواستی از شما شده جز چند جمله زیر گفتی؟
- من تا حالا ندیدم.
- به درد نمیخوره ...
- مشکل امنیتی داره ...
- باگ داره ...
- اختلال ایجاد میکنه و ...
شما حتی تاریخ شمسی هم برای نیوکی که فارسی کردی نزاشتی، یعنی همون فارسی سازی رو هم کامل انجام ندادی ...
اگر من اول اومدم سراغ شما برای اینه که شما مانند این چند تازه کار که نیوک evo رو فارسی کردن نیستین و فکر میکنید.
آخه من چي بگم به شما !!
فقط اين رو ميگم ...
- من تا حالا ندیدم. خب نديدم ديگه ! چه ربطي داره ؟
- به درد نمیخوره ... خوب يعني بدرد نميخوره معنيش مگه گنگه !؟
- مشکل امنیتی داره ... وقتي ميگم داره يعني داره ! ميخواي گوش كن ميخواي گوش نكن !
- باگ داره ... داره كه ميگم بيخودي نميگم كه !
- اختلال ایجاد میکنه... ايجاد ميكنه ديگه !

شما هر چي دوست داري در مورد ما بگو !

اما عاقلان دانند كه چه كارهايي ما براي اين انجمن كرديم !

اتفاقا حرف اختلال و باگ رو سر يك مسئله گفتم اونم توي انجمن آفاق و تابحال نشده بگم .. اونم سر گوگل مپ بود كه مدرك هم دارم !! از طرفي 3113 تاپيك توي انجمن ارسال شده !! پس اينها همه كشكن ديگه !؟
يا اينجا ! اينجا اگر من نباشم اصلا نميچرخه ! توي پرشين تولز هم همينطور ...

شما اومدي يكسري از حرف هاي ما كه همه ميزنن حتي فرهاد رو آوردي وسط ! پس اينهمه راهنمايي ها و كمك هايي كه به كاربران كردم كجا رفته !

نمونه يك كاربر قدرنشناس ..../.

از طرفي توي عمرت يبار پلاتينيوم نصب نكردي بيخودي حرف نزن ! تاريخ خبرش شمسي هست انجمنش 21 هست آخرين پچ امنيتي هم روش نصبه تمامي ماژولاش هم آخرين نسخه يعني 2006 هست ! تا يك هفته ديگه كل سيستم شمسي ميشه ! شما خيلي ادعا داري 2 مدل نيوك ديگه هم داريم برو فارسي كن !!

فكر كردي نيوك بازي الكيه ؟! فارسي سازي نيوك صرفا فارسي سازي نيست ! بلكه پشتيباني درست اونه !و اينكه توي هيچ مسائلي كم نياري !

ياد جمله معروف مي افتم كه ميگه :
ارزش دادن به كاري يا كسي موقعي ايجاد ميشه كه به اون كار يا كس توجه بشه ... !

من ديگه با شما حرفي ندارم !
===========================================================
درمورد برداشتن فارسي سازي از ما !
خب يك مسئله اي بود كه بعدا حل شد ! پس لطفا ديگه وسط نيارين !!!

همين/.

Night2

New Member
آخه من چي بگم به شما !!
فقط اين رو ميگم ...
- من تا حالا ندیدم. خب نديدم ديگه ! چه ربطي داره ؟
- به درد نمیخوره ... خوب يعني بدرد نميخوره معنيش مگه گنگه !؟
- مشکل امنیتی داره ... وقتي ميگم داره يعني داره ! ميخواي گوش كن ميخواي گوش نكن !
- باگ داره ... داره كه ميگم بيخودي نميگم كه !
- اختلال ایجاد میکنه... ايجاد ميكنه ديگه !
- من تا حالا ندیدم. خب نديدم ديگه ! چه ربطي داره ؟ http://www.afagh.biz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=3047#3047
- به درد نمیخوره ... خوب يعني بدرد نميخوره معنيش مگه گنگه !؟ http://www.afagh.biz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=3047#3047
- مشکل امنیتی داره ... وقتي ميگم داره يعني داره ! ميخواي گوش كن ميخواي گوش نكن ! http://www.afagh.biz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=3083#3083
- باگ داره ... داره كه ميگم بيخودي نميگم كه ! http://www.afagh.biz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=3083#3083
- اختلال ایجاد میکنه... ايجاد ميكنه ديگه ! http://www.afagh.biz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=3083#3083

