ايجاد يك طرح با زمينه شيشه‌اي

zapata_1358

New Member
دوستان عزيز لطفاً نحوه ساختن يك طرح مثلاً يك فِلِش به طوري كه زمينه‌ اون شيشه‌اي باشه و بشه توي هر نرم‌افزار ديگر كه استفاده كرديم پشتش معلوم باشه. هر كي بلده لطفاً كمك كنه.

MILADNMAIL

Member
سلام
اینکه بشه یه عکسی رو توی نرم افزاری کاری کرد که پشتش دیده بشه از قابلیتهای اون نرم افزار باید باشه!
اما اینکه به فلش شیشه ای رو چجوری می شه ساخت رو هم اگه وقت کردم امشب برات می فرستم!
یه نکته رو به خاطر بسپار !
اگه خواستی مثلا فلشی رو طراحی کنی که دور تا دورش خالی باشه و هیچ کادری محاصرش نکرده باشه،
1- باید Background رو از بین ببری (دوبار روی Background کلیک کن ok کن و اون لایه رو پاک کن )
2-با فرمت PNG ذخیرش کن !

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مرسی میلاد جان کاملا درست گفتید.

فقط این رو هم بگم که موقع ذخیره کردن اگر بخواید بصورت شفاف ذخیره بشه باید از گزینه ی Save for Web استفاده کنید و با پسوند Png یا Gif ذخیره کنید.

zapata_1358

New Member
1- باید Background رو از بین ببری (دوبار روی Background کلیک کن ok کن و اون لایه رو پاک کن )

من دقيقاً اين حالت رو مي‌خوام كه وقتي اونو تو يه نرم‌افزار ديگه مثلاً پيج ميكر وارد مي‌كنم ديگه پشت اين عكس سفيد نباشه بلكه محيط او نرم‌افزار ديده بشه.
البته من يه چيزهايي شنيدم كه مي‌گن براي اين كار بايد يك paths بسازي. ولي من هرچي اين كار رو مي‌كنم بازم نميشه.

MILADNMAIL

Member
این هم از آموزش

والا من که اینجوری برداشت کردم !

پیوست ها

• Amoopzesh-15,12,86.jpg
    Amoopzesh-15,12,86.jpg
    140.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12

enl!ven

Member
selax!
باید بگم که سطح علمی بچه ها انصافا بالاست!

شما میتونی شکلی رو که تو یه لایه بسازی و اونو با فرمت PNG ذخیره کنی!
البته باید دقت کنی که فیل شما نباید background داشته باشه
و اگه میخوای که پشتش هم معلوم باشه باید opacity اونو تو photoshop بیاری پایین

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم!

جدیدترین ارسال ها

بالا