دوست من شما که ادیتور برای بلوک ندیدین( http://www.afagh.biz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=408 )، یعنی هیچ کدوم از نیوک های مطرح، حتی خود نیوک اصلی رو ندیدین، بعد به من میگید پلاتینیوم نصب نکردم در موردش حرف نزنم؟ من حداقل اگر نصب نکردم دیدم اما شما چی؟
صادق جان من نیازی به فارسی سازی ندارم، من خودم برای سایتام از برنامه های اختصاصی استفاده میکنم ( http://www.night2.net/night2_trial_version ) و اگر من در خدمت بهزاد جان و فرهاد جان هستم به خاطر ارادتی است که آن ها دارم، به خاطر این است که هرچی دارم از آن هاست ...
در مورد تاریخ شمسی هم یک نگاهی به صفحه اول سایت خودتون بندازید ( ارسال شده بوسيله : VAHID216 در مورخه : Monday, July 03 @ 17:21:02 IRDT )
فكر كردي نيوك بازي الكيه ؟! فارسي سازي نيوك صرفا فارسي سازي نيست ! بلكه پشتيباني درست اونه !و اينكه توي هيچ مسائلي كم نياري !
صادق جان شما فارسی سازی را هم کامل انجام نداده اید! شما فکر میکنید استفاده از چند ابزار ویژوال و... یعنی دانش تمام؟؟؟ دوست من نیوک با php نوشته شده و دنیای اصلی در php است نه نیوک بازی!!!!!!!!!!!!!
من ديگه با شما حرفي ندارم !
من هم گفتنی هایم را گفتم، از شما هم تشکر میکنم که حداقل همیشه پاسخ داده اید و مانند عده ای بچه از بردن کلمات زشت خودداری کرده اید.
امیدوارم در پس بهتر از پیش باشید ...

آخرین ویرایش:

Newscientist

New Member
سلام دوستان.

قصد ندارم زیاد حرف بزنم.فقط اینو بگم که من هنوز نفهمیدم چرا وقتی افرادی همه وقت و زندگی خودشونو میذارن و به بقیه کمک می کنن نه تنها ازشون تقدیر نمیشه بلکه سنگ هم جلوی پاشون میندازن.

فرهاد جان و بهزاد جان استاد همه ما هستن و به گردن ما حق دارن.درست نیست این طور رفتار کنید.بعضی از همین آقایونی که الان ادعا دارن زمانی در انجمن های ایران نیوک و ایران یاد درخواست کمک داشتن.این اشکالی نداره که پیشرفت کردن اما بهتره گذشته رو فراموش نکنن.

Persavosh

komiteh2

Member
شما ها هنوز حتی نمیدونید که وقتی یک لینک میزارید نباید Session ID خودتون رو بزارید!!! بعد میاید از امنیت و ... هم حرف میزنید؟

آخرین ورژن lazy google tab در evo نسب هست و شما اگه فکر می کنید ما امنیت نداریم بیا peteam.ir یا evo-persian.com رو هک کن ! ما منتظریم !!
من که هم از نیوک خود اطمینان دارم هم از سرور که پارس بد (آشیانه) هست.

در ضمن شما هم فکر نکنید با چندتا مد و ماژول php بلد شدید!
ما هم ادعایی نداریم ولی حداقل از شما کمتر نمی دونیم!

من بازم میگم با izone behzad night2 مشکلی ندارم و به من هیچ ارتباطی نداره ... الان من مشکلم این koonkhaze هست که خیلی دوست دارم بفهمم کیه !
راستی کونخزه جان منتظرم سایت ما رو هک کنی !

deonix

New Member
من كه ديگه حوصله ندارم بشينم با شما سر مسائل بي خودي بحث كنم ما رو باش عوض بهتر كردن اين Cms اومديم داريم باهم يه جوراي كل كل ميكنيم

S4DEGH

Well-Known Member
شما هرچي دلت ميخواد بگو !!! نه من درآمدم رو از دست ميدم و نه اعتبارم رو !! شما فعلا برو به همون خوش باش !
و يك چيز ديگه ! مگه هرچي ميگم بايد سايتم داشته باشه ! تو صفحه اول عنوان كردم كه شمسي هست و نسخه دريافتي هم شمسي هست ! من خوشم نمياد تاريخ سايتم شمسي باشه !؟
در مورد اديتور ... من هنوز در مورد اون بخش نفهميدم كاربر چي گفته اگر بفهمم 1 دقيقه اي درست ميكنم ...

و مورد آخر ...

طبق وعده خودم قفل ميشه !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا